Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 20

  • 23 906
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 29 209
Мимс, пУзна!  Crazy Миии, порасна вече, и все по-Убава.....
Да наистина, по красива е сега, тя има много интересни очи.....с епикантус, нали знаеш какво е това, кожната гънка, характерна за азиатците и очите и са светли, нали? Аз сащо я харесвам, но най любима ми е Берен Саат, обожавам я, тяло, коса, тоалети!
Сави, благодаря, и ако утре не е подействал тъпия АБ не знам какво ще провим? #Cussing out

# 661
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
    Миме, дано имате спокойна нощ!  Praynig Praynig Praynig

               

# 662
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Hug Hug Не успях да прочета всичко
Мими стискам много,по-бързо да минава Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed няма как да не ти е пртеснено - всичко ще наред Heart Eyes
Аз тръгвам пак на работа- на вас пожелавам една прекрасна неделя със слънце в душите Hug Hug Heart Eyes

# 663
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добро утро, бандичка Hug
Ирка, чудно неделно кафе Hug
Мимс, как спахте, по-добре ли е девойката?
Инджи, лека работа Simple Smile
Приятен ден, аз отивам с ММ да караме майка и леля ми на санаториум ...

# 664
  • Мнения: X
Добро утро! Heart



# 665
  • София
  • Мнения: 11 135
Добро утро!  Hug
Ку-Ку, будна съм от поне час...
Стуууд, и октомври дойде.  ooooh!
Аз вчера прекарах на боб и картофени дупета.
Не съм се мерила, няма как да се разсъблека в този студ...
Днес ще правя питка със зехтин за обяд, за вечеря нещо сладичко имам и домашен Фъч.  Heart Eyes
А утре на работа и на плодове, голямо изпитание ще е.  Crazy
Това схлупено небе така ме е притиснало, ще се пукна.  Tired
Мими, как е девойката, надявам се по добре ?!  Hug

# 666
  • Мнения: 1 617
Мили мои, почерпете се за мое здраве! Днес помъдрявам Simple Smile





Да е хубав денят ви, банда!
Болничките да оздравяват! Гуш! Това важи и за мен Simple Smile

# 667
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Добро утро, банда  bouquet

ИРКА, ДЕСИ, СИСИ  Hug Hug благодаря за кафето и закуските. Толкова ми е мрачно че само вие успявате да ме усмихнете!  Heart Eyes Heart Eyes

ЕМКА  bouquet bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си ни жива и здрава! И много успешна - с каквото и да се захванеш! Наздраве!  Heart Eyes Heart Eyes bouquet

Аз вчера останах режимен. Прибрах се капнал - 12 часа на крака! И направо си легнах - чак тази сутрин минах през банята ooooh! Отчитам минус 500 грама. ДОВОЛЕН съм!

Днес - плодове. Ще ям цял ден печени червени пиперки, неовкусени! Да видим дали ще е доволен Кантарев  Praynig Praynig Praynig

Сега съм за малко на работа в редакцията, надявам се до обяд. Имам да вадя и подреждам едни статистики, които в работен ден с хора покрай мен няма как да направя.

Дано неделята ви е супер приятна и отпочивна!  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 668
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Ауууу, тъкмо навреме влизам..  Crazy 

Емка, да си жива и здрава! Много щастлива и обичана! Все така щура!  Heart Eyes


Дубрутруууу   Crazy

Мимс, да знам какво е. Това се дължи на баща й- черкезин. Майка й е белорускиня.  Flutter
Много си я харесвам...
Берен я харесвах едно време и аз....
Как е девойката днес? Hug
Сис, прекрасни малини!  Hug
Деска, лек път!  Heart Eyes
Демс, ко прайкати?  Heart Eyes

Хайде, усмихната неделя, целувки на всички!  Heart Eyes  Heart Eyes
Менюто ще го пиша в движение. Закуската беше като вчера.  Whistling

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. И днес +, което  след ВХ е нормално за мен.
Днес би трябвало да е плодов, но няма да е. Страшно съм смачкана и уморена след 7 дни работа без почивка, на всичко отгоре имах ужасно много работа тази седмица и тепърва ми предстои още цяла седмица работа. Едното дете тамън оздравя вчера и от днес другото кашля като магаре. Суха, продрана кашлица, след такава обикновено прави ларингеален спазъм. Все още, въпреки че уж е голям вече. Мъжът ми започва и той да се разболява, мен носът ме дразни..... Няма такъв ужас просто!  #Cussing out Та психически съм много скапана и нямам сили за плодови дни. Та днес ще мажа, пък нататък ще видим.

Мими, нищо не можеш да направиш в неделя, ако не е точния антибиотик. Давай го и днес, пък утре като излязат резултатите, ако трябва ще го сменяш. Давай и противовъзпалителни (парацетамол, нурофен) по 1-2 на ден дори да няма температура.

Топла и уютна неделя ви пожелавам!

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет!

Еми, да си здрава, щастлива, не губи закачливия пламък в очите  ти и прекрасното си чувство за хумор! Обичай така, като искаш  да бъдеш обичана! Уважавай така както искаш да бъдеш уважавана! bouquet bouquet bouquet

Мими,
драсни някой ред как сте?

Днес продължавам по режим Джулс
Скрит текст:
закуска - сандивич от кашкавал и гауда с домати. За обяд - патладжан с телешка кайма и кашкавал. Вечеря - овче кисело мляко.

На мен също ми е скапано
Скрит текст:
Дребосъчка тръгва на обяд за София и на  мен вече ми е мъчно и пусто Cry Обвинявам се за всеки пропуснат миг с децата си, но от друга страна как да се клонирам....работа,дома,ЛО, родителите ми, вилата, където също има немалко работа....Ей, в такива моменти се чувствам безсилна.

# 671
  • Мнения: X
Иринитке, гушш.

Жулс Heart

Мими, как сте?

Емке, бъди жива и здрава! Simple Smile

# 672
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Сис,  Hug

Иринитка, да, за съжаление не можем да се клонираме...Охх, колко ли е тежко, като изпраща детенце човек... Confused И аз та гушкам силно,  Hug  Hug
Менюто ти супер звучи, кефи ме тази регресивност в него- да завършваш с кисело мляко, аз не моА и не моА.... Ся и овче кисело мляко ми се прияде, домашно, с един пръст каймак... Crazy  Heart Eyes

# 673
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Емка, бъди жива и здрава!

# 674
  • Мнения: 2 314
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
ир красота!  bouquet Grinning Heart Eyes Hug Hug
Инджи лека работа!  Hug Hug Heart Eyes Grinning
Деска лек път и хубаво изкарване.  Heart Eyes Hug Hug Grinning
Сиска вкусно!  Hug Hug Heart Eyes Grinning Yum Yum
Жгмъцка хубаво да си починеш днес.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Емкасемка весел празник! Наздраве!  newsm59 Tada cheers Hug Hug Heart Eyes Grinning

Курдов браво за минуса!  smile3501 smile3501 newsm10 Grinning Hug Hug
Жулиетке кафенцето си го чакам, че нещо се не събуждам.   Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Grinning
Сави всички да се оправяте бързо!  Praynig Hug Hug Heart Eyes
Иринитке не мисли, че тръгва, а планирай какво ще е като се върне.   Heart Eyes Hug Hug spoko
Хубава и спокойна неделя!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт