Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 342
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 360
Шрангът е калъф за дрехи.
Мара пак счупи тъпомера.Шранг не е никакъв калъф за дрехи ,тиквата и е щтрангована

# 1 381
  • Мнения: 25 918
По един латексов костюм да им беше раздал.
Ти, нещо...върти сучи, все мръснишки идеи вкарваш...Оргии, латексови костюми... Thinking Thinking Thinking

От пичиетата ще да е.
Защитавай я, ти.  hahaha

Шрангът е калъф за дрехи.
Мара пак счупи тъпомера.Шранг не е никакъв калъф за дрехи ,тиквата и е щтрангована

Че у стара Загора на закачалките сигурно щрангове им викат. Пък тя не е от умните, нали ...важното е да има пичиета... hahaha

# 1 382
  • София
  • Мнения: 62 595
а какво е? С риск да съм втора Мара, ама да питам.

# 1 383
  • Мнения: 17 546
И аз не и разбирам нищо на МегЗито.
От захапката е фъфленето,грозна работа. Тя каква е между другото. Да не е оная Тигровата,леопардова пантера Shocked
Абсолютно идентични са в главите, нищо че са различни персони.

# 1 384
  • Мнения: 5 776
Тц, тц, тц, използвате, че днес никой не е минавал да се възмути, че той и близките му не гледат такива просташки предавания и се разпищолихте Laughing

За мисията, бррр, с такива индивиди и на мен ми се видя гнусна!

# 1 385
  • Мнения: 25 918
а какво е? С риск да съм втора Мара, ама да питам.
Това на което закачат калъфите със дрехи, явно му викат щранг. Добре. Че е брадъра да се образоваме, а вчера една ни обвини, че сме прости да гледаме такива предавания. Mr. Green

# 1 386
  • Мнения: 15 960
Пууу, да научим и ние нещо от Мара.

# 1 387
  • Мнения: 25 918
Къде е Лиляна, в тази тема цари такъв мир и идилия...

# 1 388
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тц, тц, тц, използвате, че днес никой не е минавал да се възмути, че той и близките му не гледат такива просташки предавания и се разпищолихте Laughing

Снощи предложих да се запознаем, за да не страда, че няма познати, гледащи простотии. Но /високомерно/ не получих отговор.

# 1 389
  • Мнения: 979
Щендер е. Щранговете са водопроводни тръби Joy Мара по инерция подкара водопровода и тръбите.

# 1 390
  • Мнения: 6 015
Това, на което се закачат дрехи със закачалките не се ли наричаше щендер?

това, което тя иска Щранг за дрехи е малко по-различно и става само за една рокля, примерно

# 1 391
# 1 392
  • София
  • Мнения: 62 595
Нещо се изгуби тя, сигурно стяга новата учебна година и не й остава време да ходи по хората да им дудне.

аха, на прост език - калъф за дрехи.

# 1 393
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
На щендер се закачват дрехите. Освен ако не са измислили нещо друго за дрехи, което да наричат " щранг" Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 сеп 2017, 23:59 от Unknown_lady

# 1 394
  • Мнения: 360
а какво е? С риск да съм втора Мара, ама да питам.
Технически термин е ,между етажно пространство в което се полагат кабели за интернет ,тв и др

Общи условия

Активация на акаунт