Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 059
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Мнения: 4 290
 Алекс Б. не е бедно красиво момиче, ното е от бедно семейство, тя не зависима от репортера. Петканов не можа да понесе историята като мъж, изложи се. Никакво достойнство няма това момче, за други мъжки качества да не говорим.

Марчето и Мегз ме забавляват много, като извънземни са и двете. Сашка много ме радва, но ме е яд че не я дават повече, та тя живее в паралелна вселена. Дано и дадат поле за изява докато има връзка с кораба майка.

# 2 431
  • Мнения: X
Сашка малко ми напомня на Луна. Макар че последната тотално нямаше връзка с кораба-майка. Laughing

# 2 432
  • Мнения: 3 819
Този "момък" в ляво пише да е той... ooooh!
Скрит текст:
http://www.bgdnes.bg/Article/6249178
Само да разсея объркването, въпросният човек не е нито този вляво, нито този вдясно, нито онзи в бяло. Гугъл понякога, а и все по-често лъже. Плюс, че е на доста под 60г. Не е толкова престарял,че да има проблеми с простата.
Чак пък доста по-млад от 60год.
На 53 е човекът  Wink Януари ще ги чукне 54.
Почти 20 години имат разлика с Марчето.
Спокойно може да ѝ бъде баща.

# 2 433
  • Мнения: X
Голям смях беше с Марчето като беше в Черешката. Туната, туната.. Laughing повтори го сто пъти. И там фалш, превземки и слабо представяне.

# 2 434
  • Мнения: 39 380
Дайте го, дееее! Стига само го описвате!

# 2 435
  • Мнения: 17 546
Дайте го, дееее! Стига само го описвате!
Ми явно никой не го знае кой е. Тоя на снимката, дето е посочен за него е над 53 видимо. Но пък в статията е посочен с имената си - Ангел Тенев. А дали е той на снимката, не знам.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 17:40 от X-RayLily

# 2 436
  • Мнения: 19 487
Малеее, за пръв път мъжът до Мария го няма на снимка в нета! В потрес съм , как се е свързала с някой, дето не е ИзвестИн?

# 2 437
  • Мнения: 17 546
Колко да не е този, не знам! В пет статии е това име и тези снимки. Чак пък толкова да са изтрещели по сайтовете, за да качват измислена снимка на човек, който не е безизвестен, не ми се вярва, ама карай.

# 2 438
  • Мнения: 2 049
Мами, в чест на първото избухване на Мария (за което бях 100% сигурен, че ще се случи в първите дни) закупих едно хубаво австралийско червено вино от 2014 и се надявам сиира да си заслужи парите! Вие кво пичие сте избрали за днес?

# 2 439
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Как не е този господин? Няма значение по принцип, като ви чета тука-тука 60-така е.

Аз още нямам никакво пичие за довечера, разчитам на благоверния да донесе нещо. Joy

# 2 440
  • Мнения: X
Малеее, за пръв път мъжът до Мария го няма на снимка в нета! В потрес съм , как се е свързала с някой, дето не е ИзвестИн?

Ами сега???
Поне са си градски. Или И това инфо ще се опровергае?  Simple Smile

# 2 441
  • София
  • Мнения: 20 084
Аз се колебая между розе и бяло, но определено ще съм на вино тази вечер.  Laughing

# 2 442
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Нямам търпение да разбера какво е станало с перуката, има ли я, няма ли я, друга ли е?Joy

# 2 443
  • Мнения: 13 082
Ее, пичиета та пичиета! Нямате спирка значи! Аз пак съм си на чай 😂 Евентуално и чипс ако ММ донесе.

За перуката и аз тръпна в очакване. Перукагейт ми докарва коремни спазми от смях, дори само като се сетя.

# 2 444
  • Мнения: 17 546
Аз нали имам 22 бутилки от Наложен пелин с 22 билки, ни мъ мислете, почнах се вече! След 18 часа е вечер, нали така, 'начи може да се пие. Съседката ме ядоса и рекох да се лекувам овреме от стрес, щото 'сичко иде от нередовно пиенье, пардон - пичие! Crazy newsm24

Общи условия

Активация на акаунт