Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 297
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 69 283
Приятно ми е, Тета съм ! Тъй съм от малка.. Joy
Снощи пих 1 пичие и легнах преди края, та се връщам да ви чета и да цвиля...

# 871
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Доста сте пописали снощи  Laughing Laughing Laughing

Петканов-на мен ми хареса . Има чувство за хумор ,добър е... Явно медийният му образ е напълно различен от реалният
Богданска-умна и красива .
Сашка-много естествена и притеснена  Laughing Laughing Според мен няма да е новата Луна
Алфредо-ще има нагоре-надолу,ханш. Ще внася настроение
Мегз- трудно ще разбираме какво говори ,но ще и свикнем. Има доста голямо самочувствие ,а я познават само младите хора.
Мария-не ми се вижда надута. Умее да комуникира с всички ,ще видим как ще приема мисиите
Джулиана-въпреки многото критики относно външният и вид ,не е лошо момиче.Гледала съм нейни интервюта ,може да не пращи от интелект ,но не се има за голяма работа.Предпочитам я пред Катрин
Антон-ще бъде пикантерия  Laughing Laughing
Шеф Петров-той ще е дразнителя в къщата ,въпреки че ,според мен това е една маска. Просто така се е изградил като образ в медиите ,и иска да е българския Гордан Рамзи  Laughing Laughing
Тото-за сега незабележим ,ще го видим по-нататък
Даниел футболиста-и той е още плах ,все пак не познава повечето
Цуни-голям плейбой ,нямам думи  Grinning Grinning Няма да е като Боби ,повече скандалджия пада
Ваня Щерева-ще видим какъв образ ще покаже-дали ще бъде като Гъмов или като Ваня Червенкова спрямо моделките
Марги Хранова-втора Йорданка Христова. Дано да остане до края. Майката на къщата. Много могат да научат от нейният житейски опит.

Дано не съм изпуснала някой  Laughing Laughing

# 872
  • Мнения: 4 192
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Половината за първи път ги виждам.
Хареса ми тоалета на Алекс, много свежа и лъчезарна. Радвам се, че с Кънчев останаха като водещи.

# 873
  • Мнения: 2 592
Тази година много Александри, много нещо. Вие коментирате една, аз за друга си мисля Blush

# 874
  • Мнения: 6 015
А Атила кога ще влиза или то за нея беше само слух?

# 875
  • Мнения: 319
 Popcorn Здравейте и аз се записвам към темата да ви следя, че тук ще ми е по-интересно Mr. Green

# 876
  • Мнения: 2 660
Нямаше ли да влиза и онази Дебора?

# 877
  • Мнения: 1 012
Хм, нещо не ми е любовнен сезона Simple Smile

Хареса ми Тото, сигурно защото съм дебела  Grinning

Паднах Сашка като каза, че е с рокля на Мегз - то направо си личи кофти плат, гадна кройка.
Цуни гуни за първи път го чувам Simple Smile Опра Уинфри от хигиенната полиция предполагам няма да ми хареса.

Най-много се изненадах за Ваня Щерева - няколко пъти беше писала във фб неласкави неща за брадъра пък снощи - "Обичам Биг Брадър" Иначе за няколко десетки хиляди за месец два и аз бих влязла Simple Smile Най-добре е за първият който ще излезе. Може би Петров.  

Цитат
"Първият въпрос, който ми беше зададен на срещата беше „Още ли си с Алекс?“. При положителния ми отговор видях в очите на питащия как ме отписва на секундата. Т.е. – няма шанс аз да се въвлека в любовна история с някой от големите мъжкари в къщата. Междудругото, Алекс ми предложи преди тази среща да мина през гримьор от киното, да ми насини окото, и да кажа, че сме в тежки отношения и редовно ме пребива. Тогава 100% щях да бъда интересна за Биг Брадър. Такива неща обича той – пребити хора, изневери, бивши гаджета-провокатори (тия дни ще влезе и любовницата на Тачо), майки с извънбрачни деца, пораснали вече, и дай ще сложим портрет на бащата в къщата, пък той и жена му как ще чувстват отвън, няма значение за него… И съсипва животи. „България обича кича“ – това е мотото, което го води, когато съставя драматургията си" - написа певицата във Фейсбук.

Има ли от дежурните в темата, които не гледат ББ, защото е мега простотия, но идват да ни кажат, че сме прости да го гледаме - народа и бла бла бла Crazy

# 878
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Да не забравите да гледате инквизицията при Гала след малко  Laughing Laughing

# 879
  • София
  • Мнения: 4 429
Някъде има ли ги всички участници и снимки, както в миналите теми? Исках просто да ги видя, че толкова много сте изписали, а в началото на темата нямаше.

 САЙТА на Брадъра в НОВА
 
там са и визитките на участниците

# 880
  • Мнения: 2 660
Да не забравите да гледате инквизицията при Гала след малко  Laughing Laughing
И аз чакам Гала, дано пуснат малко живо и да ги видим красавиците в сутрешният им вид.

# 881
  • Мнения: 19 061

Спрях след като влезе Марги, щото ми писна да се боря с он-лайн излъчването. Може ли да ми кажете успешна ли беше мисията и кой се настани във ВИП спалнята?

Да, успешна е, ама Сашка каза, че предпочитала да е с Марги Smile
Друго не дадоха

# 882
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Да не забравите да гледате инквизицията при Гала след малко  Laughing Laughing
И аз чакам Гала, дано пуснат малко живо и да ги видим красавиците в сутрешният им вид.

Повечето няма да може да се познаят  Laughing Laughing

# 883
  • Мнения: 5 490
такива предавания са си за простотии,особено в нашенския вариант. Обаче нещо качеството е като на китайски долнопробни стоки. Искам качествени простотии, а не ментета.
Четох, четох- че снощи заспах от скука. Тази мисъл на Андариел най-точно отговаря на чувствата ми. Както и стотици пъти повтореното "супер" ат Антон Стефанов- от този младеж очаквах повече самочуствие и умелост в публичното говорене.

# 884
  • Мнения: 2 742
Да не забравите да гледате инквизицията при Гала след малко  Laughing Laughing
И аз чакам Гала, дано пуснат малко живо и да ги видим красавиците в сутрешният им вид.
Е значи, може ли такова нещо. Веднага на сеир го раздавате. Това е любовно издание, не е панаир Yum

Общи условия

Активация на акаунт