Любители на котки - Тема 117

  • 35 129
  • 742
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 275
Ето един Пухчо, който си лежи върху гардероба и се закача Grin

https://youtu.be/ksh_JoVPUQ0

Искам да питам дали има малцова паста за хора? Joy Кой знае колко косми сме изяли досега и се замислям дали да не почна с приема на 6-сантиметрова паста всеки ден Joy Шегувам се, разбира се, но от време на време откривам тъъъънички котешки косми в яденето Ill

# 211
  • София
  • Мнения: 13 162
Ето един Пухчо, който си лежи върху гардероба и се закача Grin

https://youtu.be/ksh_JoVPUQ0

Много е сладък!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

# 212
  • Мнения: 4 275
Таня, ще му предам Grinning Иначе се качва там от едно бюро до гардероба. Обаче отгоре има и лаптоп, който някой ден просто ще спре да работи от толкова скачане отгоре му Joy Засега му се разминава с обръщане на екрана с главата надолу, или надясно, или наляво и баща ми се чуди как да си го оправи Grinning

# 213
  • София
  • Мнения: 13 162
Боги много обича да се качва върху секцията. За целта скача от една тонколона, която е на колелца и е над 1 м. висока. Обаче отскачайки, колоната всеки път пада. Секцията и касата на вратата, която е в съседство са с безброй дупки, а от ръба на колоната не е останало нищо!.  ooooh! От години гледам котки, но такъв погром като този, който сътвори "глутницата" не съм виждала.  Sad

# 214
  • Мнения: 4 406
Аз съм охраната в магазина:


Всеки ден го виждам да лежи на това място вътре по цял ден.

# 215
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269

Мишелин, Пухчо е много сладък какъв заинтересован поглед само, много е умен Simple Smile

# 216
  • Мнения: 9 991
Аз съм охраната в магазина:


Всеки ден го виждам да лежи на това място вътре по цял ден.
Сладурче:)

Взех на маца малцова паста от ДМ. Яде.

# 217
  • Мнения: 4 275
Таня, не ти завиждам Grinning Освен да преместите колоната? Аз пък чакам нашия да събори телевизора някой ден. Не знам какво му става като стане вечер, но пощръклява... Dizzy Face Grinning Качва се върху телевизора и се опитва да запази равновесие, защото рамката е може би около 2 см. Понякога отскача, при което ТВ-то се разлюлява напред-назад Close

pvacheva, на моменти е умен, на моменти не толкова Joy, а понякога вади много глупав поглед, примерно като се разтропат съседите горе и той започне да се чуди какво става, гледа нагоре с леко отворена уста, а погледът е безценен Grinning

Сетих се да питам нещо. В петък минах през клиниката да впишат кастрацията в паспорта му, че като го кастрираха съвсем забравих за това. Та, питах колко време още ще продължава "разгоненият" период след кастрацията и казаха месец-два Astonished Не е ли много? Ние очаквахме да е около седмица...

# 218
  • Мнения: 1 519
Какъв е този период?
Това явно важи само за мъжките,ние не сме имали такова чудо 😳

# 219
  • София
  • Мнения: 11 590
Моята е женска, ама в периодите на разгонване пак се усеща леко, не е като преди, но е малко по-нервна, не спи толкова и мяука малко повече, иска и понякога да я изведем на балкона (само на ръце я извеждаме), а по принцип не иска. Но не е нещо неприятно, ако човек не я познава, не би му направо впечатление и да каже, че е в период на разгонване.

# 220
  • София
  • Мнения: 13 162
Сетих се да питам нещо. В петък минах през клиниката да впишат кастрацията в паспорта му, че като го кастрираха съвсем забравих за това. Та, питах колко време още ще продължава "разгоненият" период след кастрацията и казаха месец-два Astonished Не е ли много? Ние очаквахме да е около седмица...

При Киро имаше само маркиране. Спря веднага. Според мен са казали по-дълъг срок, за да се застраховат.

Колоната няма как да я местим. Те са две на еднакво разстояние от средната. Ако я няма се чува лошо. Сега съм натрупала разни неща, които уж ѝ пречат да се качва, но да видим докога. Simple Smile

# 221
  • София
  • Мнения: 4 714
Карузо да не пее по цяла нощ и ден, че такова му е името Stuck Out TongueHeartbeat
Скрит текст:
Имам един приятел, неговият котарак е Сачмо, че е доста музикален  Grinning

Подготвила съм им багажа - клетки, поводи с нагръдници, играчки... Та почти постоянно Янко застава бойно до тях, наежва се и почва да се кара. Което може да се преведе така - Не, никъде няма да ходя, как си позволяваш да ме местиш, аз оставам тук Grinning
[/spoiler]

Не, не пее по цяла нощ. Laughing Даже гласът му съм го чувала 2-3 пъти.
Намерихме къде оставя "съкровищата" Сега остава да го науча да ползва тоалетната.
Май стопаните му от Германия са го кръстили така.

Лек път, Джери. Hug

# 222
  • Мнения: 1 786
Грейси се катери навсякъде, нищо не я спира . То това не е котка, а катерица . Ето документирано :

Невинният поглед е много важен .

# 223
  • Мнения: 4 275
Катерица Animal Joy Cat

Ще поживеем и ще видим. Днес следобеда спа много повече спрямо преди, май и мяука една идея по-малко. Ще видим как ще изкараме нощта

Niyа, изглежда търпимо положението Simple Smile

Да ви покажа с какво галя Пухчо, когато хем му се играе и иска да хапе, хем иска да го галя Animal Smile Cat

# 224
  • Мнения: 9 991
Грейси се катери навсякъде, нищо не я спира . То това не е котка, а катерица . Ето документирано :

Невинният поглед е много важен .
Сама дама с двама кавалера, които я обичат и обгрижват Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт