Фермата 3 - 2017г. Тема 2

  • 55 759
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 848
Цял ден върви промо как някой вика "Помооощ" и накрая - опусумска работа....

По мое мнение едва ли е от сиренето - преди време и аз правех опити да правя сирене, когато съм прекалявал с маята - обикновено се е пресичало млякото, а снощното имаше много хубав вид. А и ядоха всички.
По склонна съм да мисля, че групата на веганите е яла някакви треволяци или плодчета, които предизвикват такива позиви. Искаше ми се да видя Каролев о*кана, но не би.

А сега сериозно: за Ивона съм,  но по сценарии ще оставят македонката, защото,  нали имала поръчение от продукцията.
Много е гадно това, че останалите знаят кой какви мотиви има за да е там. Пак по опусумски.  Sick

Много правилно сте отбелязали по- горе, че умните и възпитаните не са преден план, а се толерират простаците.  
Мъишо е в БГ продукция! Да му вземат всички руски емблеми, знамена и пр. с които се накаИчил! Нали е в  "по -най - българското" предаване. Освен, че не мога да го дишам,  когато говори, той все някъде си окичил руски флаг или емблема.  
Та честит празник!

# 226
  • Вестерос
  • Мнения: 38 345
Така е Биляна и аз това мисля за толерирането на простаците, много жалко. За Ивона съм, но ще бие Диана и затова гласувах, че Диана ще я бие.
Да, Ивона е пухкава в сравнение с другите, но не бих я нарекла отпусната като дроб.. Доста грозно изказване. Unamused
"Великите" ѝ стратегии бяха, че каза няколко пъти във визитката, че се е подготвяла, че ще играе различни роли , за да ги спечели явно и да не я избират, да е харесвана и т.н.

# 227
  • Мнения: 14 837
Не мога да преценя коя от двете ще спечели , а и честно казано ми е все едно защото и двете не ги харесвам
Интересно е обаче ,че болшинството от фермери да не кажа почти всички не харесват Ивона и не мисля ,че това е заради визитката и.В началото не беше така - тя единодушно получи имунитет от другите в първата игра , а вече бяха излъчили визитката и.Явно в последствие нещо в характера и ги е разочаровало и сега повечето не я понасят
Общо взето от жените май трудно ще имам фаворитка.За сега най ми допадат Марина и Фраческа.Другите хвани едната удари в другата

# 228
  • Мнения: 7 848
За сега най ми допадат Марина и Фраческа.Другите хвани едната удари в другата
И на мен! Плюс момичето с мопа на главата - Анита. До момента каквото съм видяла. А не съм гледала всичко от- до. Поне е е възпитана.

# 229
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Да, Ивона е пухкава в сравнение с другите, но не бих я нарекла отпусната като дроб.. Доста грозно изказване. Unamused
"Великите" ѝ стратегии бяха, че каза няколко пъти във визитката, че се е подготвяла, че ще играе различни роли , за да ги спечели явно и да не я избират, да е харесвана и т.н.
Виж, това си е моето мнение - в лице е грозноватичка за мене, а в тялото е отпусната точно като дроб. Тя от два месеца била се стараела да влезе във форма - представям си каква е била преди това, младо момиче...😏
Ти си я харесвай, нямам ли право да кажа как я виждам аз? Не ми е приятна и като държание, и като външност - изобщо не ми харесва, въпреки че това не е определящо дали ще харесам някого.

Диана също не ми харесва - лигава и мързелива. Красива е поне, по-приятно ми е да я гледам от неприятната Ивона. 😝😜😜
Ще играе роли Ивона - грънци, ще излети и няма да има възможност да играе каквото и да е. Защото е ясно, че физическата подготовка е най-важна в този формат.

Франческа и на мен ми е много приятна. Анита - цветният моп - също.

# 230
  • София
  • Мнения: 20 190
Засега харесвам само Франческа от жените. Марина ми беше симпатична, но като фермер се поизложи - първо с безумните правила  на масата, после с това, че нищо не записа от поставените задачи. Добре че беше Владо Николов, иначе пак щяха да омажат нещата.
Иска ми се Диана да падне на дуела, много ми е антипатична вече. Не искам да я гледам повече как си пили ноктите по цял ден.
За натравянето и аз мислех, че е защото сложиха двойно количество мая. Дори не разбрах как стигнаха до решение да сложат 80 капки, след като сметнаха, че трябва да са 40.  Rolling Eyes

# 231
  • Вестерос
  • Мнения: 38 345
То е ясно, че си е твое мнение щом ти си го пишеш. Просто аз пък отбелязвам, че е грозно изказване. Винаги ми е било грозно изказването по адрес на жени, че са като дроб и подобни "красоти".

# 232
  • Мнения: 337
Това не е конкурс за красота ! На мен пък ми се гледа умни и интелигентни хора, а не злобни и комплексирани.''Ще я спускам, ще я пръсна"...И това са думи от жени казани по най-противния начин. И попринцип визитките се правят да запознаят зрители с участници, а не участници с участници...Не разбирам защо след като Диана има по-хубаво тяло, означава че е и по-силната...Това единствено може да и даде по-голяма пъргавина.Има още доста фактори, от които зависят игрите-издражливост,баланс,съсредоточеност и най-вече ум.Нещо, което Ивона има в пъти повече от македонката.Защо си мислите че игрите ще са само цепене ? Писна ми тая цял ден да ми реве, да циври и да говори как влязла за да разтопи мостовете между България и Македония, което е меко казано смешно. За сумати години точно тя ще успее да го направи и то в реалити формат, гледан от да кажем 20-25%(максимум) от българския народ, и я има 1%, я няма от македонския...

# 233
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Мисля,че капките са дошли малко в повече защото количеството на млякото не беше голямо.Те как решиха,че е 8 л..не знам при положение,че една такава кофа е 10 л.,а тя беше пълна до половината някъде.А другото ,че хигиената им е нулева преди време в един от епизодите дадоха сварена тенджера с мляко на който каймака беше направо черен ooooh!

# 234
  • София
  • Мнения: 20 190
Липсата на хигиена и на мен ми направи страшно неприятно впечатление, когато Бети им обясняваше как да си правят масло и бръкна с неизмити ръце да покаже как да махат каймака на млякото. След нея всички останали също потопиха неизмити пръсти.  Sick

# 235
  • Мнения: 35 151
Мисля,че капките са дошли малко в повече защото количеството на млякото не беше голямо.Те как решиха,че е 8 л..не знам при положение,че една такава кофа е 10 л.,а тя беше пълна до половината някъде.А другото ,че хигиената им е нулева преди време в един от епизодите дадоха сварена тенджера с мляко на който каймака беше направо черен ooooh!
Предполагам, че кофата е разграфена и пише литрите от вътрешната страна

# 236
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
То е ясно, че си е твое мнение щом ти си го пишеш. Просто аз пък отбелязвам, че е грозно изказване. Винаги ми е било грозно изказването по адрес на жени, че са като дроб и подобни "красоти".
И мене не ме вълнуваше, че за тебе грозничката Ивона е красива, но подминах мнението ти. Не написах какво мисля по въпроса.
Какво ѝ е интелигентното на Ивона? Интелигентен човек не би си отворил устата да изисква това, което тя направи - защо не са паднали от отбора на Каролев за общото благо, страшно тъпо . Откъде накъде ще искаш това от някого. Можеш да се сърдиш само на своя отбор, че не внимава, не знае. Ще се нахранят 20 човека с пет салама ли? Ха-ха.
А защо, не разбирам, тук се шири мнение, че Диана не е интелигентна? Защо? Да знаеш (каквото и колкото и да е), не означава да си интелигентен. Аз никого не подценявам, може всеки да ни изненада. Е, примерно от хора като компира не очаквам да знаят, нито от Мишо... Но Диана е друго според мен.
А стегнатата фигура в повечето случаи дава не само пъргавина, моля, моля. И издръжливост, и сила. Отпуснатата - не мисля, че има много от това. Но нищо не се знае, разбира се.

По склонна съм да мисля, че групата на веганите е яла някакви треволяци или плодчета, които предизвикват такива позиви. Искаше ми се да видя Каролев о*кана, но не би.

Вегани няма там. ☺ Каролев е единственият вегетарианец, не е веган.
Опасни са бактериите, които могат да се размножат в прясното сирене. Дано не са пострадали сериозно. Но явно е сериозно, щом са в болница...

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 15:58 от Ензим

# 237
  • Мнения: 14 837
Знаете ли какво ме подразни у Ивона снощи- когато каза , че не и липсва нищо и никой.Да , не е нужно да циври във всяка серия като някой други , но това и изказване за мен е показателно за това какъв човек е, а именно човек егоист поставящ себе си над всичко и над всички.Хубаво е и е от полза да бъдеш адаптивен и да се приспособяващ, но това ми говори за някаква студенина към околните и близките, на един вид самодостатъчност която не води до нищо добро и която е присъща на хора мислещи себе си за нещо повече от всички останали.

# 238
  • София
  • Мнения: 11 689
И на мен това ми направи много лошо впечатление, хайде родителите може и да не са най-добрите, но гаджето сама го е избирала и уж казва, че се обичат, как тогава не ѝ липсва особено след някой скандал или като са си легнали с гладен стомах. Много студено ми дойде и на мен това изказване, но това се долавяше и във визитката. Явно и спрямо останалите е студена и затова не я харесват.

# 239
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 320
според мен важен фактор за победата при дуела ще се окаже коя от двете е с по-здрав стомах/задник.
с това сирище силовите игри не са за препоръчване   hahaha

Общи условия

Активация на акаунт