Стара Загора 5 - Град на тайфуни с нежни имена

  • 19 215
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Тамън се зачудих, как аджеба си останала будна до тези късни доби  Mr. Green

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Тамън се зачудих, как аджеба си останала будна до тези късни доби  Mr. Green

Ти си отивай при мъжо, че нали знаеш...6-ти и 11-ти те чакат Mr. Green

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Какво за 6-ти и 11-ти... Нещо изтървахме ли...? Wink

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Какво за 6-ти и 11-ти... Нещо изтървахме ли...? Wink

Изтървахте, ама аз съм гаднярка и няма да ви кажа.  Mr. Green

Херич, нищо не става, пък и то човек кат няма вода да се изкъпе, всяка мисъл за романтика му се струва далечна

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Херич, нищо не става, пък и то човек кат няма вода да се изкъпе, всяка мисъл за романтика му се струва далечна
Що не каза...щях да прежаля кякой и друг кубик вода и да ви поканя на баня Mr. Green
Тюууууу язък...нищо...има още 6-ти и 11-ти Heart Eyes

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Добър вечер, съгражданки и съгражданин!

Имам един въпрос към тези, които са по-запознати със златарските ателиета.
Интересувам ме къде в града мога да си поръчам нещо златно (не за мен разбира се, аз съм силвър лейди Flutter), като дам злато в замяна.
Имам предвид някое по-надеждно място, където няма да ме метнат, че съм много боса в златата  Embarassed

Ако пък знаете някаквъ цени - равни нямате  bouquet

# 246
  • Мнения: 6 243
Само аз съм на линия, душо!

Навсякъде правят замяна, ама не ти го препоръчвам тоя вариант. Златото се изкупува почти на безценица и излиза танту за кукуригу.

Иначе сериозна златарка е мацата, дето държи златарското ателие срещу кино "Младост" - "Мидас" се казва. Същата собственичка държи и още едно - на "Парчевич" под пазара (срещу лавките за дюнери, пици на парче и пр. буклуци).

Хубава златна бижутерия, в т.ч. и дизайнерска, има в златарско ателие "Античен форум" - това е на "Столетов" срещу Операта (зад купола).

За останалите златари нямам особени отзиви, щото никога не съм намирала нищо свястно извън тия места.

Цени не се наемам да цитирам, щото се вдигнаха много напоследък и още се вдигат. Последно говорихме за 25 лв./г. на турското и господ знае колко на италианското.

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Абе мислех си аз да ти пиша на лични на тебе...  Grinning

Мерси за информацията, ще я имам предвид. А съм решила да правя замяна въпреки набутването, защото така или иначе имам златни дрънкулки, дето никога няма да сложа. Не съм такъв човек просто Grinning

# 248
  • Мнения: 9 127
Само аз съм на линия, душо!

Навсякъде правят замяна, ама не ти го препоръчвам тоя вариант. Златото се изкупува почти на безценица и излиза танту за кукуригу.

Иначе сериозна златарка е мацата, дето държи златарското ателие срещу кино "Младост" - "Мидас" се казва. Същата собственичка държи и още едно - на "Парчевич" под пазара (срещу лавките за дюнери, пици на парче и пр. буклуци).

Хубава златна бижутерия, в т.ч. и дизайнерска, има в златарско ателие "Античен форум" - това е на "Столетов" срещу Операта (зад купола).

За останалите златари нямам особени отзиви, щото никога не съм намирала нищо свястно извън тия места.

Цени не се наемам да цитирам, щото се вдигнаха много напоследък и още се вдигат. Последно говорихме за 25 лв./г. на турското и господ знае колко на италианското.

гласувам с две ръце за горенаписаното, ама не си само ти на линия  hahaha hahaha hahaha Този на пазара е по-зареден от горния им магазин.

Други златарски: в сградата на Верея-кабел на Руски, срещу Булбанк- на Цар Симеон. Цените  навсякъде са еднакви

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Цените  навсякъде са еднакви

А качеството дали е еднакво?

# 250
  • Мнения: 9 127
да, разликата е в асортимента, както си личи от горенаписаното. Започни от този на Пазарска и няма да съжаляваш

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
ОК, Тенкю пипъл  Grinning

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Такааааа... Да се включа и аз като вещ в златата...
Единствения златар, който има пълен набор от инструменти и пособия за изработване на бижута... Както и за леене на злато... Това е златаря, който се намира на бул. Руски № 30... Това е под сградата на Верея кабел... Вдясно от магазин Джулиани, точно зад магазина за бои и други пособия... Не мога да кажа колко е добър, но... Имам лични контакти с него и... Мога да гарантирам за честността му при една евентуална поръчка за претопяване и преработка...
Но не мога да коментирам нищо за бижутата му... За мен почти всички златни изделия са излишни дрънкулки без кой знае каква художествена стойност... С дребни изключения... Та и за красотата им нищо не мога да кажа...



П.С. Щом не е инвестиционно злато, проба 999,9... И не му струва 45 лв. грамчето... Ник`во злато не е... smile3532

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 00:37 от Ekcnpec

# 253
  • Мнения: 9 127
Такааааа... Да се включа и аз като вещ в златата...
Единствения златар, който има пълен набор от инструменти и пособия за изработване на бижута... Както и за леене на злато... Това е златаря, който се намира на бул. Руски № 30... Това е под сградата на Верея кабел... Вдясно от магазин Джулиани, точно зад магазина за бои и други пособия... ...


така де, аз обърках сградите - не е в тази на Верея кабел, а в другата под нея - боите се виждат на улицата, а златарския магазин е 2м. след входа навътре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
така де, аз обърках сградите - не е в тази на Верея кабел, а в другата под нея - боите се виждат на улицата, а златарския магазин е 2м. след входа навътре  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Нищо не си объркала, сградата е една и съща... Просто на партера са 5-те магазина... А на първи, втори и трети етаж са Верея Кабел, собствениците им и техните размножения...

Общи условия

Активация на акаунт