В какво се влюбихте в половинката си? Или той във вас?

  • 13 220
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Той упорстваше, хич не ми беше до него в тоя момент!Бурната нощ с алкохола и нея я минахме и пак нищо!Аз зачезнах на 2000км и той нещо звъня и там, писа ли не помня , но мой приятел там ми каза", Виж,аз съм мъж, този човек те обича".И така беше.Чакаше ме.
Кой питаше? Аз съм прагматична, поставих картите на масата скоро.Имаме прекрасна дъщеря! Живота ни е приливи и отливи, но и двамата сме луди глави- това ни събра най - вече.
Иначе, не че не го бях го отразила- има страхотно тяло и до днес, дори в един ресторант по време на гаджосването , собственика го пита- " Ти не си ли еди кой си, помня играта ти, супер беше, номер 1," мислех, че е нагласено, но проучих из средите, да - имам си легенда.😁
Хм, други неща пропуснах покрай ушите, но има значение и каква жена стои до теб.А и аз се кротнах с времето.Приземяваме се взаимно.
Мисля, че му харесва начина ми на мислене и че му е писнало от глупави жени. За външен вид , комплиментите са най- вече за д.то, аа пардон..очите!

# 91
  • Мнения: 444
Никой няма да се интересува от останалите 50 ако в леглото си кръгла нула. Пък ти си имай мироглед и вкусове. Тва е положението.

За секса, както и за тангото, са нужни двама, които да се вдъхновяват един- друг, за да извадят най- доброто от себе си- често дори и "дарби", които не са знаели че притежават.

Та, хайде да не говорим за кръгли нули, защото фригидни жени няма, а има некадърни да ги възбудят, мъже.

Ми не си права. Точно защото са нужни двама, ако стигаш само до това да легнеш по гръб и да отвориш крака малцина ще са тези, които няма да се извинят с главоболие на петата минута. Щото историята помни и такива случаи.
Удоволствието в секса е относително понятие. Аз лично мога да постигна пълно удоволствие, само ако обичам човека. Тогава се отдавам изцяло и се освобождавам от задръжките, но това отнема време. Има хора, които просто обичат секса и не са им нужни чувства, а само физическо привличане. Секса за мен е в главата и зависи от самия човек до каква степен ще си позволи да се освободи. За мен няма такова нещо като " той е виновен, че не мога да свърша" ! 😉

# 92
  • София
  • Мнения: 24 839
Я ни открехни малко мъжете, да се научим как става този номер. Лично аз си мисля, че когато една жена харесва и обича секса, тя си е такава. Докато жените с по-ниско либидо каквото и да правя, все същите са си. Универсалното възбуждащо средство си остава дебелия портфейл, от жени съм чувал, че G-точката им се намирала в края на думата shopinG.

Какво да ви открехвам- една жена може да харесва секса, но не значи, че ще ѝ пасне всеки мъж.
И че е длъжна всекиго да учи как да я предразположи.

Между другото, дай си сметка с колко жени си бил и защо ли с една от тях секса ти е страхотен, а с другите- посредствен?

Само не се заблуждавай, че е щото другите са с ниско либидо- това е универсалната мъжка заблуда.

Що се отнася до простотиите с дебелия портфейл- ако не можеш да различиш заработването на подаръка от искрената страст, си гОла вОда. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 780
Happy2016, удоволствието в секса хич не е относително понятие. Има си име - оргазъм.

# 94
  • Мнения: 12 473
Извинявай, оргазъм мога да си получа и сама в банята..но не и с всеки мъж.

# 95
  • Мнения: 444
Извинявай, оргазъм мога да си получа и сама в банята..но не и с всеки мъж.
Разбира се, че не с всеки..иначе ще ходим все със свалени гащи!  😊

# 96
  • Мнения: 12 473
Ама и Мистър Свят да е  или някой секс бог -ако не ми е в главта/сърцето - няма шанс.

# 97
  • Мнения: 2 780
Това колко пъти съм го чувал преди авторката на тези думи да капитулира пред моя чар...

# 98
  • Мнения: 12 473
Ah-ah..))
Капитулацията доведе ли до твое/нейно доволство в леглото?

# 99
  • Мнения: 444
Това колко пъти съм го чувал преди авторката на тези думи да капитулира пред моя чар...
Думите не са важни, а действията! Нека авторката да се изкаже моля! 😍

# 100
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Това колко пъти съм го чувал преди авторката на тези думи да капитулира пред моя чар...
То чаровен, то богат, то свръх интелигентен, то полов атлет...в собствените си очи Joy

# 101
  • Мнения: X
Това колко пъти съм го чувал преди авторката на тези думи да капитулира пред моя чар...
То чаровен, то богат, то свръх интелигентен, то полов атлет...в собствените си очи Joy
Само още снимка не е турил в саморекламата си.  Joy

# 102
  • Мнения: 2 780
Няма да сложа. Ще вземете да се избиете за мен.

# 103
  • Мнения: 1 756
Хубав, ама не чете. Рамка ли да търся цял живот Simple Smile

# 104
  • Мнения: 4 087
че аз съм има такива ситуации- големи надежди, големи емоции иии малки.....възможности. Пък нека ми е в главата  Rolling Eyes  Да не се лъжем, че освен всичко друго се иска и някакви технически данни и възможности а хубавият секс, поне това съм установила аз  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт