Всякакви въпроси относно съдомиялните - 20

  • 76 464
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Countryside
  • Мнения: 11 659
Най-вероятно долната перка е запушена, може да не е самата перка, а маркучът, който подава вода към нея. Мокрят ли се съдовете? Или пък да е настроена на  половин програма и да ги мие само в горната кошница? Има вариант и таблетката нещо не е достатъчна, за да измие 2те кошници, пробвай с повечко гел.

# 661
  • Мнения: 2 286
Здравейте! Новата ми миялна е Уърлпул. Купих си препарат за почистване на миялни, за да я пусна преди първо ползване, обаче се оказа, че няма къде да го сложа. Не влиза в кошницата за прибори, не мога да я застопоря и за кошницата. В упътването пише да се сложи една лъжица препарат за почистването. Та, въпросът ми е към тези, които имат Уърлпул - има ли начин да го сложа някак си това шишенце?
(предната ми миялна беше Беко и в кошницата влизаше чудесно, по-предната ми беше Електролукс от малките - също не съм имала такъв проблем)

# 662
  • София
  • Мнения: 12 006
Koй е препарата?

# 663
  • Мнения: 2 286

Собствената марка на ДМ.

# 664
  • София
  • Мнения: 643
    Здравейте!
    Имам проблем със съдомиялна electrolux!
    При стартиране помпата се чува , че работи , но не изпомпва и след известно време показва грешка – ,20–
    Не мога да намера техник , който да се отзове на адреса, вече два дена ме лъжат и не ходя на работа.
    Тез http://sadomialni.com на нито един телефонен номер не отговарят!
    Моля Ви, споделете техник в София да се отзове на адреса и да я диагностира!
    Благодаря Ви !

    # 665
    • Враца
    • Мнения: 5 224
    Здравейте момичета, и честит празник Simple Smile.
    имам нужда от спешен съвет за покупка на нова съдомиялна.
    До момента за 12 години минах през един Блумбърг и една шесто чувство на Уърлпул, която ми създаде много проблеми. В момента проблемът и е или един датчик за смяна (който не се намира в сервиза за България) или платка.

    Имам нужда от съдомиялна, която да бъде използвана съвсем редовно и интензивно - всеки ден, поинякога по 2 път на ден за 12+ комплекта.

    Спряла съм се на това http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … F5555LOW/p/688336, защото е налична в магазин.

    Мнения? Ще съм ужасно благодарна и за други препоръки.

    # 666
    • София
    • Мнения: 12 006
      Здравейте!
      Имам проблем със съдомиялна electrolux!
      При стартиране помпата се чува , че работи , но не изпомпва и след известно време показва грешка – ,20–
      Не мога да намера техник , който да се отзове на адреса, вече два дена ме лъжат и не ходя на работа.
      Тез http://sadomialni.com на нито един телефонен номер не отговарят!
      Моля Ви, споделете техник в София да се отзове на адреса и да я диагностира!
      Благодаря Ви !
      Aми потърси официалния сервиз, които поддържат съдомиялани електролукс-аег за София.
      -----------------------
      wa_wa Не изглежда лоша. По-високия клас на електролукса е АЕГ, може и тях да погледнеш, зависи и от бюджета ти.

      # 667
      • Мнения: 80
        Здравейте!
        Имам проблем със съдомиялна electrolux!
        При стартиране помпата се чува , че работи , но не изпомпва и след известно време показва грешка – ,20–
        Не мога да намера техник , който да се отзове на адреса, вече два дена ме лъжат и не ходя на работа.
        Тез http://sadomialni.com на нито един телефонен номер не отговарят!
        Моля Ви, споделете техник в София да се отзове на адреса и да я диагностира!
        Благодаря Ви !
        Не съм от София и не мога да ти помогна за техник, но имам същата съдомиялна със същата грешка. Ако при теб няма запушване в канала би ли споделила каква е била причината за тази грешка. Аз имам някакво предположение, но не съм сигурна.

        # 668
        • Мнения: 5 655
        Аз съм с друга марка, но имаме подобен проблем и грешка 02. Оказа се изгоряла платка, след като в рамките на няколко дни имахме два пъти токови удари и спиране на тока. Втория път не е издържала явно. Сега чакам да доставят резервната част, че бил нов моделът и нямали налични. Crazy

        # 669
        • Мнения: 1 437
          Здравейте!
          Имам проблем със съдомиялна electrolux!
          При стартиране помпата се чува , че работи , но не изпомпва и след известно време показва грешка – ,20–
          Не мога да намера техник , който да се отзове на адреса, вече два дена ме лъжат и не ходя на работа.
          Тез http://sadomialni.com на нито един телефонен номер не отговарят!
          Моля Ви, споделете техник в София да се отзове на адреса и да я диагностира!
          Благодаря Ви !
          В youtube ми излиза някакво клипче не знам до колко ще ти е полезно, но все пак може да го погледнеш. Напиши how to fix error 20 electrolux dishwasher

          # 670
          • Мнения: 107
          Момичета имам нужда от помощ, искам най-после да си купя помощничка. Какво мислите за  този
           m.emag.bg/sydomijalna-za-vgrazhdane-slim-electrolux-9-komplekta-5-programi-klas-a-45-cm-esl4201lo/pd/D700S7BBM/?ref=ps&emag_click_id=96d44b778f0658420c9e17d716bf4f17&utm_source=techreview-bg.com_affiliate_BPH&utm_medium=profitshare&utm_campaign=profitshare_BPH&utm_content=link

          # 671
          • София
          • Мнения: 12 006
          Момичета имам нужда от помощ, искам най-после да си купя помощничка. Какво мислите за  този
           m.emag.bg/sydomijalna-za-vgrazhdane-slim-electrolux-9-komplekta-5-programi-klas-a-45-cm-esl4201lo/pd/D700S7BBM/?ref=ps&emag_click_id=96d44b778f0658420c9e17d716bf4f17&utm_source=techreview-bg.com_affiliate_BPH&utm_medium=profitshare&utm_campaign=profitshare_BPH&utm_content=link
          A защо слим, нямаш ли място за 60 см? Иначе марката е ок.

          # 672
          • Мнения: 107


          A защо слим, нямаш ли място за 60 см? Иначе марката е ок.
          [/quote
          За съжаление нямам място, а и почти нищо не разбирам от съдомиялни.

          # 673
          • София
          • Мнения: 12 006
          Скрит текст:


          A защо слим, нямаш ли място за 60 см? Иначе марката е ок.
          [/quote
          За съжаление нямам място, а и почти нищо не разбирам от съдомиялни.
          Колко ти е бюджета?
          Тази е по-нов модел и е по-тиха. Програми: AutoFlex 45°- 70°, ЕКО 50°, FLEXIWASH, Интензивна 70°, Бърза 60°, Изплакване § Задържане Ето ти подробно: ТУК . Тази има и такава гумена подложка за чаши в горната кошница, а отгоре столчетата на чашите се захващат в гумени държачи. Долната перка е с по-добро разпръскващо рамо.
          Избрания от теб модел в технополис и течмар е с 5г. гаранция до 30.04.2018г. Тя е горе долу същата но по-шумна и няма тъч бутни до колкото виждам, в сравнение с горната. Програми: ЕКО 50°, Интензивна 70°, Стандартна 65°, Бърза 65°, Изплакване § Задържане. Ето ти подробно: ТУК
          А между покатазната от теб и тази не мога да намеря разлики, изглеждат ми еднакви. Възможно е в програмите да има разлика или са различни години на производство. Програмите са същите като на избраната от теб: - ЕКО 50°, Интензивна 70°,  Стандартна 65°, Бърза 65°, Изплакване § Задържане.

          Аз лино бих си избрала тази с автоматичната програма /AutoFlex/, т.к. сама си определя на колко градиса да мие. На стълената посуда примерно не и трябват много градуси. Зависи и каква ти е посудата. Другите 2 започват от 50 гр. и то на еко програма - тя е  най-дълга, пести и ток и вода и понякога няма добри резултати при нея при някои марки и модели. При показаните по-горе не знам. Ако някой има моделите може да се включи.
          Ако аз трябва да избирам, бих избрала тази. Освен автопрограмата, гумените държачи за чаши и разпръскващото рамо /долната перка/ ми привличат вниманието, но това за мен. Ако нямаш толкова парички в момента и другите 2 смятам, че ще мият добре и без "глезотийки". Simple Smile

          # 674
          • Sofia
          • Мнения: 580
          Добре,де бихте ли прокоментирали и тази ?-https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-za-vgrazhdane-aeg-fsb-51400-z
          Цената е по-добра ,а АЕГ е луксозния вариант на Електролукс ,нали?

          Общи условия

          Активация на акаунт