Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 063
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 1 605
  • София
  • Мнения: 1 340
Изключително тъпа мисия и влизане на тия две близначки. Нито разбрах каква им е мисията, нито те разбраха. Надявам се днес, да се разбере. Този пък Тото вика : Еднакви ли са?
Изобщо крайно тъпо беше. И то в начален етап, когато трявба да ти е интересно - да ти засилят интереса.

# 1 606
  • Мнения: 17 546
Лили, на какво има вкус-нито сладко, нито ликьор от орехчета съм пробвала...като сиропа от бъз ли е?
Оффф сега ме чопли любопитство, къде мога да намеря такова лекарство😂😂😂
Много е сладко. Гъстичко като ликьор, като вишновка, кафяво зелено на цвят. Вкусно и ароматно!

# 1 607
  • Мнения: 31 208
Докато плющите вие пичиета едно след друго, я да питам аз кой е този Свинар, за когото чат пат иде реч? Че то всички знаят, само аз неинформирана ходя.        Трябва да прескоча до магазина за пичие за довечера, че половинът ми е открил запасите и ме е ударил в грамажа ненадейно.
Е как бре?! Той е барманът дето ги сипва на Мара Пичиета и и дава кеш да гледа Свинетата. На Мара сегашният убавец е.

# 1 608
  • Мнения: X
Този пък Тото вика : Еднакви ли са?


Нали водещата каза, че някой е подшушнах в къщата, че близначките щели да влизат. Много неловко се получи.

# 1 609
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
А данъци дали плаща с тез поръчки за милиони ?

# 1 610
  • Мнения: 5 682
Този пък Тото вика : Еднакви ли са?


Нали водещата каза, че някой е подшушнах в къщата, че близначките щели да влизат. Много неловко се получи.
Те пък да си бяха вързали косите поне...

# 1 611
  • Мнения: 14 085
Кога да си ги вържат, като пред входа им обясниха, че трябвало да станат невидими?

# 1 612
  • Мнения: 4 133
А козметиката на Мегз е пълен китайски боклук, дори е опасна, защото това са продукти, които не са преминавали през никакви тестове! Имаше някакви сенки за 50 евро цента в alieexpress и Мегз ги продаваше за 5 лв бройката!

Тя продава фондьотен на Kylie, а оригиналните Kylie въобще не продават фондьотени! Laughing Една жена написа в страницата й, че е писала на Kylie и ги е информирала, че Мегз продава реплики и използва името на техния бранд! Дано се заинтересуват за случая! Laughing hahaha

# 1 613
  • Мнения: 5 682
То пък да, че не им дадоха шанс нещо да променят по себе си... Можеше да им предложат по един ластик Grinning

# 1 614
  • Мнения: 7 848
А данъци дали плаща с тез поръчки за милиони ?
Там е номера, че не плаща колко е реалният оборот точно чрез многото фирми. Те не са регисрирани само за да ги има ТР, нали се сещаш.

# 1 615
  • Мнения: 17 987
Това ваше пиЧие 100 процента ще го има в Бай Брадър 😂

# 1 616
  • Мнения: 17 546
Това ваше пиЧие 100 процента ще го има в Бай Брадър 😂
А, не бе и трябва да платят за това, че им го извадихме от контекста на брътвежите.

# 1 617
  • София
  • Мнения: 2 430
А козметиката на Мегз е пълен китайски боклук, дори е опасна, защото това са продукти, които не са преминавали през никакви тестове! Имаше някакви сенки за 50 евро цента в alieexpress и Мегз ги продаваше за 5 лв бройката!

Тя продава фондьотен на Kylie, а оригиналните Kylie въобще не продават фондьотени! Laughing Една жена написа в страницата й, че е писала на Kylie и ги е информирала, че Мегз продава реплики и използва името на техния бранд! Дано се заинтересуват за случая! Laughing hahaha
Ох, да това е другата и линия. Китайските боклучки грим, които продава. Аз все още се чудя къде дремат още РЗИ и тези, които уж контролират вноса на козметика и съблюдават за тяхната безопасност!

# 1 618
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Кога да си ги вържат, като пред входа им обясниха, че трябвало да станат невидими?
Аз не го схванах това с невидимото...по едно време се зачудих дали не трабва да се скрият в къщата под някое легло😂
Лили, ще потърся, мерси за инфото Hug

# 1 619
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Докато плющите вие пичиета едно след друго, я да питам аз кой е този Свинар, за когото чат пат иде реч? Че то всички знаят, само аз неинформирана ходя.        Трябва да прескоча до магазина за пичие за довечера, че половинът ми е открил запасите и ме е ударил в грамажа ненадейно.
Е как бре?! Той е барманът дето ги сипва на Мара Пичиета и и дава кеш да гледа Свинетата. На Мара сегашният убавец е.
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт