Фермата 3 - 2017г. Тема 2

  • 55 726
  • 732
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 089
според мен важен фактор за победата при дуела ще се окаже коя от двете е с по-здрав стомах/задник.
с това сирище силовите игри не са за препоръчване   hahaha


 Laughing
Да, интересно ще е, ако е имало такива отчаяни викове за помощ и на другия бряг.

Аз не гледах целия епизод, но също съм изненадана от неодобрението към Ивона. Тя ми беше от най-симпатичните, но не вярвам само визитката ѝ да е събудила чак такова неодобрение. Явно нещо в общуването ѝ с останалите понакуцва. Заканите за скъсване, спукване и т.н. бяха по-скоро в областта на шегата и надцакване с думи, само тази русичката - Виолета ли беше, малко преигра. Не съм оптимист по отношение на успешния изход от дуела за Ивона. Диана е в по-добра физическа форма и каквито ѝ игри да влязат в менюто, това ще ѝ даде преднина поне в половината.
МЫшо за друго може и да не става, но беше смешен като коментатор. И мисля, че симулира контузия преди това.
Владо Николов се очертава като все по-симпатичен образ. Чак започвам да ставам подозрителна.

# 241
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Владо Николов се очертава като все по-симпатичен образ. Чак започвам да ставам подозрителна.
newsm10 Значи ако не стане някаква 180 градусова промяна в поведението му или пък няма някакви екстремни обстоятелства, за мен той ще е победител.
Знам, че е доста рано за такава прогноза, но притежава всички качества, а и доста добре умее да се заиграва със зрителите, знае кое поведение се харесва и как да се държи пред камера, участниците също масово го харесват и не виждам кой би го избрал за ратай и пратил на дуел....поне на този етап. Добре е и с физическата подготовка, така че - да видим. Peace

П.П. Гласувах за Диана не защото я харесвам, а защото така е зададен въпроса - мисля, че тя е по-подготвена физически и ще спечели. Иначе и аз харесвам Ивона и ми се иска да остане още, може би има какво да покаже.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 18:38 от Merri_An

# 242
  • Мнения: 7 848
Мисля, че Ивона го каза това без да го чувства. За да изглежда силна. Да не забравяме, че е военно чадо, което е сменяло, места, училища, приятели.... и т. н.
Напротив, това изказване е защитна стена, да няма сълзлива нотка.
Самият факт,  че се сближи с Владо говори доста за нея.
А от мъжете на мен той ми е фаворит!
Но предполагам,че няма да се мъчи много, щото вече са му преведени парите, но дано остане по- дълго.
А и не виждам от другите, освен футболиста кой ще посмее да го избере при дуел.
А, да, може би Мъиша! Joy

# 243
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Но предполагам,че няма да се мъчи много, щото вече са му преведени парите, но дано остане по- дълго.
И да се откаже от 100000 лева?

# 244
  • Мнения: 7 848
Но предполагам,че няма да се мъчи много, щото вече са му преведени парите, но дано остане по- дълго.
И да се откаже от 100000 лева?
Ако са му преведени повече?  А и миналата година всички известни не се напъваха на дуелите.

Дано, дано не се откаже от още 100000! Харесвам го.  Heart Eyes

# 245
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
 newsm78 Не знам, ще видим, но никой не отказва едни пари ей така, ако му потръгне така, както досега, според мен ще стои до последно.

# 246
  • Мнения: 7 848
 Merri_An, не ми се спори, но има доста хора и не само във Фермата, които не са за парите, а само да ги дадат по телИвизора. И те не са хич малко.

Това, не се отнася за Владо, разбира се. Той няма такава нужда да го показват.
Даже лятото като каза, че влиза се учудих защото от успял спортист е на път да се превърне в реалити герой, но живеем в малка и бедна България.  Tired

# 247
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
А, аз не споря с теб, просто казвам какво ми прави впечатление и какво мисля.
За това
но има доста хора и не само във Фермата, които не са за парите, а само да ги дадат по телИвизора. И те не са хич малко.
съм съгласна.

# 248
  • Мнения: 1 485
Аз не смятам, че Ивона е грозна, според мен има хубаво лице. Надявам се да победи, тая смотана македонска лигла не мога да я дишам!!!

# 249
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
хранително отравяне , ама що не казват от кво
таз пък не чула , не разбрала
майкоо мила

# 250
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
На тази снимка бих казала само за Анита,че не е хубава.А Ивона и Валерия са излязли най-добре.



Значи Каролев е викал.

# 251
  • USA
  • Мнения: 7 308
Финалния момент снощи беше доста обезпокоителен.
Да не би Мишо да се е осрал,и в преносен и в буквален смисъл Joy

На мен в началото жените ми харесваха,мъжете - бледнееха.Сега няма жена,на която да симпатизирам - мързеливи,арогантни,нахални..Това е било кастинг за Мис Ферма.Как пък една истинска селянка да не избраха,жена която живее на село и знае как,как се прави.

Франческа ми е най-симпатична,от мъжете - Калоян.

# 252
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
само Ивона си избра да има гост хах

# 253
  • Мнения: 14 830
Не е Мушо, Каролев се е о...ал в буквалния смисъл...

# 254
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Биути и аз така Simple Smile

Оффф гнусно ееее

Общи условия

Активация на акаунт