Стара Загора 5 - Град на тайфуни с нежни имена

  • 19 173
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И аз току що научих . Да почива в мир детенцето 

# 196
  • Мнения: 678
 Да ви попитам избрала ли е някоя мама за Джипи на детенцето си - Д-р Кацарова ? Намира се някъде под Енергото кабинета . Какви са Ви отзивите за нея като специалист и изобщо като лекуващ лекар ?  Thinking

# 197
  • Мнения: 29
Каква трагедия, ужасно е да научиш за смъртта на толкова малка душица. Да почива в мир детенце Flowers Rose Flowers Rose

# 198
  • Мнения: 179
 Praynig ужасна трагедия!не ми се мисли за състоянието на маиката и мъката на семейството им!случилото се е достатъчно показателно-майка с количка не означава-ВНИМАНИЕ!държавицата ни е преди всичко автопарк-улиците тротоарите паркинги гаражи-всичко за колите!  #Cussing out можем да кажем-колите изяждат хората!  #2gunfire

# 199
  • Мнения: 426
Днес като идвах на работа минах от там. Трагедия. Да почива в мир детенцето. Дано майката има сили да поеме този ужас.

# 200
  • Мнения: 71
Нямам думи за трагедията! Освен в Стара Загора и във Варна вчера са блъснали бебенце, (слава богу то е живо само с комоциом- непотвърден слух).
Всички имаме деца и знаем, като се разболее какво е, а иначе..... Cry
Бог да благослови душицата му!

# 201
  • Мнения: 11 315
Нямам думи за случката с бебето! Горката женица.. Cry
А това кръстовище е толкова гадно, че и регулировчик да сложат, пак ще има случки от този сорт.

# 202
  • Мнения: 1 343
За съжаление днес разбрах че мъката е още по голяма . Детето е чакано 6 години и е заченото инвитро накрая. Било е точно на 45 дни. Майките са били две но едната се върнала обратно а другата в паниката се е върнала и е оставила количката. Днес с mecka го чухме това от очевидец. Думи нямам стискам палци и се моля майката да понесе загубата ... дано намери сили.

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ох... предлагам да прекратим темата, че все на рев ме избива от вчера. Пък и сега ще тръгнат едни клюки, къде верни, къде не...

# 204
  • Мнения: 23
да най-добре е всичко да остане до тук всички съжеляваме но станалото е факт и ние немойем да променим нищ Cryто

# 205
  • Мнения: 23
утре на берхала ли сме?

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
утре на берхала ли сме?
Утре някои сме на театър по случай 1-ви Юни. Ще гледаме дечицата от дом 44. Ти защо не дойдеш?

# 207
  • Мнения: 179
от колко е театъра?а с деца?къде ще си заведете дечицата по случаи празника?

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайде сега за всички... Една задачка с повишена трудност...
Баща ми има юбилей другата седмица... Ще почерпи 400 - 500 човека...
И за да не е тривиалната почерпка с шоколадови бонбони...
Съм решил да му подготвя изненада и да направим шоколадови плочици...
Плочиците са с размер приблизително 4 на 6 см...
Давайте идеи какво да изобразим върху плочиците и какво да напишем върху тях...
А ако имате конкретни картинки... Още повече ще ме улесните...
За да можем директно да ги използваме...
Благодаря предварително...

# 209
  • Мнения: 23
да само че нямам кола

Общи условия

Активация на акаунт