Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~175

  • 53 656
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 381
Привет на всички, предвечерно... Hug Hug Hug
Благодаря за хабери и на всички ...разписали се, радвам се... ..е това, трябва да победи! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега, мисля си като ви чета...за Прага, навярно и двамата са отишли на концерта...с надеждата, именно за среща! И тя се е случила...е двамата просто им е трудно да повярват...и бягат един от друг!
Но, това е знак за Фарук...значи има надежда да я намери.... Joy Joy Joy Joy Joy Mr. Green Grinning Heart Eyes
Щом е дошла на тази дата, запомнила за този подарък...и т. н...изводи, много! newsm78
Интересно, наистина ...след колко време е този билет, този концерт...че, да налучкаме какъв скок във времето ще имаме....в началото на втори сезон!? newsm78

# 136
  • Мнения: 1 570
Цитат
Дали пък няма да решат да излъчат първия епизод на 15.09. в петък

Ани да не си мечтаем много.Но и аз бих искала.

# 137
  • Мнения: 4 381
Сега..изгледах го видеото, с билетите newsm78 newsm78 newsm78
Те и двата билета, накрая остават в Сюрея...та, питам се..дали, аджеба нашата мома не е отишла да чака там с билетите, Фарук ..
Разбира се , съвсем и той  е наясно с този факт...той, просто..отчаян...затова е пътувал, именно с надеждата...да я види, че е дошла с билетите... newsm78
Но, убеждавайки се...и двамата, немогат да се срещнат...и тръгва ..отново, гонитбата им..навярно! ooooh! ooooh! :ooooh
Но, поне Фарук ще разбере ..че е в Прага!
Ама, само за концерта ли...или въобще...пак, не е отговор това, след като се разминават!? ooooh! Thinking Thinking newsm78:

# 138
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 817
Гости мислех да напиша, че е за теб, ама не е обръснат  и се въздържах.....
понеже скърби за Сюрея , ще го преглътна.. Wink
Сега..изгледах го видеото, с билетите newsm78 newsm78 newsm78
Те и двата билета, накрая остават в Сюрея...та, питам се..дали, аджеба нашата мома не е отишла да чака там с билетите, Фарук ..
Разбира се , съвсем и той  е наясно с този факт...той, просто..отчаян...затова е пътувал, именно с надеждата...да я види, че е дошла с билетите... newsm78
Но, убеждавайки се...и двамата, немогат да се срещнат...и тръгва ..отново, гонитбата им..навярно! ooooh! ooooh! ooooh!

Кралева Heart не вярвам да чака Фарук...

# 139
  • Мнения: 4 381
Гости мислех да напиша, че е за теб, ама не е обръснат  и се въздържах.....
понеже скърби за Сюрея , ще го преглътна.. Wink
Сега..изгледах го видеото, с билетите newsm78 newsm78 newsm78
Те и двата билета, накрая остават в Сюрея...та, питам се..дали, аджеба нашата мома не е отишла да чака там с билетите, Фарук ..
Разбира се , съвсем и той  е наясно с този факт...той, просто..отчаян...затова е пътувал, именно с надеждата...да я види, че е дошла с билетите... newsm78
Но, убеждавайки се...и двамата, немогат да се срещнат...и тръгва ..отново, гонитбата им..навярно! ooooh! ooooh! ooooh!

Кралева Heart не вярвам да чака Фарук...
Привет, Гости bouquet....ти, сега не ме отказвай така ....съвсем, луднах ...виж, как си разсъждавам на клавиатурата hahaha hahaha hahaha hahaha

# 140
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 817
Гости мислех да напиша, че е за теб, ама не е обръснат  и се въздържах.....
понеже скърби за Сюрея , ще го преглътна.. Wink
Сега..изгледах го видеото, с билетите newsm78 newsm78 newsm78
Те и двата билета, накрая остават в Сюрея...та, питам се..дали, аджеба нашата мома не е отишла да чака там с билетите, Фарук ..
Разбира се , съвсем и той  е наясно с този факт...той, просто..отчаян...затова е пътувал, именно с надеждата...да я види, че е дошла с билетите... newsm78
Но, убеждавайки се...и двамата, немогат да се срещнат...и тръгва ..отново, гонитбата им..навярно! ooooh! ooooh! ooooh!

Кралева Heart не вярвам да чака Фарук...
Привет, Гости bouquet....ти, сега не ме отказвай така ....съвсем, луднах ...виж, как си разсъждавам на клавиатурата hahaha hahaha hahaha hahaha
Кралице, много беше ядосана, за това не ми се вярва.....
Thinking

# 141
  • Мнения: 4 381
Гости мислех да напиша, че е за теб, ама не е обръснат  и се въздържах.....
понеже скърби за Сюрея , ще го преглътна.. Wink
Сега..изгледах го видеото, с билетите newsm78 newsm78 newsm78
Те и двата билета, накрая остават в Сюрея...та, питам се..дали, аджеба нашата мома не е отишла да чака там с билетите, Фарук ..
Разбира се , съвсем и той  е наясно с този факт...той, просто..отчаян...затова е пътувал, именно с надеждата...да я види, че е дошла с билетите... newsm78
Но, убеждавайки се...и двамата, немогат да се срещнат...и тръгва ..отново, гонитбата им..навярно! ooooh! ooooh! ooooh!

Кралева Heart не вярвам да чака Фарук...
Привет, Гости bouquet....ти, сега не ме отказвай така ....съвсем, луднах ...виж, как си разсъждавам на клавиатурата hahaha hahaha hahaha hahaha
Кралице, много беше ядосана, за това не ми се вярва.....
Thinking
Е, то навярно са минали месеци...датата на концерта, едва ли е....така скоро?! newsm78
...не повече от 8 месеца...нали, така й говори Фарук, преди да роди....беше идеята, те да се забавляват, че като дойде бебето...ще са заети! newsm78

# 142
  • Мнения: 41 699
Цитат
Злати - това биографията на Али Кемал ли е....
Ани Hug,да! Peace

Арзум Онан и Сонгюл Йоден....

# 143
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 817
Казваш....може да и е минал яда на нашето момиче....

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Здравейте waveyАни HugЗлати HugЛу HugГости HugКралева HugМери HugИвман Hug Деси:hug:
                                                                 
Благодаря ви за снимките,инфото и коментарите Heart Eyes Peace
                                                         
Цитат
от официального аккаунта Star TV
                             
ПЕРЕВОД ОЗЕТА КО ВТОРОМУ СЕЗОНУ "Стамбульская невеста"
                                                                     
Смогут ли Фарук и Сурейя начать по-новому в волшебной атмосфере Праги?Сурейя(Аслы Энвер), узнав большой секрет, уничтожила Фарука (Озджана Дениза), не позволив ему делать никаких объяснений. Без Сурейи он больше не может дышать, он не сдастся, он едет в Прагу, чтобы найти женщину, которую любит.
Среди исторических и романтических городов Европы в сериале "Стамбульской невесте" были организованы самые известные туристические достопримечательности: Староместская площадь, Карлов мост, Вацлавская площадь, Золотая улица и Астрономическая часовая башня. Озджан Дениз и Аслы Энвер, которые сталкиваются с задачей в волшебной атмосфере города, в этом сезоне будет постепенно увеличиваться волнение; любовь Фарука и Сурейи прошла через сложную экспертизу
С одной стороны разбитое сердце Сурейи, с другой стороны Фарук страдающий от боли разлуки. Сможет ли прошедшее время смягчить сердце Сурейи? Молодая женщина готова оставить все позади и простить Фарука? Фарук и Сурейя начнут с места, на котором остановились? "Стамбульская невеста" на Star TV в сентябре с ответами на все эти вопросы и неожиданными событиями
               
                                                 
   

# 145
  • Мнения: 36 754
Кралице хареса ми идеята да са отишли двамата за концерта....А Сюрея дали е в Прага или и тя е пътувала от някъде другаде....ще видим....
Както казва ивман фрагманите са подвеждащи...но и двамата си мислят един за друг...Любов.....

# 146
  • Мнения: 4 381
Цитат
Злати - това биографията на Али Кемал ли е....
Ани Hug,да! Peace

Арзум Онан и Сонгюл Йоден....

Злати Hug
Аха..те са близки приятелки! Супер са!---Мерси bowuu

# 147
  • Мнения: 4 381
Казваш....може да и е минал яда на нашето момиче....
Не, не казвам това....просто любов, не пречи едното на другото...
Билетите и този концерт, са повод....все пак, тя да провери доколко му е ядосана...сърцето чувства, напук на разума....знаеш! hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 4 381
Кралице хареса ми идеята да са отишли двамата за концерта....А Сюрея дали е в Прага или и тя е пътувала от някъде другаде....ще видим....
Както казва ивман фрагманите са подвеждащи...но и двамата си мислят един за друг...Любов.....
Аха,привет Мамче и на теб.... мисля че, тя е в Прага..само за датата на концерта...иначе, ще видим къде се е установила!? newsm78 newsm78 newsm78
...и това какво е...някакво съчинение, не прилича на озет!?  hahaha hahaha hahaha
Привет, Боби...и благодарим, ама ...че, така реагирам.. извинявам се!:35: Joy Joy Joy Joy

# 149
  • Мнения: 7 044










Здравейте мили мои по вечерно  време. Много се радвам, че сте харесали закуската и кафенцето ми.
Изчетох коментарийте ви за ИБ. Според мен Фарук ще намери сам  Сюрея в чужбина, извън Турция.
Ама зависи продуцента има ли пари???  Много е   важно, защото ако няма пари ще я намери някъде в Турция. Защо пък не на Памуккале или на Кападокия.  Ама няма такива снимки, значи няма да е така.
Много ми се иска Сюрея да го измъчи, ама истински, защото той си заслужава това.
Но пък тя с  това нейното добро  сърце сигурно вече му е простила.
Ама сладури, да не забравяме, че пролетта си мислехме че ще има период от 3 години раздяла и тя ще бъде с  детенце.
Ама за това детенце нищо не казвате. Забравихте ли го ???  Ако има детенце, значи ще има и друг  мъж до нея.  Наистина ще бъде интересно. Можем само да гадаем и да  чакаме какво са ни написали и изиграли.
Нашите глупаци от ТВ Новела пишат сериозно, че Ози ще се жени. Ама и те нашите са едни говеда - само глупости пишат.
Нали няма изявление от Ози, че ще се жени.  Чак тогава когато  Ози официално съобщи в пресата, че ще се жени значи е вярно. Останалото  са  пълни  глупости на папараците, рускините и останалите.
Този много умен и начетен  мъж  трябва да се обвърже с толкова умна и енциклопедична партньорка като  него, иначе няма да си пасват. Това не е лесна  работа.
Къванч  се ожени  за  Башак и  нищо друго.
Ами Берен Саат ???  и Тя.
Толкова глупости и простащини пишат за Берен Саат, че ти е неудобно да ги  четеш.
пишат - Натриха позорно  Берен Саат.  Тя е алкохоличка. Ходила на работа пияна и  късала нервите на целия екип, които се чудели какво да я правят.  Изпадала  в  тежка депресия, защото не може да забременее.
Ето такива простотии пишат тези  мерзавци. Защо няма съд  за  папараците ???  Тези идиоти направо
съсипват  душите на  актьорите.
Вие навярно сте ги чели, но аз, честно казано не съм. През лятото нямам време да ги гледам и чета.

Общи условия

Активация на акаунт