любими магазини

  • 31 263
  • 139
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 86
Аз не съм човек, който робува на марки и магазини, по принцип когато имам възможност, си купувам дрехи от чужбина..........има два магазина в София, които ми се утвърдиха като любими - Modena и Elizabeth. Разнообразието и на двете места е голямо, качеството на дрехите е много добро и цените са приемливи...............ето комбинацията от трите неща, които ме карат да гласувам с две ръце за тях. Харесвам българските производители и по-голямата част от моят гардероб е с български дрехи, които смятам че в някои отношения са много по-добри от чуждестранните марки, тип среден клас като Mango, Sisley, Miss Sixty и т.н.

# 91
Някой може ли да ми каже тел. на магазина на UCBenetton в Бургас, благодаря предварително..

# 92
  • Мнения: 125
По принцип си купувам това,което ми харесва без значение в кой магазин е  Simple Smile А марките...adidas & Roxy  Simple Smile

# 93
Аз много харесвам Hollister, Aeropostale, Abercrombie&Fitch, American Eagle, ама не знам в България дали има магазини, или къде са. Ако някой може да помогне да пише на ganchoivanov@yahoo.com.

# 94
  • DE
  • Мнения: 967
Нямам любими магазини. Като ми хареса нещо си го купувам, па ако ще и от сергия да е!

# 95
Energie, Sixty, Diesel, Pepe jeans и друго не ти трябва

# 96
  • София
  • Мнения: 1 423
Нямам любими магазини  33uu
И аз така. Обикалям и купувам това, което ми хареса  Peace

# 97
# 98
  • Мнения: 1 117
От България не купувам маркови дрехи, защото тук са второ качество, тоест давам сума ти пари за нещо, което нося няколко пъти. Пример- имам маратонки Найк от 6-7 години от Германия, няма им нищо, взех си преди тук подобен модел и той се скъса за има няма 3 месеца #Cussing out
Цената е същата...

Да не говоря, че тук прехвалените Теранова, Манго, Мекс, Кенвело, Еспри, Зара, C&Aи тн. в чужбина са абсолютно второ-дивизионни марки. H&M (които също не се възприемат за кой знае каква марка) се шият в БГ със страхотно качество и се продават в Европа. По нашите магазини няма такива качествени дрехи, каквито се изнасят в чужбина.

Ние носим китайските боклуци, които уж са маркови и се продават на високи цени. Купуваме ги със самочувствието, че това нещо е хубаво, само заради лъскавия магазин на Витошка и тлъстата сума, а всъщност е чист боклук за 5лв от битака!

Не робувайте на марки! Има поне си купувайте маркови дрехи от чужбина, защото това тук не са истински маркови дрехи!
Аз лично предпочитам да си купя някоя качествена българска стока, (за съжаление вече се намират доста трудно). Те си заслужават цената, тя не е толкова висока и може да се носи дълго време! Пък ако ще да не се размятам в центъра с торбичка Риплей

# 99
  • Мнения: 2 697

Именно, аз не робувам на марки по същите причини. Предпочитам качествена стока пред "маркова" дреха с неясен произход. Купувам си това, което ми грабва окото и е с приемливо качество Flutter

# 100
  • София
  • Мнения: 7 862
Манго, заради по- нестандартните моделчета  Peace

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 07:57 от Иля

# 101
  • Мнения: 113
 На мен сртастта ми е козметиката и най-вече Шанел/е разнообразявам и с други подобни марки/.Нямам нищо против дрехите и обувките да носят тази марка,но първо че ги няма в Бг. и второ става въпрос за доста солиден наличен авоар.Така че дрехите - тръгвам по магазините и каквото ми закове погледа ама май повечето са Дика и Монро.Същото е и с обувките - трудно си харесвам - освен да ми харесат на пръв поглед ,искам и да са удобни.Бельо -Триумф,Wolff,но и българско имам на Венера-имат интересни десени напоследък  Laughing

# 102
  • Мнения: 125
Някой знае ли сайт в който има повечко неща на адидас и доставят до България (без laredoute) Simple Smile

# 103
  • Мнения: 3 830
Benetton си ги обичам много.  Hug Влюбих се в марката още докато бях в Италия. Мислех, че ще са твърде спортни за мен, но намерих и много секси и женствени дрешки.
Имам и много други, които харесвам за дрехи, както и за обувки.
За бельо - Lormar, Intimissimi и други.
За козметика не знам  newsm78

# 104
  • Мнения: 811
H&M и New Yorker, жалко че ги няма в Бг  Sad

Общи условия

Активация на акаунт