Vip Brother 2017 - тема 2

  • 233 264
  • 3 846
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Мнения: 14 170
Вие пускате ли смс-и? Аз честно, не. Никога не съм и не бих.

Ааа, чак пък на толкова пичиета не съм.

# 2 296
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Мани, тръпки ме побиха, сещам се за един епизод от Сексът и градът, в който Саманта се беше залюбила с един богат дядо, доникъде не стигнаха след като му видя увисналия задник.

# 2 297
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 948
Направо ме е гнус да си ги представя, вярвайте ми.
Сещам се за един епизод на "Сексът и града", където Саманта беше залитнала по някакъв дъртак. Уж бил възрастен, но младеел. И аха да се изконсумират и му видя увисналия задник на светлина и избяга с 200 Joy

# 2 298
  • Мнения: 17 546
Мани, тръпки ме побиха, сещам се за един епизод от Сексът и градът, в който Саманта се беше залюбила с един богат дядо, доникъде не стигнаха след като му видя увисналия задник.
Ми да гаси ламБите Joy

# 2 299
  • Мнения: X
Близначките що така ми навяват спомени за едни тризначки.....     Joy
Мара отварачката доста се е ..."отворила", щом е подпукала дЕдовците.    Mr. Green

# 2 300
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Мария сигурно така прави.

# 2 301
  • Мнения: 14 793
Да бе,гнус ви е.Признайте си,че завиждайтиии селски пръчки! Mr. Green

# 2 302
  • Мнения: 13 092
Ич не е за сравнение Саманта и кака ви Марчи. Марчето с ясно съзнание си търси спонсори, не я мислете. Такива като нея са свикнали и на Шишита и на Свинари. Нищо не мож ги уплаши. Фолк певачките не изкарват толкова много пари. Голяма част отива при продуцентите, да не са малко пари, но за стандарта с който повечето от тях парадират, не биха стигнали парите, които те лично изкарават.

# 2 303
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Да бе,гнус ви е.Признайте си,че завиждайтиии селски пръчки! Mr. Green
Joy
Тя нищо чудно да си мисли, че хората ѝ завиждат, хубаво, не е изключено, но на каква цена е постигнат този стандарт, само тя си знае. JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 2 304
  • Мнения: 17 546
Верно че е въпрос на вкус, ама такава жена, дето се има за кралица и си мисли че е три класи над всички останали хора на земята, да си ляга с такива като последните и двама мъже, е просто... няма да кажа точно какво. Ако беше женена за някой от двамата на 25 години и след 25 години брак човекът е придобил такъв вид, няма да го изхвърли сега, природа, ама да не ми обяснява как е любов това тяхното, как се гледат в очите и правят любов по цяла нощ, и как намира красота в него, затова до уши се е влюбила. Колко трябва да си изпаднала на тоя пазар, за да бързаш да закачиш първия изпречил се насреща ти, достатъчно е пачка да има.

# 2 305
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Абсурд да ви изчета! Да кажа, че в понеделник Сашка ще си ходи, според мен.
А за близначките трябваше да направят един телефон. Тогава можеше и те да излязат първи.

Вие пускате ли смс-и? Аз честно, не. Никога не съм и не бих.

Аз пък мисля, че неизвестните близначки ще си тръгнат... без да ми пипат Сашето..
За смс-и, и на мен са ми малко пичиетата.

# 2 306
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Току-що казаха, че брадъра ще бъде на живо тази вечер, аз се притесних да не съм ви подвела. От 21 часа.

X-RayLily, абсолютно, съгласна съм с всяка дума, явно такива ценности има жената, дано не предаде същите и на дъщеря си, защото е жалко. По-добре Гущеров отколкото този дядка, в нейния случай, по-ниска е от тревата, но нека има самочувствие, явно се гордее с уменията си, в което няма нищо лошо, разни хора, разни идеали.

# 2 307
  • Мнения: 5 776
Тези близначки имам чувството, че някой е платил на ББ за да влязат, белким някой разбере, че изобщо съществуват! Ще си тръгнат бързо.

Нищо не разбирате значи! Такива доходи като на Марчето, никой няма, за това не знаете какво е истинската любов Cupid

# 2 308
  • Мнения: 69 254
Ай добър ви ден. Ходих за Жипсове два броя, от Лидл-че по-евтинки, и ида...

Изетох всьо. Още съм ви сърдита - само Аrt Deco, Tays и още един -двама разумяват, че ББ не е прав в случая с перуката. Той и от един въпрос на Меги миналия сезон за хапчетата, направи дрислив гейт и тъй раздуха историята, че сега ли няма да направи...абсолютен мизерник. Мразя некоректни отношения - обещал си нещо, ами изпълни си го, ако ли пък не-извини се. А той кво прави - напада и унижава коректната страна!
Не мисля, че Мегз се е изложила в изповедалнята. Не е викала, не е обиждала - кратко каза, че са имали уговорка. ББ много Лъзгав бе, дърт лисугер, по гръб не пада-отврат, отврат. Нечистоплътни отношения са тва неговото...бррр. Потрисам се...

Някой писа Мег3 да си махнела перуката в къщата. Не става- камери навред, цяла България да я гледа, едва ли процедурата ще е от най-красивите. И аз не бих си я махнала в къщата.

# 2 309
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
За т.нар. коментатори: Както обикновено, просташки коментар от Евгени Минчев, че не можел да различи шеф Петров от Марги Хранова. Ми жената е на 65 години, нормално, не може да изглежда като Богданска и да се подиграваш на 65-годишна жена, че е дебела, си е доста инфантилно.

Това съм го изтървала, но за пореден път разбирам защо този капут ми е непоносим. Той пък щото е един слаботелесен, видяхме го и него какъв е тлъстьо и как си разкарваше нощниците и фесовете из брадъра! Все се надявах тази година да ни го спестят като коментатор.

Общи условия

Активация на акаунт