Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 55 000
  • 632
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 672
Да, може да се вземе проба за МБ и цитонамазка. Препоръчително е да кажете преди прегледа, че желаете.

# 136
  • Мнения: 163
Момичета, може ли телефон, на който да си запиша час? И как работи като дни и часове по принцип?

# 137
  • Мнения: 1 472
Странно , че на мен като ми сваляше конците ми каза, когато искам да ходя за преглед, прозвуча еди вид, ако искаш ела, ако искаш недей, ама ще взема да направя и без друго ми липсва докторът Simple Smile

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Здравейте, тези които скоро са имали преглед доктора пуска ли и татковците /за Фетална морфология става въпрос /🤔

# 139
  • Мнения: 73
Василева23,

аз днес бях на преглед при доктора.Преди мен имаше забулена бременна жена,която влезе при доктора с майка си и двамата си мъже,така че предполагам,няма да има проблем.

# 140
  • Мнения: 41
Да, пуска, няма проблеми. ☺

Здравейте, тези които скоро са имали преглед доктора пуска ли и татковците /за Фетална морфология става въпрос /🤔

# 141
  • Мнения: 6
Мамчета, аз да попитам тези които се следят от при него или са се следяли. Знам че на 7-ми месец прегледите са 2. В 8-мия са 3-4 и вече в 9-ти всяка седмица. За тонове. Искам да пипитам винаги ли се плаща 50лв., аз се следя при него и съм доволна, но 200лв. На месец и болничния 40лв. Малко множко ми се виждат. Другото което исках да попитам раждалите при него е, присъства ли изцяло на раждането или идва само да шие накрая, а всичко прави акушерката, защото съм чувала за много лекари така. Също и кога и дали трябва да ходя до Селена, да се запиша или да платя нещо. А там да ми дадът списък за болницата какво трябва да нося.
Стана дълъг пост, извинявам се. Но ще се радвам да ми отговорите. И някой ако има списък да го прати.

# 142
  • Мнения: 41
Аз в седмия месец и в осмия ходих веднъж месечно. Сега съм в 9ти и са всяка свдмица да. Запис на тонове ми пусна в 36г.с и не съм платила за тях. Аз ще съм секцио и ми каза, че не е нужно да ходя до болницата предварително. Плащането става след самото раждане. За списък аз имам от страницата им във фейсбук. Ще ти го пратя на лично.

Мамчета, аз да попитам тези които се следят от при него или са се следяли. Знам че на 7-ми месец прегледите са 2. В 8-мия са 3-4 и вече в 9-ти всяка седмица. За тонове. Искам да пипитам винаги ли се плаща 50лв., аз се следя при него и съм доволна, но 200лв. На месец и болничния 40лв. Малко множко ми се виждат. Другото което исках да попитам раждалите при него е, присъства ли изцяло на раждането или идва само да шие накрая, а всичко прави акушерката, защото съм чувала за много лекари така. Също и кога и дали трябва да ходя до Селена, да се запиша или да платя нещо. А там да ми дадът списък за болницата какво трябва да нося.
Стана дълъг пост, извинявам се. Но ще се радвам да ми отговорите. И някой ако има списък да го прати.

# 143
  • Мнения: 672
Аз също съм ходила по веднъж месечно през 7 и 8 месец, а в 9 на всеки 10 дни. Доктора присъства на цялото раждане. Има и втори доктор, който присъства на раждането. Доктора си върши цялата работа. Акушерката не се бърка по време на операцията. Тя има главна роля, когато раждането е нормално, но когато е секцио, не. Когато влезнеш в 9 месец, можеш да отидеш на консултация в Селена с анестезиолог, която е хубаво да се направи предварително, а не в деня на раждането.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 14 626
Потребителката пита за раждане по естествен път, иначе секцио ясно, че няма как без лекар през цялото време (там са двама плюс анестезиолог - трима), има си хас.
За естествено при него не знам. Но имаше в темата родили така.

# 145
  • Мнения: 672
Аз не разбрах, че ще ражда естествено. Споменава "шиене", което се прави при секциото, а ако е нормално раждане няма как да знае предварително дали ще има епизиотомия и ще се наложи шиене.
Аз имам приятелка родила нормално при д-р Иванов.

# 146
  • Мнения: 38
Аз също ходих по 1 път на месец през 7-ми и 8-ми месец,  а в 9-ти - всяка седмица.  Плащах пак по 50 лв, т.е. тоновете са включени в тази цена.
Родих нормално,  като преди раждането направих консултация с анестезиолог в Селена.  Когато получих нужното разкритие извикаха доктора и той присъства на цялата същинска част. Почти през цялото време беше до мен и дори на моменти ме държеше за ръката по време на контракциите 😀 Не ме е шил той, а друга лекарка, но под негово наставление.

# 147
  • Мнения: 237
Аз родих нормално при него, седеше от към главата ми, акушерката прави всичко докато бебето се роди. Накрая имах два шева, които той направи.

# 148
  • Мнения: 290
Аз раждах при него нормално, беше си там през цялото врем, както и акушерката. И двамата ме проверяваха за разкритие, присъстваха на слагането на упойката. То и една друга лекарка имаше и анестезиолога, и мъжа ми, по едно време даже доста ми дойдоха. 🙂 Но основната работа я свърши май акушерката, то по принцип при нормално раждане е така. Аз съм доволна.

# 149
  • Мнения: 609
Дами, може ли някоя от вас да ми даде телефон, на който мога да запазя час за др Борислав Иванов за фетална.

Общи условия

Активация на акаунт