Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 40 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 78 856
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 17 546
И с крем опитай, не знам с какво друго. Аз с пепел успявах, но се е случвало да се прежуля до рана... Внимавай!

# 226
  • София
  • Мнения: 5 289
Боята е хубава, ползвала съм я един два пъти преди, ноо явно съм забравила какво става след боядисването Laughing.
Райли и аз съм се претърквала лошо, знам как е, пусто черно няма махане.

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,след сапуна намажи мазен крем.И внимателни наистина,чак до рана не съм се прежулвала,но ми се е случвало да ме боли кожата от търкане.
Сапунът като постои малко разтваря боята.

Аууу,черното е ужас,няма измиване.Доста фон дьо тен,коректор,може малко да прикрият.

# 228
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Боята е хубава, ползвала съм я един два пъти преди, ноо явно съм забравила какво става след боядисването Laughing.
Райли и аз съм се претърквала лошо, знам как е, пусто черно няма махане.
Преди боядисване мажи с мазен крем лицето около косата без корените разбира се Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 5 289
Мда мазала съм се с крем, ама пак си търкам после, защото с черното стои като отсечено и после трябва и в корена да търкаш, което е кофти за космите.

# 230
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичета давайте идеи с какво да си изчистя боята за коса от главата, защото положението е страшно. ooooh! Боядисвах се с една професионална боя, мн хубава амааа няма махане бре. Tired Тва уши, врат, чело просто ужас.Обикновенно чистя с пепел от цигара, но в случая не изчиства толкова, колкото по принцип. Тва пътищата ми всичко е черно Joy,тука хубуу, амааа частите мии..Нещо? Някой? Praynig

Пробвай с оцет. Peace

На мен ми помага,но аз ползвам безамонячни. Thinking

И друг съвет, след като се боядисаш, се оглеждащ щателно за нацапани участъци, уши,врат...и почистваш.Като престоиш 30-40мин свалянето  по-трудно.

# 231
  • София
  • Мнения: 5 289
Лелеле аз се чистя като си изсуша косата чак, защото като е мокра ми се накъсва косъма като търкам.
Днес като станах пак търках, малко по приемливо е положението, но след като измия косата ще е по добре. Благодаря на включилите се! Flowers Bouquet

# 232
  • Мнения: 204
Здравейте!
Ще попитам и тук... От дни не получавам известия от тази тема, а вие сте писали, може това да се е случило и с други, в темите, в които съм задала въпросчето...
А и тук получих наистина хубави съвети, за които съм много благодарна!
Повече от седмица чета за продуктите за пигментни петна/досега не съм ползвала/ и разбира се - всички помагат, и изчистват, и предотвратяват повторна поява Simple Smile. Чета отзиви, коментари/под рекламата на продукта/ - там има от всичко Simple Smile. Няма да споменавам марки на продукти, но много ще се радвам, ако споделите/тези, които са ползвали/ дали има ефект, продуктите не са евтини, а имам от тези петна и ми се иска да направя нещо, четох и за лазер - помагал, но не се осмелявам, поне засега.
Благодаря ви! Ако не е за тази тема, го изтрийте или ме насочете!

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Натиснала ли си "Следи" ?

# 234
  • Мнения: 204
Натиснала ли си "Следи" ?

Да, и затова се учудих, когато днес реших просто да проверя и влязох в темата, но не от известия и видях няколко страници - изписани.

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 16:17 от M.K.S.

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 2 487
Момичета, кой беше много хваления околоочен крем за зряла кожа, че Балеа имат два вида? Ако може картинка да сложите, ще съм много благодарна!
Благодаря!

# 236
# 237
  • Sofia
  • Мнения: 2 487
Благодаря!!!:heart:

# 238
  • София
  • Мнения: 17 777
Нещо не виждам 3те цветни лакочистителя на Лили. Някой беше писал, че са с нови опаковки. Пуснати ли са?

# 239
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Да,пуснати са вече.
Аз си взех зеления, наистина вече не оставя такъв мазан филм.

Общи условия

Активация на акаунт