Къде в Бургас? (52)

  • 81 853
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 557
Кoe e най-евтиното фото, за което се сещате и каква е цената на снимка? Ще трябва да разпечатам доста бройки, затова ми е важна цената.

# 481
  • Мнения: 1 513
Кoe e най-евтиното фото, за което се сещате и каква е цената на снимка? Ще трябва да разпечатам доста бройки, затова ми е важна цената.
Аз поръчвам онлайн на snimkitevi.com - цената е повече от чудесна, а качеството - много добро. За сравнение, няколко снимки съм вадила там, и в Бургас в едно фото по главната - разликата беше от небето до земята.

# 482
  • Мнения: 3 941
Момичета , знаете ли какво стана с мебелно студио Ванерджи. Няма ги вече на адреса си на ул.  Раковски:confused:

# 483
  • Мнения: 6 000
Аз искам да питам дали сте виждали някъде от тези украси за моминско парти? Ленти, коронки или други такива. В Джъмбо няма.
А в olx една лента е 7-8 лв., а ние сме едно има-няма 14-5 човека.

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 6 511
Аз искам да питам дали сте виждали някъде от тези украси за моминско парти? Ленти, коронки или други такива. В Джъмбо няма.
А в olx една лента е 7-8 лв., а ние сме едно има-няма 14-5 човека.


В магазините за парти аксесоари, фоерверки дали няма да има? Сещам се за такъв в Бр.Миладинови, в уличката срещу м-н Болеро.

Снимки и аз поръчвам от snimkitevi.com, отделно Fuji фото /пл.Тройката/ често пускат ваучери. Сега погледнах, че имат в грабо за фотокнига.

# 485
  • Мнения: 15
И аз поръчвам онлайн на snimkitevi.com - става лесно и е много по-евтино, а качеството е супер.

# 486
  • Мнения: X
Здравейте. Къде в центъра могат да ми напълнят с мастило касетка за мастиленоструен принтер? Също, ако може да ми препоръчате сайт или реален магазин, от който мога даси купя по евтини заместители на оригинални консумативи за принтер Канон?

# 487
  • Мнения: 4 942
В Бургас има ли IMAX или 4DX в Синема Сити?

# 488
  • у нас
  • Мнения: 5 720
Здравейте. Къде в центъра могат да ми напълнят с мастило касетка за мастиленоструен принтер? Също, ако може да ми препоръчате сайт или реален магазин, от който мога даси купя по евтини заместители на оригинални консумативи за принтер Канон?
Виж в Рива-та.

# 489
  • Мнения: 1 513
Здравейте. Къде в центъра могат да ми напълнят с мастило касетка за мастиленоструен принтер? Също, ако може да ми препоръчате сайт или реален магазин, от който мога даси купя по евтини заместители на оригинални консумативи за принтер Канон?
На Гурко 7 - където преди време беше Дигитал-а. По-евтино от там не съм намирала.

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 260
Къде продават машинки за чистене на мъхчета от дрехите......

# 491
  • Мнения: 1 513
Къде продават машинки за чистене на мъхчета от дрехите......
Лидл, Кауфланд, Метро, турския магазин до Вик в Славейков, при арменеца в Изгрев, в левчетата също съм виждала преди време.

# 492
  • у нас
  • Мнения: 5 720
Къде продават машинки за чистене на мъхчета от дрехите......
Лидл, Кауфланд, Метро, турския магазин до Вик в Славейков, при арменеца в Изгрев, в левчетата също съм виждала преди време.
В немския магазин до кино Септември също.

# 493
  • Мнения: 4 942
Къде  мога да намеря магазин за спортни мъжки екипи? Разгледаж в Престижа, защото там има български, гледаж също и в Спорт Депо. Други предложения?

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте, знаете ли откъде мога да купя  боя за коса Rolland OWay ?

Общи условия

Активация на акаунт