Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 306
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 470
  • София
  • Мнения: 20 217
Ууу, изписали сте света. На мен снощи ми беше ужасно скучно. Мисията беше изключително малоумна, че и гнусна. Кифльочите се изложиха с по 10 куфара багаж. Близначките са тъпи. А Сашка Васева не каза рецептата за ликьорчето.  Laughing

# 1 471
  • Мнения: 19 061
Да де, ама Ендже (по Ролинг Стоунс) няма да е сред номерираните, защото нали спечелила май някакъв имунитет, това го мярнах тук в темата. Така че ще я облеГчат (по шранГ) да не събира куфари, макар че аз не виждам 10 куфара къде ще ги разопакова, може би да ползва и кухненските шкафове?!

Тази година има прекалено много отделни стайчета пак, което пък е добра предпоставка за интриги, ще има шушу-мушу по ъглите.



Laughing Laughing Laughing

да си кажа за момента лафовете в шоуто са ми тъпи, Мара е дърво и дори не ми е смешна


# 1 472
  • Мнения: X
Смеете се виЙ на Сашка за ликьорчето от орехчета, но то наистина се препоръчва при проблеми с щитовидната жлеза.
Ще е майтап ако Енджито първа излезе. С тия 10 куфара.. бая багаж ще стяга. Rolling Eyes

По-голям майтап ще е да я номинират седмица след седмица и тя да си събира багажа всеки път.

 Joy Joy Joy

# 1 473
  • Мнения: 7 849
Слава Богу днес Маги си е Маги. Даже ми харесва! Така като си е прихванала косата и' се вижда лицето.


При Гала ОЩЕ обсъждат визитки, та си ги припомням.
А аз ги гледах без звук и даже са ми интересни.
Зайнеб ме дразни, не мога да определя с какво....

# 1 474
  • Мнения: 69 284
Баш бай брадър ще има ли? Чакам Рачков с нетърпение....

# 1 475
  • Мнения: X
Футболистчето наистина прилича на Роналдо. Макар да не го понасям самия Роналдо.

Зейнеб всеки ден ли ще коментира при Гала? Много е зле тази..

# 1 476
  • Мнения: 43
Снощи не можах да гледам, ама май не съм изтървала много. Като цяло тези въвеждащи епизоди винаги са ми били скучни.
Тези близначки съм им гледала инстаграма и ми изглеждаха ок. Ама като чета, явно не са много интересни.

# 1 477
  • Мнения: 7 849
И аз силно се надявах да се върне  Патрашкова, и да не е Зайнеб, но.....

# 1 478
  • Мнения: 9 865
Зейнеб се води, че работи в На кафе, та явно да си оправдае присъствието в екипа ще я гледаме всеки ден.
Мен Иво Танев повече ме дразни.

# 1 479
  • Мнения: X
Танев е като женска клюкарка. Ужасен е.

# 1 480
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Е, не............JoyJoy

# 1 481
  • Мнения: 69 284
Е, нееееееееее...ама дааааааааааааа   Mr. Green Mr. Green Joy

# 1 482
  • Мнения: X
Дано Щерева и Хранова се представят добре. Засега не ме дразнят, но е много рано.
Надявам се да не шушукат само по ъглите.

Дани Милев ще е незабележим вътре, така ми се струва.

# 1 483
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Е, нееееееееее...ама дааааааааааааа   Mr. Green Mr. Green Joy
Радвай се, от моите няма. Joy
Много тегаво при Гала, слушах 5 минути и преместих канала.

# 1 484
  • Мнения: 372
Касабието не готви май...Вика на шеф Петров:
-Ще ме научиш да готвя манджичКИ...
А Сашка като и казва че може да им прави рецепти, Анжи и довърши че
-Той ще ги готви... (шеф Петров)
https://nova.bg/vipbrother/videos/view/2017/09/12/3707/%D0%BA%D0 … 0%BF%D0%B8%D0%B5/

Касабие на МЕН не ми е красива, има нещо в лицето и, което не ми допада. Още нямам любимец/ка.
От първи впечатления не харесвам Петканов, Тото, Хранова, и Касабие..
Смешни са ми Мара, Сашка, Гани.
Хареса ми Щерева за сега, свежарка и неподправена. За другите нямам мнение...

Общи условия

Активация на акаунт