Звездни компромати - 338 част

  • 130 618
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31 321
Да, много е пипано. Но като цяло тя си има перфектно тяло.

# 706
  • Мнения: 17 546
Аз се притесних, че е много плоска в корема. Нали е бременна...
Аз па не я виждам, та ми е спокойно. 😁

Ахахаха, Глорчето се е заметнала... Joy

# 707
  • Мнения: 7 848
Ни мой да ти е спокойно:Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 14 761
Още от Глория и Симона
http://m.dir.bg/life/news/26404221/gallery/

# 709
  • Мнения: 17 546
Ни мой да ти е спокойно:Joy
Много сте гадни тва двамата с Фейсбука! И той ми я поднесе чрез някаква бозава страница. Unamused Astonished

# 710
  • На ръба..
  • Мнения: 2 122
Разбрахте ли сега сагата с Гринго, бизнесмена се оказа, че дължи пари на Софчето и Гринго се заема сериозно с връщането им.

Гледам пак Десито Цонева с нов мъж и пак леко загадъчно се снимат първо ръце, после носове, накрая коси и това всеки път с всички мъже. Убедена съм, че мноооого много хора ги вълнува кой е мъжа до нея..блях, не се начеса!

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 17:39 от *DiDora*

# 711
  • Мнения: X

Големи мумии. Кво ще им стане да се усмихнат нормално?

# 712
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Тя Деси Цонева си казва,че в секса е ненаситна,като мъж.

Дано й провърви на Маги Желязкова в този брак. В предишния претърпя голямо унижение и самоунижение. Тя е доста горда и бойна,а е стигала до там,че в предаването на Гала казваше,че " не я интересува какво прави мъжа й през деня, важното е вечер да се прибира при нея и детето" .

# 713
  • Мнения: 17 546
А то па голем келепир да се прибира вечер като през деня е правил каквото си иска! Някои жени са загадки...

# 714
  • Мнения: 4 864
Ива Софиянска изглежда добре с новата прическа, но ме дразни новата им рубрика. Защо трябва да пеят?? Ужасно е! И тя и Мон Дьо...

# 715
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Какво е правил бившия й мъж? Изневяра?

# 716
  • София
  • Мнения: 10 825
Какви ги е вършил предишният ѝ мъж? Пропуснала съм го напълно.

# 717
  • Мнения: 17 546
Ми едва ли е ходил да бере киселец.

# 718
  • Мнения: X
Не знам какво е правил мъжът на Маги, но доколкото помня, буквално я е изхвърлил от вкъщи. Тя заминава на морето и там среща настоящия си. Съдба (повдигната вежда)?

# 719
  • София
  • Мнения: 1 670
Като споменахте Деси Цонева и "представянето" на новото гадже, се сетих, че от няколко дни Вихра (екс опосумова) от известно време поства в инстаграм някакви снимки с описание #love, #husbandandwife #mynewfamily и въобще - и тя май нещо загатва. На снимките има баници и общо-взето, храна

Общи условия

Активация на акаунт