Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 20

  • 23 862
  • 732
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 347

Мамексче, Съншайн е в Смолян, а не Самоков....все картофено Laughing
УжасТ Blush,извинявай Съншайнче Hug,и мен нещо не ми звучеше кат' хората,но наистина все картофено Joy.

# 181
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз пък си имам мъжкопек  Laughing
Joy  Joy
И аз искам таквоз.... Mr. Green
Засега си имам свекървопек поне,  Whistling  Joy

G-точкеее, хубу да си изкараш у комшуту.  Crazy  Heart Eyes

Иначе от пернaтите съм феникс,  bowuu
Ейййй, мамка му и ъпдейт софтуерен, напрау прецакали сичко... #Cussing out за пръв път се оплаквам от тел-a

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулка, аз че ще си изкарам хубу, това е ясно.
Обаче от сега са ми в главата манджинките и въпроса: Как ще устояяяяяяяяяяяяя smile3514
В последно време карам на белтъчини и зеленчуци.
И ся ко?

Ууу, мноу хубу пилИ си Mr. Green

# 183
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз съм Орел!
Под суровият им външен вид често се крие нежна, поетична душа и голямо благородно сърце. Водят се от поговорката, че „На вълка му е дебел вратът, защото върши работата си сам“.

Лека нощ!

# 184
  • Мнения: 5 720
Мамексче 🤗 с най-голямо удоволствие бих пила кафе с теб, но съм далече.

# 185
  • Мнения: 2 313
Днес съм абсолютно нережимна. Много ми е скапано. Поискаха още две изследваня и ще решат окончателно в понеделник, но засега клони към не.  Sad Sad Cry
Хубава вечер на всички.  Hug Hug Hug Hug Hug

# 186
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Кате Hug Hug Hug продължаваме да стискаме палци, тогава.

# 187
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Кате, не се тормози! Дано премислят!  Hug  Hug

Тудоркеей, ми няма да устояваш, ша са Утдадеш напълно на удоволствията, после пак ша си караш на грозди(прясну) и ша са опрай рабутата! И ша компенсираш с много спорт-ходене...  Mr. Green

Хайде, лекинка и от мен!  Hug

# 188
  • Мнения: X
Катенце, не тъжи, дано се наредят нещата!

Мамексче, а ти откъде беше, все забравям. Колко дни ще се прибирате? 😁

Курдов, радвам се, че е ок малкия.
Аз от Била си взимам един евтин чай "чай за отслабване" и бая пишкам от него.

Мимс, супер снимчици.

Иринитке, хапни си в Турция, после пак ще караш режимно. Simple Smile

Ох, мн обичам чушки, ама като нямам никакъв ПЕК, а съм мързопек. 😁

Адорейшън, как сте, губиш ми се?

Аз съм гълъб.

Лека Жулс, гушш.

# 189
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   БрЯх, как познава този хороскоп - аз съм ПЕЛИКАН и съм баш като този, все съм гладна и със зяпнала за апване уста  ooooh!:

               

 
Скрит текст:
Детенце снощи не можеше да диша и да заспи от кашлица, ако щете вярвайте, на всеки десет-дванадесет секунди кашляше. Телцето му бе толкова уморено в 9.30, че заспа, кашляйки и стенейки. Проплакваше и не преставаше да кашля, полуспейки. Цял ден давах сироп за кашлица на Др. Тайс, чай с лайка и мед и нищо. В 10.10 излязох в коридора и се разревах безпомощна. Включих машинката заовлажняване на въздуха (хюмидифайър) на макс, преоблякох му в съня и в кашлицата мократа тънка пижамка, намазах го с Хустагил Балсам (от Бг. ми е) и дадох поредната доза сиропче. След около 5 минути детенце се успокои и заспа като ... бебе. Прокашля около 3.30 веднъж и в 6.30 едвам го събудих за у-ще. Не кашляше, но имаше храчки. Хапна чудесно, ама аз, патката (пардон, пеликанът), да не остане сакън гладен реших да дам и половин банан докато влезем в клас. И му дойде множко на горкото - седна на една пейка, погледна ме виновно и избълва закуската, барабар с лекарствата и водичката  Sick. И ме гушна, и се разплака, и само повтаряше на английски, че било негова грешка, че се извинява, милото. Гушнах си го оповръщано, казах му, че нищо не е станало, че не е направил нищо лошо, ама то миличкото така жално ме стискаше до себе си. Дойде мед. сестра веднага, обясних ѝ, че е от храната. Тя ме посъветва да го прибера вкъщи (въобще и не се бях помослила друго като го видях как се мъчи) и да го заведа утре, ако е по-добре. Прибрахме се, изкъпах го и той като се разигра, крещеше от щастие, че е с мама. Изхрачва от време на време, добре е. Сега поспа час и половина, а аз писах домашни.


  Иринитко, Мимко, Стреличке, хубаво и умно по чужбинско!  Hug Hug Hug

   Хубави и спокойни празнични дни, банда!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                         

                   

# 190
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug
Вчера нямах нет, мислих от работата да сервирам закуската, но не успях ooooh! Деси, Heart Eyesблагодаря, че ме замести Hug
Ир, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да оздравявате бързо Hug bouquet
Вики,  Heart Eyes стисках вчера и продължавам да стискам Hug и дано всичко се нареди Heart Eyes
Мими, Heart Eyes Hug страхотни снимки bouquet
Иринитко, Стреличке,  Hug Heart Eyes весело изкарване Heart Eyes Hug bouquet
Сиси, Hug Heart Eyes да минава на детенце и дано се разминете без хапчета Hug
СавиHug bouquet справи ли се с чушките Hug
Инджи, Heart Eyes вчера време имах, ама ...пусти нет #Cussing out
Деми, Джулка,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes как са малките ученички Hug Heart Eyes
Мамексче  Hugлек път Hug bouquet
Храненето ми е безобразно тази седмица, през деня нямам време да ям, а вечер двойно Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Днес съм в почивка, но другата седмица колежката ми е в отпуск и ще ми излезе през носа ooooh!
Ето закусчица и прекрасен празничен ден на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 2 085
Ир Blue Heart това е най-страшното когато се чувстваме безпомощни да помогнем на децата си. Изживяла съм го само веднъж слава богу - идваше ми да се гръмна. Но най-важното е, че всичко е свършило добре. Да ти е жив и здрав Ванко.Purple Heart
Наборче онази вечер понеже четох по диагонал не съм разбрала, че трябва да правиш важни изследвания. Стискам палци допълнително направените да са наред и в крайна сметка да предприемат смяната на клапата. Green Heart
И за всеки случай да ви сложа една закуска, дано и Вангобчето  се появи и тя да сервира

При мен нищо ново - опитвам се да се храня по режим почивка  не свалям, но и не качвам. Като се прибера на 4-ти ще го мисля сериозно защото на екскурзията храненето е ол инклузив. Тичкам си по задачки по цял ден, пълна лудница е, но няма как. Даже и днес трябва да отида за няколко часа. Та така първо маникюр после задачките.
Гледам, че докато творя Вангоби Green Heart се е появила. Ще хапвате два пъти. Вангобче и моето е хранене е такова /безобразно/ въпреки, че се старая да спазвам някои ограничения.
ПП : И аз съм пернато орел. ММ каза, че всичко казано там било вярно особено това за царското достойнство и това, което Жмъцони е цитирала.
Лек почивен ден на почиващите и лек работен ден на тези, които им се налага да поработят.

# 192
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!   bg

ИРКА  Hug Hug дано всичко е приключило, Ванко да е здрав и да те радва!

ВАНГОБИ, СТРЕЛИЧКА  Hug Hug страхотни закуски!

Аз отчитам НУЛА след гладния ден.  ooooh!

Както ви писах снощи, менюто днес е КАКВОТО-КОГАТО-КЪДЕТО, т.е. нещо в движение. Закусих сини сливи.

Приятен почивен празничен ден!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 193
  • Мнения: 28 518
Добро утро! Тук ръсна лек дъждец, и колко е свжоооо,  ухае на билки и цветя! Simple Smile
Честит празник банда!
Отивам да пия кафе на тоз окъпан остров! Simple Smile
Катенце, не бързай да се отчайваш....ще се подобрят показателите, ще ремонтират моторчето! Дори и да не стане сега лекарите знаят най добре, когато си в най добра форма ще се случи!
Ирче, ще се оправи писанче, трудно се става мъж! Сега с училището нови вирус чета ще преборва! Ти Бъди силна! Гуш!

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 11:04 от mimi.7299

# 194
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро!  Hug

Ирка  Hug

България отбелязва 109 години независимост. Честит празник! bg bg bg

Вчера нямах нет и тв вкъщи, някаква джаджа беше изгоряла, после я смениха, но нямах сили да пиша, освен Орела през телефона.  Wink
След плодовия имах скромен - 200гр.  ooooh!
Вчера хапвах рибена чорба и салата за обяд и свинско с чесън за вечеря + салата разбира се!
Чакам конете, за да се премеря, но нямам особени очаквания...
Днес ще готвя картофи и булгур по отделно де.  Wink Навън е някаквъв студ 12 градуса...
Мими, радвай се на топлото, ах как ми пробождаш сърцето с тези цветни описаниоя на мястото.  Heart Eyes
Иринита, приятно и ползотворно търсене на G точката.  Mr. Green Heart Eyes Hug
Стреличката, ти кога заминаваше ? Ще имаш ли време за едно кафе преди това ?  Hug Heart Eyes
Кате, стискам палци!!!  Hug Hug Hug

Хайде хубав ден, банда!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт