Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, моля за мнение за тези гинеколожки - Лора Кълвачева, Здравка Богослова и Зухра Расули? Доста изчетох и от тях почти само добри отзиви чета. Трябва ми добър гинеколог, като изключително много държа на отношението..последните, на които попаднах, няма да коментирам. Не става дума за бременност - Богослова преглежда ли, чета мнения само за бременност? Благодаря!

Последна редакция: пн, 18 сеп 2017, 15:41 от vanesssssssa

# 1
  • Мнения: 4 518
Мога да споделя само за Зухра Расули. Ходих при нея преди около 2 години и не съм доволна. Изглеждаше все едно само иска да си вземе парите и да ме изпрати. Когато излязоха резултатите ми звънна да ми каже лошата диагноза без да дава каквито и да е обяснения или лечение. Питах я кога мога да отида за да ми ги каже тези неща. Каза да отида веднага в кабинета ѝ за да си взема резултатите. Отидох, нея я нямаше и някакъв друг човек едвам се съгласи да ми ги даде, защото е в обедна почивка. Повече не съм ходила там.
Лично мнение, може да има други, които да са доволни Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2
Мога да споделя само за Зухра Расули. Ходих при нея преди около 2 години и не съм доволна. Изглеждаше все едно само иска да си вземе парите и да ме изпрати. Когато излязоха резултатите ми звънна да ми каже лошата диагноза без да дава каквито и да е обяснения или лечение. Питах я кога мога да отида за да ми ги каже тези неща. Каза да отида веднага в кабинета ѝ за да си взема резултатите. Отидох, нея я нямаше и някакъв друг човек едвам се съгласи да ми ги даде, защото е в обедна почивка. Повече не съм ходила там.
Лично мнение, може да има други, които да са доволни Simple Smile
Благодаря, на мен ми се стори странно, че за нея едно лошо мнение няма..

# 3
  • Мнения: 4 518
Виж сега, може да пробваш за да си създадеш сама мнение, може пък на мен нещо да ми има или да съм имала по- високи очаквания.
Аз по принцип предпочитам при мъже да ходя, май са по- внимателни. Последно при д-р Хасан ходих в Софиямед. Обяснява без да плаши, не е страшен, сестрата е страхотна, че и работи със здравната каса. Работи до 8 вечерта човекът дори и в събота и ми е много удобно да ходя там. Мисля при него да ходя вече.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 548
Ходила съм няколко пъти пъти при Расули. Доволна съм. Имах проблем, който трима лекари преди това не решиха. Даваха ми рецепти и оправяй се. С нея обсъдихме доста варианти и в крайна сметка проблемът се реши. За мен е важно лекарят да комуникира с мен. Тя го прави.

# 5
  • Мнения: 24
Богословова е невероятен специалист! Но няма да седи и да ти държи ръката и да се държи добре. Може да ти се поразвика, но си знае работата. И не е корумпирана, след изписването исках да й дам някой лев за благодарност (+цветята и бутилката), едва й  пъхнах парите в джоба на престилката и се изметох. Тя ми направи цезарово сечение - нямам дори белег.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте, за доктор Кълвачева имате ли някакви актуални мнения? Някой раждал ли е при нея със секцио?

Общи условия

Активация на акаунт