Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 252
  • 3 701
  •   1
Отговори
# 3 555
  • Мнения: 4 275
Уплашихте се от Джи класата ли? Има си кой да ги трие тия снимки , няма страшно. Гугъл все още не индексира снимката от тук.

Не съм цитирала никакви снимки, че да се плаша. Просто се поставих на мястото на човека и нямаше да ми е приятно да развяват снимката ми, при все че съм се потрудила да не излиза наяве

# 3 556
  • Мнения: 25 749
Дали да не вземем да изтрием коментарите и снинките? Човекът така се е пазил да не му излезе снимка в публичното пространство...
Пазил, ама недоопазил...

# 3 557
  • Мнения: 17 546
Ама много е подличко някои тук да ровят и истерясват как изглежда въпросния чичак, а после да размахват пръст и да се правят на извисени, че не било редно да се изтипоса, след като вече са задоволили любопитството си. Няма да посочвам ник.
Няма нужда, моя гъз ядеш, ясно е!
Намерих си го, видях си го и даже не споменах къде, нали така?! Разровиха се другите и гордо ви го донесоха. Пък, ако някой не може да си контролира любопитството, да се лекува.

# 3 558
  • Мнения: 4 275
Дали да не вземем да изтрием коментарите и снинките? Човекът така се е пазил да не му излезе снимка в публичното пространство...
Пазил, ама недоопазил...

Е, всеки допуска грешки...
Но да, след коментара на Бърди... най-вероятно "журналитите" си знаят кого да изтипосват и кого не Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 559
  • Мнения: 13 769
Еех, да си журналист в жълт вестник сега. Дори няма нужда да се напъваш да измисляш разни истории. Четваш малко форума и си готов. Бгмамата ти осигурява материал за години напред Mr. Green

# 3 560
  • Мнения: 25 749
Скрит текст:
Дали да не вземем да изтрием коментарите и снинките? Човекът така се е пазил да не му излезе снимка в публичното пространство...
Пазил, ама недоопазил...
Е, всеки допуска грешки...
Въпросният Свинар, предвид с кой си ляга, то би било адски наивно да си мисли, че мутрата му ще остане скрита от обществото. Бг мама му е последния дерт според мен. Peace

# 3 561
  • Мнения: 68 654
Голям проблем, голямо чудо. И размахване на пръстче...
Да не дойде и Горан Брегович да ни съди, че него пък сто пъти го изпляскахме потен и мазен ли ..беше ...

# 3 562
  • Мнения: 17 546
Вие или не правите разлика между показването на снимка от обществен сайт, и снимка от личен профил; или нямате капацитет да я направите тая разлика... Rolling Eyes

# 3 563
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
и аз това си мислех, въпросният господин трябва да е подготвен за последствията от връзката си с Мара, всички знаят по колко предавания тя се хвалеше с Мечо,  колко снимки си публикуваха...

# 3 564
  • Мнения: 68 654
Нямам капацитет аз...всеизвестно е, че тук пишем предимно прости...овце....
Дреме ми на шушляка...

# 3 565
  • София
  • Мнения: 11 575
Вие или не правите разлика между показването на снимка от обществен сайт, и снимка от личен профил; или нямате капацитет да я направите тая разлика... Rolling Eyes

Само ти си с капацитета явно. Двесет дни голямо ровене и подстрекаване, пък после другите не могли да си контролират любопитството.  Снимката е качена като публична в пространството, като искат да е тайна, да си заключи профила, ама не, качили 1000 публични снимки нарочно, за да ги виждат всички, пък сега голям проблем. Няма друга причина човек да си пуска снимките като публични, ако не иска да бъдат гледани.

А това пък с жълтите медии и по други поводи, голяма истерия.

# 3 566
  • Мнения: 17 546
Капацитет съм, да, доволни ли сте?! Mr. Green ooooh!

# 3 567
  • Мнения: 1 740
Какво значи личен профил? Фейсбук е обществено пространство и всеки потребител на това пространство би трябвало да го знае преди да влезе в него. То е и създадено с тази цел - споделяне и обмен на информация, а не ползване на заключен шкаф за снимки. А когато не желая моя снимка от там да бъде видяна или копирана - правя съответните настройки.
В предаването на Милен Цветков в представянията на гостуващите в студиото са включени снимки точно от Фейсбук (и не само) и дори самите гостуващи често не са видели "видеовизитката си" преди да седнат в студиото.

# 3 568
  • Мнения: 68 654
Тъй хубаво си хортувахме.......все ще се намери някой да ни направи сечено....пфууууу...

# 3 569
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тете, върви сложи една леща и да почерпиш!

Общи условия

Активация на акаунт