"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 13*

  • 38 677
  • 707
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 793
 wavey wavey

Привет, девойки!
Много инфо, много нещо.
Недоволна съм - изобщо не видях танцът на сватбаря Mr. Green Mr. Green
Понеже по-късно изгледах серията с превод - чак сега ме хвана яд. Продължавам да недоумявам що за напъни да се превърне ромком в някаква кахърна каша. И на кого му е притрябвало да се повтарят постоянно едни и същи ситуации и събития. Прочетох мнение на една мамаша, че това показвали, защото видиш ли животът си бил един кръг и постоянно се редували - неприятни събития, раздели, сдобрявания и после пак така.... Ега ти кръга... защо все си мисля, че не е кръг от непрестанни дежа вю-та Mr. Green Mr. Green
За разлика от много други, аз не одобрявам историята с тази дъщеря - за мен е твърде жестоко да се заиграват с дете, намесено в история, която най-вероятно ще се окаже лъжа. Какво са им направили в живота на тези СЦ, та пишат такива бълнувания newsm78 newsm78
За цял първи сезон това неземно Йозге го споменаха 2-3 пъти, сега изведнъж в измъчения втори сезон ще вземат да го направят и централна фигура. Ами ако искам драма - ще гледам драма. Обаче аз исках да гледам романтична комедия и продължавам да искам същото. Ама пък да си искам - на никого не преча tooth tooth tooth tooth

# 166
  • Мнения: 21 201
Нямаше как да се разминем с Йозге, знаех си, че в даден момент, ще я вкарат в сериала и усещах, че ще е с дете.
След като Ляле му роди син-наследник вече за себе си бях сигурна, че когато се появи Йозге, ще го сдобие с щерка.
Друг е въпроса, че след като най-вероятно се окаже, че Онур не е баща на Дуру не ми е ясно какво, ще стане с момиченцето защото докато се разкрие истината малката и Онур, ще се сближат, и ще свикнат един с друг.
Иначе на мен завоя към тази сюжетна линия ми се нрави, очаквах такъв развой, но си мислех, че, ще е на по-ранен етап от развитието на сериала.
Много, ама много ми се иска Ляле да завари малката и Йозге в офиса при Онур, а Дуру да му се е хвърлила на врата.
Да го видя тогава какво, ще й обясни, че бактън от тайните му, Crossing Arms ноооо и той като фразата-пътя към ада е осеян с добри намерения.
SET/Фуркан е с белия панталон.
https://vk.com/demfur_no309_furdem?z=video-116464248_456241150%2 … l_wall_-116464248

Снимките с фенове продължават.



Офффф Stop като започнат да замазват главите на излишните ииииии ме вадят от обувките.




Не знам точно кога и как се случи, но Филиз много ми опротивя.
Героинята не претърпя никакво развитие в положителна посока, no даже напротив, още повече изпростя. ooooh!

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 16:53 от Neidjal

# 167
  • Мнения: 4 793
Интересна работа...
Хем така


хем снимки с феновете поотделно... newsm78 newsm78 newsm78

Не се хващат в един кадър с феновете ли, що ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 168
  • Мнения: 21 201
Тя тази снимка Кити вече изчезна безследно, Laughing хвана  hahahaя липсата като тази фотка. Mr. Green
Скрит текст:

Скрит текст:
NEW
Не, че нещо, но Кайи ми е по-сладък от Дорето.
Сумру днес е рожденичка.



Още снимки от днешния сет в офиса.


И Туче/Йозге е на сета.
Няма отърване от Йозге, където е Онур тя все, ще е там. Crossing Arms
Дано Лялуша ги завари заедно в офиса, Praynig ама много го искам. Praynig













Джихан в крачка, Laughing бърза ли бърза.



И Фуркан подтичква.  Laughing


Я какви пачки Mr. Green стиска Ерол.

Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 19:48 от Neidjal

# 169
  • Мнения: 4 793


Ех, тоз, женски вятър... tooth tooth tooth

# 170
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:

Ех, тоз, женски вятър... tooth tooth tooth
Хи, хи, а какво ли, ще е ако задуха женски?  Whistling
Аз го казах с ирония, но не, де ще е Онур, там ще е и Йозка. Crossing Arms
SET



Последна редакция: нд, 24 сеп 2017, 21:46 от Neidjal

# 171
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
      http://askim-bg.com/watch_video.php?v=GXM188DMARMB

      http://askim-bg.com/watch_video.php?v=KS4HBK9K9WAY

       https://my.mail.ru/mail/kamelia.staneva/video/4/184.html?v-ref=fb

      https://my.mail.ru/mail/kamelia.staneva/video/4/185.html?v-ref=fb

 love001 love001 love001 newsm47

# 172
  • Мнения: 21 201
 wavey

Искре, мерси че ни сигнализира за последните преведени епизоди.
Прекрасен ЛалОнски Heart Eyes Heart Eyes клип на фона на песента от романтичната им вечер в 60 епизод.
https://vk.com/demfur_no309_furdem?z=video323016835_456239520%2F … l_wall_-116464248
Допълнителни снимки към предстоящата серия.
Скрит текст:
Илдо или, ще го закъса здравословно, newsm78 или е номер от негова страна Laughing по пътя към спечелване на с-вото си.
Според мен е второто, гърмяна пушка е той.





Сонга заминава с измисления си ухажор, Mr. Green а Онур явно е съзрял Илдо на джама. tooth
От вчерашния сет.
Скрит текст:


# 173
  • Мнения: 33 400


ФурДем с децата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 174
# 175
  • Мнения: 4 793


Наде, с таз снимка направо уби змея с прашка tooth tooth. Фуркан бей си е направил снимка с Гошо Убавеца Joy Joy Joy Joy Joy

# 176
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:

Наде, с таз снимка направо уби змея с прашка tooth tooth. Фуркан бей си е направил снимка с Гошо Убавеца Joy Joy Joy Joy Joy
rotfImao rotfImbo
Недей, недей, hahaha че още щом го видях и едва се възпрях да го обрисувам как си зная. Joy
Говори се, че Филиз и Ерол щели да заживеят отделно от Бетюл и Шади.
Не го виждам Еролчик далеч от попечителството на мама. Mr. Green
SET/Със сетов работник.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 20:03 от Neidjal

# 177
  • Мнения: 4 793
Недей, недей, hahaha че още щом го видях и едва се възпрях да го обрисувам как си зная. Joy
Говори се, че Филиз и Ерол щели да заживеят отделно от Бетюл и Шади.
Не го виждам Еролчик далеч от попечителството на мама. Mr. Green
SET/Със сетов работник.



 wavey wavey
Все ми е тая къде ще живеят Филиз и Ерол. Филиз мноооого отдавна ми опротивя като персонаж. Не схващам какво точно трябва да ни внуши тази героиня. Дори и приятелството й е някак ненормално... чудя се какво ли толкова й хареса Лале. Затова пък простащината й /на Филизка де Mr. Green/ е като океан - изобилна и на ширина, и на дълбочина Mr. Green Mr. Green. С други думи и втора Миранда Кер да я направят..... все ми е тая - опаковката ще е различна, съдържанието - същото tooth tooth

# 178
  • Мнения: 21 201
Ердемчо като малък много ми приличаше на Фуркан(говорили сме си по този въпрос) но понастоящем въобще не си приличат(според мен) дори очичките му вече не са светли, промениха се, докато Кайи понастоящем прилича на Фуркан.
Скрит текст:

И още нещо.
Дори не забелязах отсъствието на Мурат/Самет, камоли пък да ми липсва героя. Stop

SET Heart Eyes Heart Eyes

# 179
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


Наде, с таз снимка направо уби змея с прашка tooth tooth. Фуркан бей си е направил снимка с Гошо Убавеца Joy Joy Joy Joy Joy

   #Silly rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт