Звездни компромати - 338 част

  • 130 633
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Преди да се появи Анджелина, нямаше толкова много направили се на маймуни.

# 106
  • Мнения: 15 076
Холи Бери е чудесна.

# 107
  • Мнения: 39 585
Ето ви сега модата тюрбан. Виждате ли Иринито как е зарибила Гала? Кой ще е следващ?

# 108
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 400
В следващото интервю ще се оправдават, че Сузито също, като Бритни и Кристина е започнала от рано да покорява музикални върхове Mr. Green Crazy

# 109
  • Мнения: 17 546
Бе защо изобщо я коментирате тая малка фльорца?! За да е такава на 14, ясно е какви са майката и бащата, без значение кои са. Дъно - морално, интелектуално, всякак...

# 110
  • Варна
  • Мнения: 556
Деси Слава позира с коремчето и Благой
Скрит текст:
Антония Петрова щяла да става водеща на някакво предаване "Четвърта инстанция" по Канал 3 Grinning
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 19 сеп 2017, 12:13 от Вилхелмина

# 111
  • Мнения: 17 546
Десито на тая снимка са я докарали на 26 годишна! Grinning Да роди живо и здраво бебче, жената, малко останало като гледам тумбака.

# 112
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Бе защо изобщо я коментирате тая малка фльорца?! За да е такава на 14, ясно е какви са майката и бащата, без значение кои са. Дъно - морално, интелектуално, всякак...
Коментирам родителите и.
Опитват се да убедят обществото, че това е нормалното поведение на едно дете 🤢
Нищо, че дъщеря им се държи като малолетна прос...тутка от гетото.
Ама какво разбираме ние от Изкуство! Всичко в името на една висша цел, да бъде забелязана...

# 113
  • Мнения: 4 864
Аз не разбирам защо такива кухавелки стават водещи - Николета, Венета , Антония. Има хора, които с години учат журналистика и не стигат до професията заради ей такива измислени " водещи". Почти същото вече се получава и с актьорите ама там е друга тема Wink
Десито много са я загладили на тая снимка. Няма качено нито едно килце!!

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 14 096
За Сузанитка:
Скрит текст:
Видяхме се със Сузи и майка и на 15-ти септември. Дойдоха в кварталното ресторантче, където се бяхме събрали да се почерпим след откриването на учебната година. Детето дойде, прегърна тези от нас, които и бяхме учители до 4-ти клас, държеше се съвсем по детски и съвсем наивно. Единствено беше доста гримирана, с изкуствени мигли, но си беше съвсем същото детенце, което беше и при нас. Не мога да си обясня какво точно става с амбициите - на децата и родителите им, но има наистина коренна разлика между това, което е в медийното пространство и това, което видях наяве. А Сузи си беше и е все още едно умно, красиво и обичливо дете. Поне от време на време.

# 115
  • Мнения: X
Рожденникът Рачков и компания.В чалгарницата на П.Димитров ли е празнувал 😱😵😲
Скрит текст:

# 116
  • Мнения: 1 487
Мегз преди
Скрит текст:
И след
Скрит текст:

Скули, нос, устни, зъби... Как е пропуснала блефаропластиката все още. Thinking Станала е доста масова процедура сред младите жени. Иначе съм я гледала в Къртицата и там ми беше много по-симпатична, особено с естествените си зъби. Хубаво, налепила е равен теракот сега, обаче дълбоката й захапка не е коригирана и резултатът е... Unamused

# 117
  • Мнения: 2 114
Мегз ни преди, ни сега ми харесва.
А Гала, колкото и да не я харесвам, си носи тюрбани доста преди Ирина(като водеше едно предаване "Имаш поща").

# 118
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Десислава са я загладили да си отива до младия бъдещ татко .
А за кила да няма качени, съмнява ме .

# 119
  • Мнения: 4 603
Бая си е качила
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт