Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 278
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: X
И аз очаквам от Петров циркове. Лесно се пали, невъздържан и груб е.
За сметка на това пък е самовлюбен и егоцентричен.  Joy

Самочувствието му е огромно.

Черен шоколад, близначките са две млади момичета, водят се певици. Участвали са в Х Фактор. Лигави са ми и глуповати.

# 1 501
  • София
  • Мнения: 15 508
Добре,че сте вие, та да разбера какво става в ефира преди 12.Понеже си лягам сутрин и спя до обед и изпускам всичко до 12, а след 12 няма смисъл да го пускам тв-то.

# 1 502
  • София
  • Мнения: 20 217
Аз не успях да разбера каква мисия им възложиха на близначките.  Blush Правех нещо и първо чух, че Александра им обяснява, че трябва да останат незабелязани в къщата, а впоследствие се оказа, че Алекс и Тото трябва опипом да познаят "чуждите" елементи.  Thinking

# 1 503
  • Мнения: 9 865
При Гала ОЩЕ обсъждат визитки, та си ги припомням.

Гала с кого обсъжда? Със шугар бейбито ли?

Е, с тия хубавци:
Зейнеб,Маги Желязкова и Иво Танев

# 1 504
  • Мнения: 14 170
Сърчаджиева така им обясни каква им е мисията, че аз нищо не разбрах. Влизате в къщата, но трябва да се слеете с обстановката, трябва да сте невидими, да сте неразпознаваеми и т.н. После, като видя колко недоумяващо гледат двечките, обясни: "вътре ще ви дадат един параван, вие преценете как ще останете незабелязани". И понеже тези пак не разбраха (в това число и аз), тя заяви: "вътре ще ви обяснят какво да правите", при което пеещите певици си отдъхнаха и смело влязоха вътре.

# 1 505
  • Мнения: 4 690
Аз съм абсолютно сигурна, че който я е измислил тази мисия и той не я е разбрал точно Grinning и толкова важна мисия, че почти неизвестни момичета влизат в отделен ден.

Сашка и Хранова бяха много сладки  - Аз хъркам, аз имам паник бутон, пък аз ликьор от орехчета 😂 ох, виждам как след два дни ликьорът е изпит и забравен, а те са се хванали за гушите.

Тези отделни къщи и стаи са голяма стръв. В такова изолирано пространство дори първоначално да си нямал нужда от тях, човек почва да си мисли -аз защо нямам, аз по-малко важен ли съм, идва едно усещане, че си се минал и не си се спазарил добре. Дори подозирам, че Мара и Енджи ще са първите, особено Енджи с тези 10 ли, 7 куфара.
Не я съдя особено, защото и аз не се научих да стягам багаж, все слагам да има, да съм подготвена за всякакви ситуации, а тя каквато е кифла, сигурно ще се преоблича по 3 пъти. Иначе много сладко каза - Пари, пари трябват за дрехи Blush

# 1 506
  • Мнения: 2 049
При Гала ОЩЕ обсъждат визитки, та си ги припомням.

Гала с кого обсъжда? Със шугар бейбито ли?

Е, с тия хубавци:
Зейнеб,Маги Желязкова и Иво Танев

Ми какво стана с мъжа-държанка? Да не чисти студито този БИЗНЕСМЕН?

# 1 507
  • София
  • Мнения: 20 217
Дара, валия, благодаря!  bouquet Значи и да бях гледала внимателно - все тая. Laughing

Тези отделни къщи и стаи са голяма стръв. В такова изолирано пространство дори първоначално да си нямал нужда от тях, човек почва да си мисли -аз защо нямам, аз по-малко важен ли съм, идва едно усещане, че си се минал и не си се спазарил добре. Дори подозирам, че Мара и Енджи ще са първите, особено Енджи с тези 10 ли, 7 куфара.
Че те за това го правят.  Laughing

На мен ми стана смешно, когато Сашка каза на Хранова, че има клаустрофобия, а Марги възкликна възторжено "Прекрасно!".  Laughing

# 1 508
  • Мнения: X
Енджи с този цял магазин за дрехи дето е помъкнала, по-добре да не се захваща да ги подрежда. Grinning Много време ще си спести. Да си стоят в куфарите, прилежно сгънати. Тя само ще избира и ще вади.

# 1 509
  • Мнения: 2 742
Скрит текст:
Дара, валия, благодаря!  bouquet Значи и да бях гледала внимателно - все тая. Laughing

Тези отделни къщи и стаи са голяма стръв. В такова изолирано пространство дори първоначално да си нямал нужда от тях, човек почва да си мисли -аз защо нямам, аз по-малко важен ли съм, идва едно усещане, че си се минал и не си се спазарил добре. Дори подозирам, че Мара и Енджи ще са първите, особено Енджи с тези 10 ли, 7 куфара.
Че те за това го правят.  Laughing

На мен ми стана смешно, когато Сашка каза на Хранова, че има клаустрофобия, а Марги възкликна възторжено "Прекрасно!".  Laughing

и аз така реагирах. Толкова непринудено го изстреля, че направо ме застреля Joy

# 1 510
  • Мнения: 3 687
Сашка и Хранова се очертава да станат приятелки!
Дано не се изпокарат за тъпи, ненужни битовизми!

# 1 511
  • София
  • Мнения: 20 217
Нали?  Laughing Предполагам, че просто не я чу добре, но им се получи смешно.

Енджи с този цял магазин за дрехи дето е помъкнала, по-добре да не се захваща да ги подрежда. Grinning Много време ще си спести. Да си стоят в куфарите, прилежно сгънати. Тя само ще избира и ще вади.
Че то няма да има и къде да ги сложи. Даже не зная дали и ако куфарите останат в спалнята, няма да пречат да се минава. Може би ще е по-практично да ги държат в склада повечето, а като им потрябва нещо да ги примъкват един по един, да си извадят нужното и пак да върнат куфара в склада.

# 1 512
  • Мнения: 372
Нали?  Laughing Предполагам, че просто не я чу добре, но им се получи смешно.

Скрит текст:
Енджи с този цял магазин за дрехи дето е помъкнала, по-добре да не се захваща да ги подрежда. Grinning Много време ще си спести. Да си стоят в куфарите, прилежно сгънати. Тя само ще избира и ще вади.
Че то няма да има и къде да ги сложи. Даже не зная дали и ако куфарите останат в спалнята, няма да пречат да се минава. Може би ще е по-практично да ги държат в склада повечето, а като им потрябва нещо да ги примъкват един по един, да си извадят нужното и пак да върнат куфара в склада.
[/spoiler]

И аз мисля че не я чу добре, ..не искам да си мисля че, не знае какво е клоустрофобия...
После Сашка като и каза че има фобия към затворени пространства, Маргото възкликна възторжено..."О, и аз имам" Grinning

# 1 513
  • Мнения: 9 865
arrival, мисля че шугабейбЪТ се изявява в първата част от предаването, което обикновено пропускам;

Ама как така ликьорът от орехчета ша е изпит, ма той е само за лекарство, по един напръстник на ден, алоооу!

# 1 514
  • Мнения: 2 142
На мен ми се стори, че Мария и Енджи също са в отделно помещение, но тяхното е отделено  само със стъкло от голямата спалня.
Мисията с целувките можеше много лесно да се изпълни и само от 3-4 човека наредени в кръг- целуваш човека в ляво от теб, след това десния, и ги редуваш ляв, десен. Не че мисията не беше безумно тъпа.

Общи условия

Активация на акаунт