Боя за коса - Blond42 - Клуб на блондинките

  • 86 279
  • 775
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3
Мами руси, здравейте! Пише ви една горда блондинка от 6 години насам, преди да постигна желания резултат тогава се консултирах с вас, сега реших че е време за промяна отново и отново се обръщам към вас за съвет. Та ето моят казус: цвета ми е между 8 и 9, използвам боя за коса на yellow  номер 9,13 с окислител 30. Искам да се изсветля още повече, цвят 10-11. Въпросът ми е какъв окислител да използвам, и ако имате препоръки относно някоя Марка, която би ми свършила работа. Естественият ми цвят е светло кестеняв . Благодаря!

# 271
  • Мнения: 2 351
Според мен пробваш с по силна боя и 30 оксидант. Ако не ти хареса другия месец ползваш 40.
Ако не се лъжа yellow е боя на алфапарф, на мен ми идва силна по принцип, ако е същата. С 40 ще изсветлееш доста. Но аз ползвах 10.1.

# 272
  • Мнения: 3
Според мен пробваш с по силна боя и 30 оксидант. Ако не ти хареса другия месец ползваш 40.
Ако не се лъжа yellow е боя на алфапарф, на мен ми идва силна по принцип, ако е същата. С 40 ще изсветлееш доста. Но аз ползвах 10.1.

Благодаря за отговора! А ще ми дадеш ли препоръка относно марка боя, която ще ми свърши работа.

# 273
  • София
  • Мнения: 980
Моля за съвет как да се спасявам.От боядисана в кестеняво коса (ниво 5) вчера си тръгнах от салона така :

Въпросът ми е : ако взема някаква пепелна осмица ще успее ли да изравни цвета? Или да опитам да изсветля още?

# 274
  • Мнения: 385
Въпроса ми към вас е някой дали е изпробвал боя която може да ми свърши работа в домашни условия , не мисля ,че разликата в цвета е голяма и не ми се дават много пари за фризьор. Пробвах с матиращите (сини шампоани) ,но освен ,че ефекта е за минимален период от време, косата става ужасно суха и гори ужасно много от използването му. Ще съм много благодарна за съвети. 
Искам да е

Цвета на косата ми в момента е този -

Здравейте! Някой постигна ли този цвят? И аз искам точно такава.

# 275
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Брук, вземи си тониращ балсам. Ще замаже ситуацията. Аз не бих мазала косата с боя веднага след обезцветяване. Ще я съсипеш.

# 276
  • София
  • Мнения: 980
Брук, вземи си тониращ балсам. Ще замаже ситуацията. Аз не бих мазала косата с боя веднага след обезцветяване. Ще я съсипеш.
Благодаря, ще опитам! Какъв цвят би бил най-подходящ в случая, според теб?

# 277
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823
Брук, вземи си тониращ балсам. Ще замаже ситуацията. Аз не бих мазала косата с боя веднага след обезцветяване. Ще я съсипеш.
Благодаря, ще опитам! Какъв цвят би бил най-подходящ в случая, според теб?

На Леганца 91 или 92, а може и 94. Не знам как ще реагира косата ти. Моята хваща доста бързо. Само 91 слагам чисто, другите ги разреждам с обикновен балсам и стоя няколко часа, като преуош терапия.

# 278
  • София
  • Мнения: 980
Благодаря още веднъж!

# 279
  • Мнения: 2 351
Според мен пробваш с по силна боя и 30 оксидант. Ако не ти хареса другия месец ползваш 40.
Ако не се лъжа yellow е боя на алфапарф, на мен ми идва силна по принцип, ако е същата. С 40 ще изсветлееш доста. Но аз ползвах 10.1.

Благодаря за отговора! А ще ми дадеш ли препоръка относно марка боя, която ще ми свърши работа.
И с тази която ползваш ще стане предполагам. С Вела колестон 12 номер мисля също ще стане, с Алфапарф също, все са силни бои. Други професионални не съм ползвала, така че за тези мога да споделя.

# 280
  • Мнения: 1 721
Adamal, коментирахме по-назад,обезцветяване и коректор или матиране,в домашни условия не се правят тези опити,ще направиш голяма беля.Иди при добър колорист ако толкова много желаеш този ефект.Към другата дама,която са я обезцветили..е,нямам думи,кажете кой е салонът с цел превенция! Когато аз бях ниво 4-5 търсех много човекът,който да ме обезцвети качествено и без поражения.Слава Богу го открих благодарение на бг мама,излязох от салона ниво 10.Спомням си,че ме намаза с обезцветяваща паста и естествено с Олаплекс,след което боя цвят пепелно рус.Много бях доволна,косата ми нямаше дори изсушаване.Просто за някои неща се иска точния човек

# 281
  • Мнения: 385
Adamal, коментирахме по-назад,обезцветяване и коректор или матиране,в домашни условия не се правят тези опити,ще направиш голяма беля.Иди при добър колорист ако толкова много желаеш този ефект.Към другата дама,която са я обезцветили..е,нямам думи,кажете кой е салонът с цел превенция! Когато аз бях ниво 4-5 търсех много човекът,който да ме обезцвети качествено и без поражения.Слава Богу го открих благодарение на бг мама,излязох от салона ниво 10.Спомням си,че ме намаза с обезцветяваща паста и естествено с Олаплекс,след което боя цвят пепелно рус.Много бях доволна,косата ми нямаше дори изсушаване.Просто за някои неща се иска точния човек

Благодаря! Ще взема предвид мнението ти и няма да се пробвам в домашни условия. Факт е, че имам доста побеляла коса и когато се боядисвам сама никога не съм останала удовлетворена от покритието на белите коси. Ще си го избия този сиво бял цвят от главата си и ще се насоча за добро покритие на бели коси. Продължавам да чета с интерес темата. Тази боя Лорвен как да си я купя тук в София или онлайн да поръчам? Влизах вчера в ДМ имат други бои, но не и тази.

# 282
  • Мнения: 3
Според мен пробваш с по силна боя и 30 оксидант. Ако не ти хареса другия месец ползваш 40.
Ако не се лъжа yellow е боя на алфапарф, на мен ми идва силна по принцип, ако е същата. С 40 ще изсветлееш доста. Но аз ползвах 10.1.

Благодаря за отговора! А ще ми дадеш ли препоръка относно марка боя, която ще ми свърши работа.

И с тази която ползваш ще стане предполагам. С Вела колестон 12 номер мисля също ще стане, с Алфапарф също, все са силни бои. Други професионални не съм ползвала, така че за тези мога да споделя.

Купих си 10.21 с 30 окислител, утре ще се намажа и ще споделя резултати. Благодаря ти🌸😘

# 283
  • Мнения: 241

Lady Brinne,имам спомен,че като използваш тониращите балсами добавяш към тях масла.Така имат ли ефект и намалява ли оцветяващият им ефект?

# 284
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 823

Lady Brinne,имам спомен,че като използваш тониращите балсами добавяш към тях масла.Така имат ли ефект и намалява ли оцветяващият им ефект?

Да, добавям масла. Оцветяват си без проблем. Не мисля, че се намалява ефекта от това. Обаче на моята коса хващат наистина силно.

Общи условия

Активация на акаунт