Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 258
  • 3 701
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
" Доктор" не означава непременно лекар.
http://www.nsa.bg/bg/news/id,2002

дисертационен труд за присъждане на образователната и научна степен „ДОКТОР” по научната специалност „Теория и методика на физическото възпитание и спортната тренировка” (вкл. МЛФ), професионално направление 7.6 „Спорт”
точно там може да се види и биографията й - в архива на дисертациите 2014г.

Енджи И.З. Касабие е родена 1982г. в Ливан, Бейрут. Завършва  средно образование в Американския колеж-София. ОКС Бакалавър в Медицински университет София-2005г., ОКС Магистър- здравен мениджмънт- Медицински уневирситет София-2009г. Магистър- диетика и хранене- 2012г.

така че наистина е на 35г. и все пак има образование, макар че всички знаем, че  у нас всеки, който е записал висше и разполага със средства да си плаща, го е завършил къде с учене, къде по другия начин

# 3 091
  • Мнения: 25 750
35 г. ми звучи ок, да стиснем ръцете Simple Smile
Да, и аз туй викам... провиснала или не, около 35 годишна е диетоложката. Rolling Eyes

# 3 092
  • Мнения: 6 417
не че  не вярвам в любовта.... ама Мара е на 35, а Свинаря на 61г.  и  пенсионерската му възраст не могат скрият никакви милиони... така че всеки да смята за каква любов иде реч...
Не е на 61, а на 54 г. Проверих го в търговския регистър.

# 3 093
# 3 094
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Колкото баща ми, но Мария с тате няма да се хване, щот няма милиони. Laughing

# 3 095
# 3 096
  • Мнения: 2 114
Е нали тоя Свинар канил Лепа Брена и Цеца за ЧРД 60г?

# 3 097
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
На Енджи задника изглежда по много неестествен начин.Обикновено жени с такава конструкция имат плоски дупета.

# 3 098
  • Мнения: X
Мария на 35, ми Мегз на колко е та Мара всеки път се обръща към нея като лелка към малко момиченце?

# 3 099
  • Мнения: 2 114
Между другото мой познат каза, че е засичал Мара в известен ресторант може би с въпросния или поне с възрастен дебел мъж.

# 3 100
  • София
  • Мнения: 20 084
Марче нещо не й върви на приятелки. Нали първият й мъж я остави заради нейна приятелка, гущерът се забавляваше доскоро със Светлана Василева, сега бобърът й се заяжда...
Защо доскоро?
Скрит текст:
Преди няколко дни я видях да се припича на басейна му.  Thinking

Между другото мой познат каза, че е засичал Мара в известен ресторант може би с въпросния или поне с възрастен дебел мъж.
Вече започвам да я съжалявам - не стига, че възрастен, ами и дебел.  Laughing

# 3 101
  • Мнения: 13 770
Хубу, де, ама те и двата мъжа на Мария хич не са стари, бе, що ги приказвате такива newsm78
Аз нали хич не съм наясно кой кой е в нашите вип Wink среди и сега заради вас се разтърсих им нета. Първият мъж си е съвсем ок, вторият е дебел, но в никакъв случай дърт.
ПП. Сега прочетох, че бил по-млад от нея.
Вие за трети мъж ли говорите?
Уф!

Последна редакция: сб, 23 сеп 2017, 14:49 от птица

# 3 102
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Нали му викат Свинаря, та сигурно от малък е така.

# 3 103
  • София
  • Мнения: 20 084
Хубу, де, ама те и двата мъжа на Мария хич не са стари, бе, що ги приказвате такива newsm78
Аз нали хич не съм наясно кой кой е в нашите вип Wink среди и сега заради вас се разтърсих им нета. Първият мъж си е съвсем ок, вторият е дебел, но в никакъв случай дърт.
Птица, за актуалния в живота й говорим. Който още не й е съпруг.  Peace

# 3 104
  • Мнения: 980

Да, бе, да! Пак се чудят блиЗ с каква фалшива новина да блеснат и да докарат още трафик!
Статията е от днес, т.е. прочели са коментарите в БГ Мама и веднага са скалъпили това.


Общи условия

Активация на акаунт