Ще приемете ли такъв подарък...???

  • 19 862
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 006
Не виждам какъв е проблема  newsm78 Изобщо не мога да разбера защо си потресена и обидена  Thinking

Аз бих я взела и носила ако ми харесва. Ако не ми харесва ще я продам и с парите ще си купя нещо друго.
Аз разбрах, че е обидена понеже чантата е носена и реално е закупена от другия мъж за другата жена /демек които са се разделиели/. Или иначе казано защото мъжа на авторката не я е купил и не е нова.

# 16
  • Мнения: 2 701
Не виждам какъв е проблема  newsm78 Изобщо не мога да разбера защо си потресена и обидена  Thinking

Аз бих я взела и носила ако ми харесва. Ако не ми харесва ще я продам и с парите ще си купя нещо друго.
Може да я продаде на бившата собственичка. Така всеки ще си получи заслуженото. Жената-чантата, мъжът-натрит нос, а реципиентката-пари за реален подарък.

А сега сериозно. Купища дрехи от дъщеря ми са заминали при други деца. Сега при мен идват дрехи за близнаците. Аз моите ги раздадох, защото ми омаляха след раждането. А онези, които ми дават братовчедките на мъжа ми раздавампо приятелки. И никоя още неми се е разсърдила. Подпитват даже за още. Едната, дори оставя етикетчетата на тениските, за да дразни колежките. Все пак ги давам на близки приятелки, за които съм сигурна, че не ае обиждат.

# 17
  • Мнения: 10 993
Аз взимам неща от приятелки, купувам и втора употреба дрехи, та не ми пречи, че е ползвана. На мен щеше да ми е много смешно.
Моят мъж в такава ситуация ще ми се обади да ме пита искам ли я, не би ми я натресъл - уж за подарък, ще ми разкаже цялата случка. Аз не бих се обидила въобще, защото това няма да е подарък, ако ми харесва ще   я ползвам, ако не ми харесва няма да я взема. Достатъчно вещи имам.
Аз раздавам дрехите на децата ми, раздавам и мои дрехи които не нося. Питам някой иска ли и давам. Ако нещо може да се ползва защо да се хвърля. Ако нещо не го ползваш, по - добре го дай на някого.

# 18
  • Мнения: 4 275
Ама това не е подарък. Човекът просто ти е донесъл чанта, дадена му от негов колега. Ако ми хареса, ще се зарадвам като дете. Ако не ми хареса, ще я подаря на някой, който ще я оцени. Да я продам, няма да ми се занимава.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Гадничко е единствения път, в който мъжът ти решава да ти направи подарък, да е защото негов приятел си е обрал същите от бившата.
Иначе не знам къде намирате желаещи за носени дрехи. Нито от дъщеря ми ги искат, нито на мен някой ми е дал. Предложих на няколко бъдещи майки страхотни дрешки, но отговорите бяха не искам носено.

# 20
  • Мнения: 10 993
Аз дадох обява в бг мама. Обадиха ми се доста хора. Аз имам две деца и купища дрехи. Не мога да съхранявам умалели дрешки, а няма и за кого, не мисля, че пак ще родя някога.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 006
Ама хора, защо и вие като авторката мислите чантата за подарък? Тя не е подарена, а е дадена - разликата е огромна. Друг е въпроса дали авторката е ок с идеята да носи втора ръка или не - някои не желаят, други даже си купват от магазини ВУ и не им пречи, че не е ново. Ама тук конкретно чантата се приема за подарък - защо, след като не е така?

# 22
  • Мнения: 10 993
Няма нужда в тоя и без това труден живот да се сърдим и разстройваме. Ако авторката хареса чаната да я взима, ако не я иска или да я върне на приятеля си или да я сложи до някоя кофа. Все някой ще си я хареса. Просто драмата тук е излишна. Ситуацията е комична.

# 23
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И аз имам купища, които вече нямам къде да навирам, а е само на 1,5год. Напред какво ще правя, а дрешките 'и са много хубави и запазени. Ще взема и аз да пусна една, но не ми остава време да ги снимам. Етърва ми и приятелките ми продават всичко, но започнах да се съмнявам. Кой купува ползвани,щом са ми отказвали дори да подаря.

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кой купува ползвани,щом са ми отказвали дори да подаря.

Може да не искат конкретно дрехи от теб.

# 25
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
И аз не схващам какъв е проблема. Не е като да ти я поднася все едно е подарък. Ама и като подарък да ти я е дал, голямото важно О.о Поради я на някого, егати. Дали са му я, носи ти я човека. Вероятно трябваше да я даде на майка си, или сестра си, или колежката, да си спести малко проблеми Rolling Eyes

Хъх.. тогава пък какъв рев ще да е: как може да я пренебрегва така и пр. ...  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 12 006
И аз имам купища, които вече нямам къде да навирам, а е само на 1,5год. Напред какво ще правя, а дрешките 'и са много хубави и запазени. Ще взема и аз да пусна една, но не ми остава време да ги снимам. Етърва ми и приятелките ми продават всичко, но започнах да се съмнявам. Кой купува ползвани,щом са ми отказвали дори да подаря.
Много хора купуват носени - къде от невъзможност за купуване само на ново, къде от нагласа - не им е от знаение, че е носено и щом могат да купят нещо за 5лв./носено/ не смятат за нужно да дават 15 за същото /ново/, ако старото е запазено и в приличен вид.

# 27
  • Мнения: 10 993
Много хора продават ползвани неща, но аз на този етап от живота си нямам време и за това. Всичко подарявам от сърце. Аз нищо не съм снимала, само написах размерите и ми писаха на лични. Изпращах по еконт за тяхна сметка.

# 28
  • Мнения: 4 275
Гадничко е единствения път, в който мъжът ти решава да ти направи подарък, да е защото негов приятел си е обрал същите от бившата.
Иначе не знам къде намирате желаещи за носени дрехи. Нито от дъщеря ми ги искат, нито на мен някой ми е дал. Предложих на няколко бъдещи майки страхотни дрешки, но отговорите бяха не искам носено.

Нося от XS до М, ако имаш нещо като за мен, да давам адреса Smiley

# 29
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз не виждам нищо потресаващо.Човекът просто се е опитал да те зарадва

Общи условия

Активация на акаунт