Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 20

  • 23 890
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулка, същото е Relieved Жеравненско. Аз също много обичам гъстия каймак.
Скрит текст:
През почивните дни ставам около 09,30 и няма как да закусвам преди 10,30. Така че поради късната закуска ,обядът е към 15,00 и няма как да вечерям преди 20,00 с друго освен кисело мляко. За сега е така, пък после ще видим Imp Не забравяй, че не готвя за мъж, което значително улеснява ситуацията.

Скрит текст:
Лелееее, такава самота, тъга и носталгия ме е обхванала....Трябва да намеря нещо, което да ме извади...или по-добре да се оставя на настроението, а не да се опитвам да се боря и да правя нещо, което не ми се прави...Може би на моменти е по-добре да се оставяме на чувствата и настроенията, а не да се опитваме да изглеждаме и се държим "както трябва"....А кой и какво определя как трябва?

# 676
  • Мнения: 1 617
Курдов, Джулс, Иринитка, Сиси, Кате, благодаря ви!  Hug Hug
Днес поне ще имам оправдание за смесването Simple Smile
Иринитке, супер ми звучи менюто ти, без вечерята...вижда ми се незавършена Simple Smile Wink
Ох, Сави, напълно те разбирам. Hug
Мимчо...как е девойката днес? Hug

# 677
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Иринитка, закуската не е задължителна. Ядеш, ако и когато си гладна.  Heart Eyes

Кате,  Hug

Деемс,  Heart Eyes

# 678
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Скрит текст:
Лелееее, такава самота, тъга и носталгия ме е обхванала....Трябва да намеря нещо, което да ме извади...или по-добре да се оставя на настроението, а не да се опитвам да се боря и да правя нещо, което не ми се прави...Може би на моменти е по-добре да се оставяме на чувствата и настроенията, а не да се опитваме да изглеждаме и се държим "както трябва"....А кой и какво определя как трябва?

Скрит текст:
Да. Не се насилвай. Поплачи си, посамосъжалявай се, послушай си тъжни песни.. И ще мине..Малко време си дай  Hug

# 679
  • Мнения: 28 946
Добро утро!
Чета ви, но не ми се пише.....и днес нямаме подобрение, пак има температура и ужасни болки в ставите.....давам антибиотика и парацетамол за температурата.........не знам да чакам ли до утре или още днес да търся лекари......като цяло външно няма влошаване, нито на обрива, нито като състояние, но тази не падаща температура силно ме трвожи! Cry Започнах да се чудя дали обрива има общо с температурата и да не правим някоя скрита пневмония......вирусна, защото я преслушаха и двете лекарки в петък и нищо не се чу! Тя има слаби гърди и от малка прави ужасни бронхити и два пъти сме лежали в болница за пневмония! ooooh! ooooh! Сега да тръгна да я разкарвам по снимки на дужурни също не ми се струва удачно! Просто не знам какво да предприема!
Емче, Чести рожден ден! Бъди здрава, усмихната, елегантна и удовлетворена от себе си! newsm59 newsm59
И от утре няма да имамем топла вода цяла седмица, просто ми иде да се гръмна #Cussing out......оказа се, че при ремонта са прекъснали електичеството към изводите за бойлер и сега никога няма да мога да сложа.....просто всеки път ще се примирявам и търпя тъпите ремонти и профилактики на гадната Топлофикация! На детето му забраниха да се къпе и утре вдругиден ако вече може не знам как ще я мием тая дълга коса с кофата! #Cussing out
Иринитка Hug, мисли че Чаволинка е млада, здрава, отива да се учи.....за по добро бъдеще! Hug Наистина е жалко за пропуснатите моменти в живота ни с децата, но аз съзнателно не се натоварих с тежка работа, за да бъда максимално до нея......не се обвинявай, ти си за твоите чавета и майка и баща, как да огрееш за всичко, направила си най доброто, за което си имала възможност! Сигурна съм! Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 2 009
здравейте, милички  Heart Eyes
Много е особено днес в темата, основателно  Hug Прегръщам ви и се моля бързо да отминат неприятностите, за всеки, и бързо да се настанят и да останат хубавите неща  Praynig
Мими, стискам палци Praynig
Иринита, едва ли някога ще бъде лесно, когато се отнася за децата Hug Сега поне имаш по-често работа към софия и когато едната част от сърцето ти е тук, ще е по-лека мисълта за цялото това тичане  Hug
Емка, прекрасен ден да имаш и цялата ти година да е хубава , емоционална и позитивна Hug Hug Hug

# 681
  • София
  • Мнения: 11 127
Еми, честит празник!!! 😍

# 682
  • Мнения: 2 314
Иринитке поплачи си, а после полегни с една хубава книга или комедия и ще мине.  spoko Heart Eyes Hug Hug
Емкасемка и смесвай, и Ф си пийни!  Mr. Green Joy Hug Hug Heart Eyes
Деми а ти що правиш?  Thinking Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Миме да се оправя бързо детето!  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Heart Eyes
Ничия и на тебе гуш.  Hug Hug Hug Heart Eyes Grinning
Жгмъцка  Heart Eyes Hug Hug newsm51 love001
Спокоен и мързелив следобед!  Hug Hug Hug

# 683
  • Мнения: 1 617
Мимчо, Ничия, Жгмъци, благодаря!  Hug
Засилих мерките, няма да се давам на тъпото гърло...довечера ще пия Ф!
Кате, тамън почвам поредната доза чай  Simple Smile
Иринитка, Мими много добре го е казала!
Скрит текст:
Помни, че си дала най-доброто от себе си на децата си! Нямай съмнения за това! Остави се да почувстваш удовлетворението да ги виждаш устремени, борбени, попиващи жадно от живота! Това е толкова естествено, да поемат по своя път. Носейки заряда, хъса и всичко, което си им предала! А те винаги ще се връщат, и ще ни стоплят, и ще усещаме за пореден път, че всичко си е струвало! Защо да се чувства човек самотен и тъжен, когато е толкова вътрешно богат и дните му са осмислени  Hug

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Еми, Мими, и останалите незаменими приятели, от сърце ви благодаря за разбирането Hug
Познавате ме вече, скоро ще ми мине, но понякога наистина се изморявам да бъде винаги силна....
Кате, аз допивам поредната чаша чай ябълки с канела. Много обичам чай - по-точно билкови отвари, а не истински чай.

Джулс
, ти кафе сложи ли? newsm78

Пренаредих обувките - летни и зимни. Прибрах в кутии, надписах ги, отделих за даване ...Дрехите обаче, ще оставя за друг ден.
Катето каза - спокоен и мързелив следобед Grinning

# 685
  • Мнения: 28 946
Джулуета не е турила никакво кайве.... Joy
Моето чавенце яде баничка за закуска, за обяд топла есенна зеленчукова супа, за вечеря иска пълнени чушки! Ходихме с баща и да купим термокана, че нали се сещате мъките без топла вода от утре! Имам кана, но е в службата! Sad
Милото мамино момиче вече се поусмихва от леглото....каза, че днес е една идея по свежа...сега мери температура, ако и тя е паднала и мама ще е по спокойна една идея! Какво нещо е майчиното сърце, когато детенцето ти не е добре нищо останало не те вълнува, като машина готвиш, шеташ, даваш лекарства, будуваш цяла нощ....и не ти тежи, знаеш, че едно човече напълно разчита на теб, да го пазиш, да го закриляш, да го спасиш!  Praynig

# 686
  • Мнения: 2 844
Емка миличка Hug Heart Eyes ЧЕстит РОжден Ден- здрава, щастлива, обичана и обичаща - весел празник и задължително с Ф newsm59 newsm38 bigdance2 newsm18
Иринита гушкам те - но поплачи ако ти се плачи, прави това , което искаш - не може винаги човек да е силен, и да мисли си за плановете за Коледа, и как всички ще сте заедно Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мими  Hug  Heart Eyes Heart Eyes - дано ви е по- спокойна нощта, и да подейства АБ
Аз се прибрах от работа и нямам желание за нищо - смятам да мина през банята и скнижката в леглото
Прекрасна вечер ви пожелавам и ви гушкам всички, ама наистина всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 687
  • Мнения: 28 946
Джулиета, забравих да ти кажа, че харесвам много Меган Фокс! Като външност, ама много...! Може би тя ми е любимото лице!Не ми харесват татуировките й, но харесвам страшно ужасно красвите и сини очи! Flutter

https://www.google.bg/search?q=%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BD+%D … rc=FMGk48TCFdlgOM:

https://www.google.bg/search?q=%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BD+%D … rc=xaH6Va0ec4XgbM:
За жалост още имаме температура.....по ниска, но има! Sad

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 17:03 от mimi.7299

# 688
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Емко, честит рожден ден! Бъди жива, здрава, много обичана и щастлива Hug
Джулс, защо няма кафе?
Въпреки, че е късно - едно от мен Simple Smile


Върнахме се. Оставихме дамите на санаториума, даже вече са си направили първите процедури (по сведение от преди малко Wink).
Мими, ще се оправи девойката, дай време и на антибиотика да подейства Hug
Иринко, ако знаеш как те разбирам Hug Не знам дали е от времето, но и аз се чувствам по подобен начин, макар и по малко по различен повод.
Скрит текст:
На този ден преди 4 години си отиде девер ми, а беше страхотен човек. Но освен за него днес се сетих и за батко ми (първия ми братовчед, който ми беше като брат) и даже си поплаках, той си отиде преди три години на възрастта, на която съм в момента Sad
Кате, пия си чайче - лимон и джинджифил Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2 314
Днес си хапвам динята и спирам режима.  Sad  До операцията трябва да избягвам плодовете.  Зеленчуците само варени или печени.  Някои зърнени също. И минимален прием на въглехидрати. Месо може теле, агне и не тлъста свиня.  Shocked ooooh! ooooh! Яйца всеки ден!  #Crazy А сега се чудя какво да ям?  newsm78 #Crazy Не ми е ден. Що се радвах, че се нави дофтурката да се видим в неделя! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт