Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 20

  • 23 902
  • 732
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 643

Оооо Фифти, ти пък къде се загуби цяло лято, хайде добре дошла! bouquet


Много тежко това лято изкарах , на работа сме една шепа хора и от един човек искат като за трима бачкане буквално
Ето за това другия месец напускам , реших го , на 29 години съм , а нервите ми никакви ги няма,на място където не си ценен , няма смисъл да се доказваш.дъщеря ми тръгна 1 клас на у-ще и тъкмо ще съм ангажирана с нея.
Питах в темата с въпросите , но никой не ми отговори , знаете ли дали ако ти предложат гадна работа от борсата имаш право да отказваш или си задължен да приемеш и да отидеш на интервю?

# 391
  • Мнения: 29 187

Много тежко това лято изкарах , на работа сме една шепа хора и от един човек искат като за трима бачкане буквално

От моя скромен опит съм разбрала, че тук хубава работа няма.....навсякъде един върши работа за трима, отпуски не пускат, заплатите малки, работи се и в уикендите! В събота след обяд по главната улица на Александрополус нямаше ни един отворен магазин или аптека, с изкл. на т.нар. "български магазин", където се продават български хранителни стоки и работят българи! Rolling Eyes
В подписът ти Пол Уоркър ли е? От "Бързи и яростни", голм сладур беше Sad Много ми е мъчно за този синеочко...!
Когато бях в Маями ни повозиха по пътя, където са снимани серии от филма....ееехххх!  Tired

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 22:01 от mimi.7299

# 392
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Добър вечАаррр,

Фърлих ва у тъча казвати с мойте букви.  Mr. Green
Курдов, Инджи и Кате са отговорили за Ч то, а П-пастърма. Спазих си вечерята, обаче и сладко ядох.... Нящу съм изнервена.... Thinking

Ооо, Фифтиту! Мараба!  Hug

Деемс,  Heart Eyes аууу, ама много яко така с жУвотнити. Мм ако беше, щеше да се на..ре от кеф.... Whistling
 Joy

Оф, ко беше друго....

Ааа Тудорке, и аз не обичам комшийския чай. Едно лято ми промиха червата с него... Sick На лягане, на ставане чай....Че и от кафе не разбират... ooooh! Ужастттт....

Ох, отивам да дочитам...


Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 22:38 от Juls14

# 393
  • Мнения: 2 314
Деска и аз покрай режима пропих чай. Кат не може друго.  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug newsm51
Миме давам веднагически!  cheers Mr. Green Mr. Green Hug Hug Heart Eyes Grinning
Иринитке начи ги пий преди танците та да подскачаш кръшно.  hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug newsm68
Фифти доколкото знам имаш право да откажеш до три предложения.  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Жулиетке много обичам П-то. Ся се покапах и пригладнях.  hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
И малко да се стоплим.  Mr. Green Mr. Green

Скрит текст:

Скрит текст:

# 394
  • Мнения: 2 098
Фифти мисля, че имаш право на отказ и не ти спират изплащането на обезщетението.
Наборче как са резултатите ? А за затоплянето thank you, отивам в тази посока.
Деми супер е този сафари парк. Къде се намира ?
С Жгмъци днес си направихме страхотен обяд, но от толкоз приказки забравихме да се документираме. Иначе лудницата е пълна, но най - важното е че сутринта успях да си взема паспорта. Спазиха си обещанието да го направят малко по-рано. Ако и утре оживея в лудницата сряда ще пътувам. Одеве си говорим с един приятел на ММ, който е рибар, попита човека къде отиваме със щерката, отговорих му аз и след половин час попита : - Та кога заминаваше  да ловиш нилски костур ?
Лека от мен !

# 395
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Фифти, имаш право три пъти да откажеш. Но това се отнася само за предложения по специалността. Не може да си инжинер и да ти предложат работа като бояджия примерно.
Вики, вземам си от това първото топлило. Тъкмо ММ е нощна смяна на работа.  Joy

Оффф очите ми изтекоха на тоя лаптоп и всичко ме боли - врат, гръб... Не мога повече. Лягам, утре ще довършвам. Лека и мека на всички!  Hug

# 396
  • Мнения: 2 844
Кати Hug важното е, че не са отказали - продължаваме да стискаме Heart Eyes
Демс Hug много готино е било, страхотни снимки Heart Eyes
Фифти добре си се завърнала Heart Eyes Heart Eyes
Мими Hug много интересно звучи това,което си наготвила
Аз хапнах рибка,но съм гладна - затова ще лягам,че Спаска да не дойде
Джулс Hug Hug с тез букви ни ушашави hahaha hahaha
Айде лека и мека,а и Катето даде за загряване hahaha

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Сиси,
Честит рожден ден на Стефчо!


Да бъде здрав, щастлив и успешен! Нека има прекрасно детство, а мама и тати да могат да прекарват пълноценно колкото се може повече време с него! И заедно, разбира се!
Знам, че никак не ти е лесно, но скоро всичко ще отмине!
Прегръщам те!

# 398
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Банда  (проклетата версия не ми дава емотикони от таблета)

Ей ся се прибрах. В 16 часа разбрах че от 17 съм на работа в павилиона. Новото момиче напуснало без предупреждение. А аз като не мога да отказвам... Та поне две седмици ще замествам. Пак!

Иначе съм железен. Картофите приготвени по този начин доста ми допаднаха. С водата съм малко отгоре.

Кате - туй хилавото с какво ще ме стопли? Тя може да ме сдъвче , изяде и да ме изплюе, ама да ме стопли не вярвам. Нищо - взимам си я, да не става зян.  (Хилещо се и срамуващо се човече - представете си емотиконите)

Айде, аз отивам в банята, че воня на кебапчета. Лека нощ на всички!

П. П. Джуллл - ще я сънувам тази пастърма....

# 399
  • Мнения: X
Прекрасни пожелания, много сте мили, благодаря ви от сърце! 💓



Кате, дано се наредят нещата. Мн кофти така в неведение..

Деми, страхотни снимки!

Жулс, аз мислех, че П е питка.
😁

Целувки на всички! Лека нощ.

# 400
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   Сиси, ЧРД на малкото ти голямо ВСИЧКО!!! Да е здрав, щастлив и усмихнат; да има едно слънчево и игриво детство; да ви радва и изпълва живота ви само с усмивки!

                     

# 401
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добро утро, бандичка любима Hug
Ир, благодаря за слънчевото кафе. Май днес ще имаме нужда от него Simple Smile
Кате, ще чакаме днес да кажеш какво става Hug
Стреличке, то не останало ... до нилскиа костур Grinning
ВангобитУ днес май окъснява, да сложа малко закусчица


Деми, Джулс, Иринитка, Мими, Инджи, Сави, Сис, Адорейшън и всички неспоменати, че да не изпусна някого - прекрасен и усмихнат ден!

# 402
  • София
  • Мнения: 4 145

😘😘😘😘успах се на всички😘😘😘😘

# 403
  • Мнения: 2 098
Ир наистина е слънчево кафето. Дано ни е така слънчево в душичките въпреки мрачното и дъждовно време навън !:blue_heart:
Деска не остана, желая ти лек и усмихнат ден. Прекрасна закуска !:green_heart:
Вангобче и аз вчера се успах, но за сметка на това се спретнах бързичко и на теб прекрасен ден !:purple_heart:
Много разнообразна закуска, чудя се към какво да посегна.
Влизам в банята, простирам една пералня и изчезвам, тъй като и днес се очертава голяма лудница.
На всички лек и усмихнат ден !:yellow_heart:

# 404
  • Мнения: 2 844
Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ир Hug Heart Eyes чудно кафенце - лека нощ Heart Eyes Heart Eyes
Деска и Вангоби Hug Heart Eyes прекрасни закуски сте ни спретнали, прекрасен ден ви пожелавам Heart Eyes
Стреличка Hug да успееш с всички задачки, за да можеш утре спокойно да се приготвяш за път, и чуден маникюр видях вчера Heart Eyes Heart Eyes
Днес хапвам:З - смокини hahaha hahaha;О -фалафели и салата моркови;В - същото.Не са май много режимни - бях си ги купила от Лидл, но утре ще стане ясно.И след снощната риба имам минус - така ми влия рибата, но много не я обичам.
Прекрасен и усмихнат ден ви пожелавам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт