Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~175

  • 53 785
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Злати waveyаз си казах мнението за Мурат Боз Crossing Arms,а и рускините са му ядосани Crossing Arms
Цитат
Надежда Семишева
Почему ТАК шарахнулся? Мог бы промолчать, или отшутиться...
                                               
Людмила Чабдарова
Действительно,как то грубовато получилось.
                                                                           
Малика Шаипова
Идиот! для него она слишком хороша
                                                                                           
                                                                                                                                         
Ани  waveyблагодаря за снимките с Айча Heart Eyes Hug
Иска ми се и нея скоро да я видим в нов сериал Peace
                                                                                           
 
Вчера на Мармарис е била сватбата на  Айфер Донмез(сестрата на Ръза Селямоолу-Фатма Grinning)
                                                                                                                                   
                                                     
                                                   
Берен Саат и Бельчим Билгин са били сред гостите... Peace
                                   
                     
                                                                                                                                     
Цитат
#new с Дениз Колош(режиссер СН) и с Хирой в кадре
                         

                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                 

# 301
# 302
# 303
  • Мнения: 36 787
Боби  Hug Кралице  Hug

Боби

Цитат
Вчера на Мармарис е била сватбата на  Айфер Донмез(сестрата на Ръза Селямоолу-Фатма Very Happy)

Скоро не съм срещала никакво инфо или снимки за актрисата....Да й е честито  married с пожелание на прекрасен семеен живот с много обич  loveuuu Two Hearts Two Hearts

Кралице вече е време за второто кафе  Coffee при нас, ама ще ти правя компания



http://ink361.com/app/users/ig-20963804/aycavarlier/photos/16038 … 46520924_20963804

# 304
  • Мнения: 1 572
Здравейте на всички.
Много сте изписали, бях си набелязала някои неща, но докато се присъединя и то вече не стои на дневен ред.
Благодаря на всички за споделените снимки, мнения и коментари.

# 305
# 306
# 307
  • Мнения: 36 787
Следобеден привет  wavey

ивман  Hug Кралице  Hug



По-интересен е коментара към снимката....

Цитат
"Вашу маму и там, и тут передают" - Нур Сюрер завтра на ФОКС ТВ в сериале "Без протокола", а в воскресенье - в "Невиновном" на Канал Д

*****

А тут она не мама. Шеф ГГ, сотрудница разведки

# 308
  • Мнения: 41 897
Привет! Hug

Боби HugАни HugКралице Hugивман Hug





Боби Hug,благодаря за инфото за сватбата на Айфер Дьонмез! Peace


ПП...
Цитат
По-интересен е коментара към снимката....
Цитат
"Вашу маму и там, и тут передают" - Нур Сюрер завтра на ФОКС ТВ в сериале "Без протокола", а в воскресенье - в "Невиновном" на Канал Д

*****

А тут она не мама. Шеф ГГ, сотрудница разведки
Ани, и аз го видях и ми направи впечатление!В неделя по к.Д вечерта е сериала-COCUKLAR DUYMASIN,мисля че е комедия! Peace

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 15:32 от Zlatina3

# 309
  • Мнения: 36 787
Злати - те и актьорите са профилирани както адвокатите, докторите и много други...Играят роли в които са най-добри....Нашия познайник от Дила ханъм Али Д. отново ще бъде търчи лъжи....
Но коментара на мамашата сякаш потвърждава моите съмнения, че Мелек ханъм не е родна майка на братята и сестрата  Thinking

Фенска изява....



видео тук

# 310
  • Мнения: 41 897
Злати - те и актьорите са профилирани както адвокатите, докторите и много други...Играят роли в които са най-добри....Нашия познайник от Дила ханъм Али Д. отново ще бъде търчи лъжи....
Но коментара на мамашата сякаш потвърждава моите съмнения, че Мелек ханъм не е родна майка на братята и сестрата  Thinking

Фенска изява....



видео тук

Ани Hug,разгадах коментара на рускините за това,което се чудехме от предния пост! LaughingПуснато е от друга групата на Окан Ялабък(който е гледал ВВ го знае актьора)!Нур Сюрер  е играла майка на актьора в Masum(Невинен),но видях че са го давали по  BluTV-8еп.по 1ч.! Peace
Ето тук е коментара-https://vk.com/okan_ibragimclub?w=wall-52333201_61445 Там пишат,че Мелек ханъм е шеф на ГГ!Аз донякъде се зачудих,когато не и писаха фамилията Атеш и че децата са израсли в дом! Peace


Цитат
Сможешь ли ты убедить всех людей по окрестности? Он может...


# 311
  • Мнения: 41 897


ИЗВЪН ПРОТОКОЛА ЕП.1 – кратко описание.
За всички Али Кемал е директор на застрахователна компания, живеещ със съпругата Есра и дъщеря си, Туба. В същото време, той е правителствен агент, разследващ Екрем Таноз, човек от деловия свят, който е начело на организация, занимаваща се със спекулации от широк диапазон – от сферата на политиката на страната до икономиката.
Дясната ръка на Екрем е Сабри. Той е начело на група, която заличава греховете на богаташи, а след това със събраната информация, в подходящо време, ги шантажира. В състава на групата са и Идил, занимаващ се с хакерство; Чавуш, умеещ да разрешава всякакви проблеми и новакът в групата Арда, красив и умен.
Али Кемал изпълнява секретната си мисия под ръководството на г-жа Мелек – директор на разузнаването.
Али Кемал, заедно с брат си Неджат и сестра си Севда, са израснали в детски домове. Той продължава да се грижи за тях. Нито семейството му, нито подчинените му, знаят за втората му длъжност – агент под прикритие. И като че ли, не стигат проблемите от всякакво естество, а в Истанбул се преместват сестрата на Есра и съпругът й.
В тази борба, Али Кемал търси истината за своя живот, търси убиеца на баща си.
Али Кемал е изключително умен и влиятелен човек, който трудно може да бъде притиснат в ъгъла.
Г-жа Мелек е открила Али Кемал чрез Зейнеп. За успеха на мисията, тя му дава указания да създаде близки отношения с Зейнеп.

Извън Протокола трейлър 3 Бг.суб. с Еркан Петеккая

https://www.vbox7.com/user:gerisezoni?p=allvideos



ПП Опитах се да пусна фрагмана чрез новата версия за да е вграден,но не се получи! Thinking

Последна редакция: нд, 17 сеп 2017, 17:51 от Zlatina3

# 312
  • Мнения: 36 787
Злати - мерси за краткото описание на първи епизод на Протокола и преведения фрагман  Hug
Чудя се...Не намерих никъде резюме за сериала и щях да помоля знаещите турски да го преведат...дали този озет не става за резюме, който да сложа в началния пост в следващата тема  Thinking Всеки с грижите си, та и аз....И понеже си имам грижи на главата, нямам никакво желание повече да се ровя и да търся...затова търся на работата лекото..... Thinking

Още една снимка от сватбата на Фатма от Дила ханъм....

# 313
  • Мнения: 36 787
Броенето започна и при Невестата...Остават 5 дни....

Новый сезон "Стамбульской невесты" через 5 дней🎬🎉🎊



видео тук

# 314
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета!

На всички именници - честит празник! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Доста време ми трябваше да ви догоня!
Сериалът с Еркан ще го гледам с превод, понеделник ми е труден ден за он-лайн!
Мурат Боз не го харесвам и ако е истина това негово изявление, не му прави чест след толкова време.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Да не излезе сапунен мехур и новината за бъдещата женитба на Ози...... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Липсват ми емотикончетата от старата версия.

Лека вечер!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт