След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -230ღღ

  • 49 978
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 725
Здравейте, слънчевки  Hug  Hug  Hug

Честит първи учебен ден  Laughing
На всички мами - спокойна учебна година, по-малко нерви и повече търпение, на учениците им- успех и късмет  Laughing


Hug Hug Hug

Започнаха да прилепват Баръш бей, пристигнал да пита този похотливец къде точно гледа  Wink


 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 31
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Как да обърне внимание Баръш на Елчин, като си има в къщи такава неповторима прекрасница! Гадже, та дрънка! Кога ще прогледне това момче най-накрая, бе?




Машшалаа  smile3544 smile3544
Меги  Hug Heart Eyes

Снимки от днешния сет. Да не са на тази улица, за която писа блогъра вчера? newsm78

https://www.instagram.com/p/BZDcLI7l5zF/?tagged=barisarduc

https://www.instagram.com/p/BZDcMuTlT5C/?tagged=barisarduc

така прилича  newsm78 ак е така, то силно се надявам, че ще имаме много издебнати снимки от феновете наоколо  Crazy Praynig








"Если парень ...положив руку на плечо девушки...и сложив пальцы руки в кулак...;говорит ты моя...,а она с уверенностью и спокойствием облакотится на грудь парня ...имя этому.. Любовь..)))))это Перевод под фото Эльбариков

Еми  Hug Heart Eyes
имаме си  вече разшифровка на езика на тялото на Боре  Joy Joy Joy Joy

Hug Hug Hug

Започнаха да прилепват Баръш бей, пристигнал да пита този похотливец къде точно гледа  Wink


така де  Naughty я не пип, че пляс  Joy Joy Joy Joy
Гале Hug Heart Eyes
Диди  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 11:32 от kotelina

# 32
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Разглеждайки ИГ на Елка исках да видя историята на лайковете, ама не успях  Whistling
обачи пък това ми излезе  newsm78



значи, ли че Елка следва йенгето или пък тя нея  newsm78 newsm78

още от сета  Peace




https://www.instagram.com/p/BZDXVrZAkSl/?taken-by=yanimda_kal_17  newsm78



зад кадър от първи сезон  smile3503

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 11:48 от kotelina

# 33
  • Мнения: 2 539
Това ми е една от любимите им прегръдки.Нито една друга екранна двойка не съм виждала толкова истински и с чувство да се прегръщат. Peace

https://www.instagram.com/p/BZDiqgjFYxM/?tagged=elbar


Нови от сета, на кого ли е тази къща? newsm78



Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 13:02 от Лудата Меги

# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 2 478
 Wink Wink Wink

Къде е мойта сладка Елчин





Ами тебе гледа........ Joy

# 37
  • Мнения: 11 986

Не е за слаби сърца Peace
Скрит текст:

Иначе и аз да се наредя в новия ви двор Hug

# 38
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
 bouquet

# 39
  • Мнения: 2 539
Аз не мога да разбера що ще на сета ден през ден Буура и неговата хубавица, че и се нацедила в стола на Баръш. Защо не ходи на снимките на близката си приятелка кака Гупа, ами иде при нашите, или тук по-има възможност за ПР, отколкото при Делихато.

# 40
  • Мнения: 827
Heart Eyes

Ехх страхотни са! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 2 478

Не е за слаби сърца Peace
Скрит текст:

Иначе и аз да се наредя в новия ви двор Hug

Славена  Laughing новата ти картинка с тази кокошка  - много актуална......то ние сега яйца не ядем......нали били заразени  Joy Joy Joy


Елчин над президента поставена  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 478
Аз не мога да разбера що ще на сета ден през ден Буура и неговата хубавица, че и се нацедила в стола на Баръш. Защо не ходи на снимките на близката си приятелка кака Гупа, ами иде при нашите, или тук по-има възможност за ПР, отколкото при Делихато.



Меги писаха, че май Буура ще има малка роля във филма / !?!?!/ , а приятелката му вероятно чай ще разнася............. Joy Joy Joy

ми бяга от Каката, че много го наплюха за "Gurumce" -  Laughing , че да не го викне за Д2 , ще каже че вече е зает при Елчин  Joy

# 43
  • Мнения: 2 539
Отрывок из статьи "Kelebek Magazin"


- Мы оба (Барыш и Эльчин) взволнованы. Для меня преимущества снова играть с Барышем. Мы все сделаем, чтобы наши персонажи не напоминали персонажей сериала и вообще сам сериал в целом. Цели определены, проект должен быть оригинальным.

Превод: Ние двамата с Баръш сме развълнувани. За мен е преимущество отново да играя с него. Ние ще направим всичко, че нашите персонажи да не напомнят за тези в сериала и сам сериала като цяло. Целите са определени, проектът е длъжен да бъде оригинален.

# 44
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371


Галеее  Hug Heart Eyes нямаш милост към мен  Crossing Arms
в този тежък работен ден  Whistling Whistling Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт