Фермата 3 - 2017г. Тема 2

  • 55 725
  • 732
  •   1
Отговори
# 255
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212

А и не виждам от другите, освен футболиста кой ще посмее да го избере при дуел.
в кои игри ще е силен Владо според теб?

# 256
  • Мнения: 14 830
Дали Ивона подреди правилно игрите.Айде алманаха добре, но май Диана е права за играта с гредата , калта и виното.
Ивона е по пълна и наистина ще и трудно да се огъне  за да пререже въжето, но пък като пи пълна ще носи повече кал по себе си.И за виното май е права Диана.Дали ше успее да сдържи дъха си след като пуши.Май нещо не го нареди както трябва.

# 257
  • Мнения: 337
Иван и Михаил да си готвят сами като толкова са недоволни.Никой не им е длъжен да ги храни.До колкото си спомням, майора във първият сезон и си готвеше, и си работеше. Тука се правят на големи мъже. Каролев пак не изпусна да си покаже простотията.

И не мога да разбера защо тая Бети иска толкова много от тях.Не били познавали фермерския живот...Ами нали и това е целта.Като толкова иска да го познават и работата да се върши от-до, да вземат по 10 мъже и жени, не излизали от село, и тогава работата ще бъде свършена.Голяма драма че не са си изпълнили перфетно задачите.Все пак не им зависи живота от тази работа.

# 258
  • Мнения: 14 830
Мишо е уникално, уникално ТЪП.

# 259
  • Мнения: 4 936
Мене ме дразнят,че се размрънкаха накрая и се извъртяха - как един гладен не каза прения ден = ще заколя една кокошка или яре.. и ни един не рече; ратаите само дремят и нямаме брашно - вземи ги стегни..
Предните сезони директно участниците се разправяха с ратаите ако нещо не им е наред..егати кифлите са събрали този сезон!

# 260
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Голяма драма че не са си изпълнили перфетно задачите.Все пак не им зависи живота от тази работа.
кажи , че така не разсъждаваш на работното си място.

колко време мина след мъмренето и никой нищо не захвана да работи.

# 261
  • Мнения: 14 830
Не знам далу някой фермер на седмицата ще успее да се справи с тази разпасана команда.
Като изключа 3-4 от мъжете другите за нищо не стават , а и не искат да се научат.
Най- стабилни за сега са ми Вл.Николов и Гечо.

# 262
  • Мнения: 337
Голяма драма че не са си изпълнили перфетно задачите.Все пак не им зависи живота от тази работа.
кажи , че така не разсъждаваш на работното си място.

колко време мина след мъмренето и никой нищо не захвана да работи.

Това е игра, това не е реалният живот !!! Тези хора са вътре да се състезават, а не да работят докато не се изтряпят от умора.Както се видя, работят до полунощ.Колко още да работят ? Явно тия дето им дават задачите не знаят кое за колко време се върши.Тези хора трябва и да почиват.А и не всички участници са работели подобни нещата които правят.Как да стане ? Пак казвам, като искат работата да се върши до край на 100%, да вкарат само селяни, които цял живот правят това и разбират от всякаква фермерска работа, и ще са доволни.

# 263
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Това е игра, това не е реалният живот !!! Тези хора са вътре да се състезават, а не да работят докато не се изтряпят от умора.Както се видя, работят до полунощ.Колко още да работят ? Явно тия дето им дават задачите не знаят кое за колко време се върши.Тези хора трябва и да почиват.А и не всички участници са работели подобни нещата които правят.Как да стане ? Пак казвам, като искат работата да се върши до край на 100%, да вкарат само селяни, които цял живот правят това и разбират от всякаква фермерска работа, и ще са доволни.
всеки участник предполагам , че знае каква ще е работата във Фермата. не искам да си мисля , че са очаквали да бъдат на  курорт и в козметичен салон. освен да приготвят дневната си храна , отглеждането на животните, коването на дъски, малко земеделска работа и ежедневната хигиена друго нещо рядко им се налага да работят.  за тези дейности не вярвам ,че градските чада не могат да се справят. ако не могат ... жална им майка   Laughing

# 264
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Франческа как успя да го изслуша Мышо, не знам. МичиориДЖи, бобЪри, нианджирталцичи били по-глупави и ниЙ сми ги побиджили. И мисото станало на жарава и повичи калории и... И върхът на тази еволюция - той, Мышо.

Май и мъжете с му набрали на Мышо.

# 265
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Горкият Мишо много е прост, чак го съжалявам...
За мен е голяма грешка,че тази година ратаите не готвят. Предните пъти си знаеха пране, готвене, доене. Сега не могат да се организират нещо. Ще е по-добре  фермерът да определя двама , които само да готвят и мият, ратаите да си се занимават с животните и градината, другите по задачите , а фермерът да обикаля и надзирава, а не да се навре да чисти обора и така да изтърва грешки, които правят другите.

# 266
  • Мнения: 35 113
Тия ратаи бяха пълна пародия!!! Чакат ФЕРМЕРА да им донесе каде.Айде няма нужда. Оная само рева и си пили ноктите. Не се разбираш с фермера,хубаво, но от лентяйството ти страдат другите. Супер е дразнеща Диана. Явно лежи на някакъв здрав гръб , за да не й пука  за нищо!

# 267
  • Мнения: 3 729
Гледам на повторение и се държа за главата. Общо взето, положението е "дайте ми стена, аз сама ще се хласна в нея".

Мишо, Мишо, как зверски ни изложи пред чужденците!

P.S. Абсолютно съм съгласна с гласа зад кадър. Този наистина е контузен. В главата.

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 00:47 от Дидичка

# 268
  • USA
  • Мнения: 7 308
Всъщност Мишо каза верни неща,но по негов си елементарен начин. Grinning
Първите бозайници наистина са мишковидни,не катерици.

Обаче грубо поведение спрямо жените.Виждам,че и някои мъже започват да го сочат с пръст.Много лоша стратегия и старт на Альонин...вместо да е приятелче с всички и да създава групички,той,с безкрайното си мрънкане и конфликти,ги настройва срещу себе си.И всичко това още в първите няколко дни.

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 08:15 от Beautyholicа

# 269
  • Мнения: 35 113
Ама той си е такъв, няма как да се скрие. Той си е селянин и то си ми прозира отвсякъде.
А тия Яни с неговия пърдел не бих го изтраяла и 5 Мин. Вярно, че е компилация и може да не е чак така начесто ама айде няма нужда всички да те слушат как си освобождаваш душата. Наистина не сте чак толкова близки..
Всички са изтървани и са на курорт . Но докато продължават да им дават по 10 кошници на седмица няма да се стегнат. Те за това и не колят животни и чакат на готово.

Общи условия

Активация на акаунт