Как върви бизнесът, момичета?

  • 21 206
  • 211
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 62 595
какви компромати са пускани? Това, което помня е, че Катрада отиде в предприемаческия форум и ги агитираше с много съблазняващи емотикончета да дойдат, защото мъжете били малко. И сума народ се натресе, а някои бяха особено големи простаци. Много гадно ми стана, не очаквах от възрастни хора да се държат като разгонени пубери, макар и виртуално. За компромати не зная нищо. Когато разредих посещенията си там, все още бяха в лИбовния период.

# 121
  • Мнения: 19 025
Е, какви компромати. Споделяла тук някакви неща, като много други потребители, после решили да ги синтезират, да ги поукрасят и да ги опнат на пангара като видни комунистически блюстители на морала. Все едно аз да напиша тук в някоя тема, че имам пъпка на д-то и след години някой да пише за мен някъде "Как може да ѝ имате доверие на тая, знаете ли, че имаше пъпка на задника?"

# 122
  • София
  • Мнения: 62 595
Уф, тоя народ е изтрещял! Сега разбирам онази дума, дето била за немъжко поведение, да не казвам коя е. Аз така и не разбрах защо изобщо там се забъркаха с меринджеите, ама, то на Каттрала толкова й е акълът принципно, а другите се въодушевиха от шопарско ухажване. Знам ли, може и някакви пазарлъци да са текли и онези да са си отмъстили.

# 123
  • Мнения: 19 025
Какви пазарлъци? Потребителка на бг-мама отишла да пише в друг форум за друга потребителка на бг-мама на базата на това, което е писала в бг-мама. Естествено, с ново потребителско име, не това от бг-мама, за да не я разпознаят. И тук се случва "анонимни" или новорегистрирани да говорят на стари потребители все едно всяка вечер си пият ракията с тях, и да им изнасят кирливите ризи (ако има такива). Да не мислиш, че някой мачо-предприемачо е дошъл в бг-мамата да търси компромати за Уфса (или както там ѝ беше никът)?

# 124
  • София
  • Мнения: 62 595
Нямах идея, че така се е случило.
а дори не става въпрос за кирливи ризи. Не зная защо всяко нещо, което не е на сгодата на някого и се представя с жълта глазура, се изкарва кирлива риза или компромат. Винаги съм се чудела какво кара хората да го правят.

# 125
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз ви чета и се чудя, как за някои хора форумите се превръщат в начин на живот- кирливи ризи, компромати, плащане на пари ..... изобщо. ooooh! Та това са само форуми и нищо повече т.е. форум за взаимопомощ, каквото е била началната идея и в последствие за разнообразие. Понякога се чудя как съфорумки си губят времето в следене на други съфорумки, ровене из профили и т.н. Ще кажеш, че кой знае какво е станало. Наскоро четох в някакви теми, че съфорумка се развеждала и ММ взел, че представил разпечатка от БГМАММА в съда. ooooh! Останах безмълвна. То бива, то може, ама това е ...... Tired

# 126
  • София
  • Мнения: 62 595
Падението дъно няма.
А тези, ровещите и риещите е добре да бъдат изкарвани на светло, защото са зараза. И обикновено не им е за пръв път, те са с такъв характер.

# 127
  • София
  • Мнения: 30 142
Падението дъно няма.
А тези, ровещите и риещите е добре да бъдат изкарвани на светло, защото са зараза. И обикновено не им е за пръв път, те са с такъв характер.
Аз направо съм изумена, колко хора, из някакви супер безобидни (да ги нарека) теми, се изпускат, че ровят из профили. Знаят почти целия живот на някои потребители. За да запомня някаква случка с потребител, че и ника му дори, трябва да е нещо супер фрапиращо. Не си струва да се обременявам с излишна информация, да ровя из профили и да му следя житието и битието, ама хора всякакви ....

# 128
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, някои си обременяват мозъка с турски сериали(да, по справка от профила), а други с друго. На мен не ми е приятно да ме лъжат и помня много и когато засега несъответствие, се опитвам да изоблича. Още не ми е приятно да ми обясняват колко са доволни от дадено нещо, защото го продават или защото им плащат да ми го кажат.

# 129
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, права си. По-добре от ровене по цял ден в хорските профили. Някак ми е неудобно да ти отговоря подобаващо заради професията ти. Все още имам респект към малкото останали читави кадри сред вас, които за съжаление не пишат по форуми.

(без справка в профил)

п.с. Извинявам се на останалите в темата.

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 22:38 от missence

# 130
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как разбра, че е "ровене по цял ден"?
Ти цял ден ли гледаш турски сериали?

# 131
  • София
  • Мнения: 30 142
Ами, порови се малко в профила ми и ще разбереш. Не се срамувам от интересите си: гледам сериали, ходя на кино и театър, чета книги, танцувам народни танци от години, спортен фен съм и слушам от Godsmack, Aerosmith до Любэ, често участвам в теми, свързани с немски, английски и руски език, защото това съм учила. Ако се върнеш още по-назад в профила ми, ще видиш, че имам участие и в превод на някои филми от други езици. В момента имам по-малко време, защото съм с бебе и ученик, затова чета и се включвам при възможност. Отделно пиша и чета в темите за основно образование, олимпиади и др.

Нито имам какво да крия, нито се притеснявам. Има хора от форума, които ме познават лично, познават децата ми и сем-то ми.

Трябва ли всичко това да ме притеснява?

# 132
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Теб не те притеснява, защото с това се занимаваш, интересно ти е, правиш го. Обаче се изказваш с недоумение за други, които, например аз обичам да съм наясно с този, с когото комуникирам.
Какво толкова се изумяваш?

# 133
  • София
  • Мнения: 30 142
.... например аз обичам да съм наясно с този, с когото комуникирам.
Какво толкова се изумяваш?

Сега вече разбирам, че нещо не сме се доразбрали и говорим за различни неща. Аз напр. не се интересувам кой "стои" зад даден ник, защото форумът не ми е важен т.е. влизам тук за забавление и при възможност. Не отричам, че съм намерила много добри съвети и помощ, но не разбирам тези, които четат в профила на човек и в даден момент, обикновено при свършване на аргументите, му "изплясват" нещо, което е споделил и често няма връзка с дадената тема напр. "абе, мъжът ти така, детето онака, а ти си тръгнала за ..... да ми говориш". Това предполага, че потребителят е споделил нещо за сем-то си, което автоматично след време се превръща с оръжие с/у него.

# 134
  • Мнения: 2 013
В този форум си има тролове, организирани и пишещи за пари.

Най-гнусното е, че пишат и в подфорума проблемно забременяване. Хората с години се борят за бебе, изсипват куп пари, а тролчетата печелят на техен гръб.

Има една Алкс (като никът и е със завъртулки). Преди 2 години отваряше всички нови теми на Токуда болница. После отвори и темата за Виена инвитро център, която се помещаваше в Токуда. Случайност - не мисля. Нали продадоха Токуда - възможно е сега бизнесът да е секнал.

Във втората тема на Виена Иинвитро Център изведнъж налазиха (след разразил се скандал) много доволни пациентки на един определен лекар. Ако се разрови човек в профилите им, с учудване установява, че преди това са пишели само в темата за пренатест. Случайност - не мисля.

И за да не бъда голословна, ето част от профилите, за които говоря:
http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=527773;sa=showPosts
http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=503754;sa=showPosts
http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=200885;sa=showPosts;a=all;start=15

А тази Алекс имаше наглостта да твърди, че е дарила яйцеклетки. Писа също така, че има ендометриоза. За аналогия - все едно раково болен, или болен от спин да се хвали, че е дарил бъбрек.

Общи условия

Активация на акаунт