ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ

  • 62 237
  • 718
  •   1
Отговори
# 225
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343




Понеже някои от феновете й явно не го намират за подходящ за нея,  продължават да се самонавиват, че всичко е лъжа  и днес пишат, че това било колаж, а други направо твърдят, че мъжът с нея всъщност е Енгин Акюрек.  Joy Joy




Joy

Знаете, че имам сантимент и към Туба, но не чак толкоз ГОЛЯМ, че да си фантазирам. Каквото такова, както тя реши, така ще изживее живота си. Няма нужда да се съобразява с феновете и да угажда на мераците им. Кариерата е до време, а най-важното е щастието.

# 226
  • Мнения: 23 356
Йована, аз наистина не разбирам защо се мъчиш да бъдеш фен на Халит и Берг.

Ами то си е сигурно цяло изтезание за теб.

Непрекъснато идваш да ни обясняваш колко зле са нещата между тях, колко е лоша Берг, все някакво теле търсиш под вола. Наистина защо се мъчиш не разбирам.

Толкова много турски актьори има, безукорни пиар продукти, виждам, че това за теб е важно, ами харесай си някой от тях и толкова.

Много време ти отделих. И при предишния спор ти казах, вярвай си в каквото искаш.

# 227
  • Мнения: 125
jovana11 ,
Никой не твърди, че всичко е красиво.


И животът, и кариерата им са повече от прекрасни.




Йована, аз наистина не разбирам защо се мъчиш да бъдеш фен на Халит и Берг.

Много време ти отделих.

Когато нямате никакви аргументи, можете да прочетете какво не е написано. Атаката е най-добрата защита, нали? Моят въпрос за теб е: Защо се опитваш трудно да бъдеш фен на Халит, когато е очевидно, че не си? Прав сте, че сте отделили твърде много време за мен. Приятен ден.

# 228
  • Мнения: 9 739
Онур Сайлак ще играе в театъра този сезон- " Трамвай Желание"- това го прочетох в друга тема. Ще кажем ли сбогом на Тефик, или не?

http://www.milliyet.com.tr/yeni-sezona-ceyrek-kala/cadde/ydetay/ … 23691/default.htm

# 229
  • Мнения: 23 356

 Моят въпрос за теб е: Защо се опитваш трудно да бъдеш фен на Халит, когато е очевидно, че не си?



 Joy Joy Joy

Да, всеки, който харесва Кенан, който го намира  за важен партньор в кариерата на Берг, всеки, който не вижда нищо лошо в това Берг да излиза и да се забавлява с приятели, всеки, който се радва, че Берг не живее в сянката на Халит и успява да бъде нещо повече от безлична съпруга, която му носи чехлите, не е негов истински фен.

Така е.

# 230
  • Мнения: 11 116
jovana11 ,
Никой не твърди, че всичко е красиво.


И животът, и кариерата им са повече от прекрасни.




Йована, аз наистина не разбирам защо се мъчиш да бъдеш фен на Халит и Берг.

Много време ти отделих.

Когато нямате никакви аргументи, можете да прочетете какво не е написано. Атаката е най-добрата защита, нали? Моят въпрос за теб е: Защо се опитваш трудно да бъдеш фен на Халит, когато е очевидно, че не си? Прав сте, че сте отделили твърде много време за мен. Приятен ден.

Ааааа, Варна ли го твърди това? Чакай да и се скарам! Joy Joy Joy Joy
Да, прекрасни са!
И аз смятам така! Laughing Laughing Laughing
-------

Варна, въпросът за трудностите, които изпитваме да бъдем фенове на Халит към теб ли са или към мен, защото постът започва с мой цитат?!

Няма значение за кого е. Ясна е картинката. Харесвам Карадайъ, двойката Кенан-Бергюзар на екрана. Явно това е причината. Отговарям.
Фен съм на двойката Халит и Берг още от времето на ББГ, но обожавам да гледам Берг и я харесвам във всичките и превъплъщения. Така добре ли е?
Да, аз харесвам Бергюзар Корел и затова съм тук. Всичко, което е важно и скъпо за нея ми харесва.
Това е. Винаги е било така. Няма новина.

Пиарът и това ли включва?!  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 19:21 от Mydream

# 231
  • Мнения: 15 391


Перфектен ден и на теб и успех в анализите за Брузузар!

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Цитат
стана причината ММ да ме гледа подозрително, защото се смях с глас.

и сега ти реши да си го върнеш, нали?  Сладурка  Heart Eyes Hug


 Моят въпрос за теб е: Защо се опитваш трудно да бъдеш фен на Халит, когато е очевидно, че не си?



 Joy Joy Joy

Да, всеки, който харесва Кенан, който го намира  за важен партньор в кариерата на Берг, всеки, който не вижда нищо лошо в това Берг да излиза и да се забавлява с приятели, всеки, който се радва, че Берг не живее в сянката на Халит и успява да бъде нещо повече от безлична съпруга, която му носи чехлите, не е негов истински фен.

Така е.





Докарахте ми без време мускулна треска на корема от смях  Heart Eyes Hug

ей ви един коментар за четене Laughing Laughing лепнат под последния преведен епизод на родината

Цитат
Най - добрият сериал ....най - добрия актъор ....има интрига ...държи те в напрежение ,заслужава си да се занемарят другите преводи,защото доста от тях са развлекателни и аз ги гледам ,но в никакъв случай интересни с голямо И ...и този да се превежда без да се спи

 Joy Joy Joy

Тъй, че... никакво спане, слънце,  Heart Eyes Hug кълвеш на компа и не мислиш за идолите и без това не си фен на Халит  Joy Joy Joy Joy Joy Кога се научиш, Варничка, сутрин, обед и вечер да се кланяш и да го благославяш само тогава може да се броиш за фен  Laughing Laughing иначе не. Всичко друго е филан фалан  Naughty






# 232
  • Мнения: 9 739
Даааа, ние тук воюваме безсмислено с вятърни мелници , а руските фенове на Ти си моята родина /хилеонки/ знаете ли как си уплътнявт времето- ГЛЕДАТ БЪЛГАРСКИ ФИЛМИ!!!!!!! за невъзможната любов по време на война Peace

Скрит текст:
Ретрофильмы о невозможной любви во время войны

🍃Похититель персиков (Kradetzat na praskovi, 1964)

Конец Первой мировой войны. Место действия - Велико-Тырново, древняя столица Болгарии. В городе организован лагерь для военнопленных. Один из них - сербский офицер Иво, бывший учитель. Лиза - молодая женщина, жена коменданта города. Между ними вспыхивает любовь - невозможная и безысходная.
___________
Фильм получился очень трогательным и тонким. Похититель персиков — это картина просто срез времени, классика кино Болгарии, да и всего мирового кинематографа в целом. Уникальная игра актеров, грамотный сценарий, прекрасная операторская работа и безупречная режиссура делают эту картину шедевром!
Ссылка на просмотр 👉 http://sovdub.ru/866-pohititel-persikov-1964-kradetza..


🍃Осужденные души (Osadeni dushi, 1975)

Гражданская война в Испании. Случайно оказавшись среди републиканцев, англичанка Фани Хорн встречает любовь своей жизни — отца Эредия из ордена иезуитов. Фильм о неосуществимой и невозможной любви на фоне жестокости войны… Фильм по роману «Осужденные души» Димитра Димова.
_______________
Это трагическая история любви — истинной, сметающей все преграды, пытающейся перешагнуть через кровь, смерть, убеждения, сомнения...
Ссылка на просмотр с русскими субтитрами 👉 http://multstrana.com/publ/drama/osuzhdennye_dushi_19..





Много са харесали музиката на Осъдени души Grinning
Митко Щерев Peace

https://vk.com/hileonclub

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 21:19 от Lilims

# 233
  • Мнения: 3 447
Браво на Халит! Много го уважавам тоя мъж. Реакцията му е уместна, защото е защита на честта на семейството му. newsm10
И аз, като Мишел мисля, че тия глупави атаки са политически мотивирани. Явно нищо друго не може да се измисли, за да бъдат дискредитирани в живота и работата си, та в сила влиза омаскаряването със задна дата.  Wink
Цитат
И гледайте ги само какъв хаштаг измислили - "не докосвай съпруга ми".

Винаги съм се чудила защо жените, на които им изневеряват не обвиняват  мъжете си, а другата жена.
Варна, аз пък се чудя, защо не търсят причините в себе си. Това се отнася и за мъжете де.  Joy hahaha
 

# 234
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Даааа, ние тук воюваме безсмислено с вятърни милници , а руските фенове на Ти си моята родина /хилеонки/ знаете ли как си уплътнявт времето- ГЛЕДАТ БЪЛГАРСКИ ФИЛМИ!!!!!!! за невъзможната любов по време на война Peace

Скрит текст:
Ретрофильмы о невозможной любви во время войны

🍃Похититель персиков (Kradetzat na praskovi, 1964)

Конец Первой мировой войны. Место действия - Велико-Тырново, древняя столица Болгарии. В городе организован лагерь для военнопленных. Один из них - сербский офицер Иво, бывший учитель. Лиза - молодая женщина, жена коменданта города. Между ними вспыхивает любовь - невозможная и безысходная.
___________
Фильм получился очень трогательным и тонким. Похититель персиков — это картина просто срез времени, классика кино Болгарии, да и всего мирового кинематографа в целом. Уникальная игра актеров, грамотный сценарий, прекрасная операторская работа и безупречная режиссура делают эту картину шедевром!
Ссылка на просмотр 👉 http://sovdub.ru/866-pohititel-persikov-1964-kradetza..


🍃Осужденные души (Osadeni dushi, 1975)

Гражданская война в Испании. Случайно оказавшись среди републиканцев, англичанка Фани Хорн встречает любовь своей жизни — отца Эредия из ордена иезуитов. Фильм о неосуществимой и невозможной любви на фоне жестокости войны… Фильм по роману «Осужденные души» Димитра Димова.
_______________
Это трагическая история любви — истинной, сметающей все преграды, пытающейся перешагнуть через кровь, смерть, убеждения, сомнения...
Ссылка на просмотр с русскими субтитрами 👉 http://multstrana.com/publ/drama/osuzhdennye_dushi_19..





Много са харесали музиката на Осъдени души Grinning
Митко Щерев Peace

https://vk.com/hileonclub

Да, Невена Коканова, най-красивата ни актриса за всички времена.
Нали знаете, че са били наистина влюбени с Раде Маркович.

# 235
  • Мнения: 23 356

Лили, добре са се ориентирали рускините.

Още щом излезе инфото за нашия сериал се сетих за "Крадецът на праскови", защото ми е любимият български филм.

За съжаление, нашата сценаристка превърна главните герои във врагове, няма я красотата на любовта, която е по-силна и от войната. Дори и в Леон и Хилял не виждам идеята, която стои зад историята на българката Лиза и сръбския военнопленник Иво. За тях любовта беше над всичко, докато в нашия случай само Леон обича безусловно. Хилял я кара по ботевски - "после отечеството най-обичам теб".  Joy Joy

Ще видим каква линия ще наложат новите сценаристи, но нямам големи надежди.

Искам да има повече топлина, повече чувства. Не говоря само за любов мъж-жена.

Например, много ми лисваше човек от семейството на Джевдет, който да го обича въпреки всичко.

Ще кажете Йълдъз. Но не така, тя го защитаваше, защото имаше изгода от това баща й да е гръцки офицер.



Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 19:02 от varna_2

# 236
  • Мнения: 125

 Моят въпрос за теб е: Защо се опитваш трудно да бъдеш фен на Халит, когато е очевидно, че не си?



 Joy Joy Joy

Да, всеки, който харесва Кенан, който го намира  за важен партньор в кариерата на Берг, всеки, който не вижда нищо лошо в това Берг да излиза и да се забавлява с приятели, всеки, който се радва, че Берг не живее в сянката на Халит и успява да бъде нещо повече от безлична съпруга, която му носи чехлите, не е негов истински фен.

Така е.



 Joy Joy Joy

Не е така.

Всеки, който винаги идеализира Berguzar, но никога Халит, всеки, който използва всяка възможност да извади информация за Кенан, където те не принадлежат, всеки, който нежно отхвърля тънкостите, които дават значението на Халит при превода, всеки, който никога не е бил обективен и критичен на Berguzar и Кенан, но никога не пропуска възможността да каже критика за Халит - всъщност не е фен на Халит. Тя се опитва да бъде политически коректна и мисли, че е успешна в нея. А онези, които се нуждаят от преводи, действат по-глупаво, отколкото са и захранват егото си с одобрение. Това са "феновете" на Халит, защото той е изборът на Berguzar. Всъщност те просто го толерират, защото нямат избор. Признаването, че сте лицемер е по-трудно, отколкото да сте едно.

Така е.



Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 19:21 от jovana11

# 237
  • Мнения: 23 356


Разбрахме, Йована, казахме ти, че не сме фенове на Халит.

Не ти ли е достатъчно?

За това кой се нуждае от преводите ми пак си помисли.

Харесва ли ти този профил?

На мен много. Особено преводите на испански.

Имай малко приличие.


https://www.instagram.com/berguzarhalitworld/?hl=en

# 238
  • Мнения: 11 116
Варна, моля те. Сакън! Не обръщай повече внимание. Някои хора явно изобщо не са им стигнали годините в този форум, за да разберат кой кого и как! Няма смисъл!
Аз наистина се забавлявах. Забавлявай се и ти.

# 239
  • Мнения: 125
Аз съм много приличен, Варна. Ако не бях, щеше да имаме съвсем различен разговор. Много по-честен и директен. Дори любезно ви позволих да се забавлявате с  екипа ви, като ме подигравате. Бих казал, че съм много щедър. Останете добре.

Общи условия

Активация на акаунт