Тайната на дългата и гъста коса - 2

  • 196 632
  • 675
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 118
[Някой друг пробва ли метода за измиване с оцет ръзреден във вода?
[/quote]Ефекта е по-бляскава коса, за кратко миришеш на салата Joy , но ако имаш "късмет" да те намокри дъжд ще замиришеш за по-дълго време. newsm62 
P.S. Знам, че дъждовната вода е полезна, но дъждовете Crazy не са като едно време чисти

# 391
  • Мнения: 739
повтарям се, но ....
веднъж не сложих жълтък, коста остана мазна и не се изми дори с оцетения разтвор. Еми така ходих 1 ден и пак я измих, нямаше начин просто.
Отначало наистина малко по-бързо се омазняваха корените, но вече свикна и не се омазняват. Започнах второ шишенце Тривитаминол  Peace
Много съм доволна от резултатите

# 392
  • Мнения: 2 596
не мога да разбера защо ви е толкова трудно да се придържате към рецептата на Десислава и си измисляте разни варианти.Може ли без газ,може ли без мас.....Ами не може!Всяка съставка е необходима и като не изпълнявате точно рецептата ,естествено е резултата да не ви задоволи и после ще започнат разни мрънканици и няма да се учудя ако накрая Десислава излезе виновна,че е споделила с нас тайната си за хубава коса(не се познавам лично с Десислава,но съм правила много години преди нея тази маска и добре познавам ефекта и).Не мога да приема и това,че косите станали сухи, и че миришело и не отмивало!Явно не правите нещо както трябва.И не са необходими кристали и други "подобрители" за косата след тази маска,ако ги прилагате ,това за мен мен е само от глезотия,а не от нужда.За сведение косата ми е дълга повече от 1м,и ширината на плитката(при стегнато сплетена коса) е 7-8см и височина2.5см.


 newsm10 smile3501  Точно казано.

# 393
  • Мнения: 33
Здрасти Eci,виждам,че косата ти е руса,та да те запитам ти имаш ли проблем с газта?В смисъл дали ти изсушава косата.

# 394
  • Мнения: 33
И между другото,незнам дали е в следствие на маската,но косата ти изглежда страхотно.Поздравления newsm10

# 395
  • Мнения: 236
колко пъти в седмицата се прави тази маска?

# 396
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
колко пъти в седмицата се прави тази маска?
Аз я правя толкова пъти, колкото си мия и косата, т.е. 2 пъти -сряда и неделя, като неделя стоя повече часове.

# 397
  • Мнения: 278
Добре де, в крайна сметка има ли някое момиче с тънка рядка коса, което вече да е постигнало резултати? Защото всички, които слагат снимки са с хубави коси и преди това. Наистина ли се уплътнява косъма? Моля тези, които я слагат по-отдавна да напишат, а не само такива, които са я слагали по 1-2 пъти!  Hug

# 398
  • София
  • Мнения: 1 105
b] Преди 3 дни не я направих, поради липса на време и косата ми отново беше кльопнала[/b].
Колко хора съм зарибила около мен... Mr. Green Mr. Green Mr. Green




Добре, де това значи ли, че ако спреш да правиш маската косата ще се сдуха тотално, един вид с тая маска ли трябва да си умреш?
Глупости, маската не е наркотик!
Хаха Grinning, що за глупост? Shocked

# 399
  • Мнения: 412
Добре де, в крайна сметка има ли някое момиче с тънка рядка коса, което вече да е постигнало резултати? Защото всички, които слагат снимки са с хубави коси и преди това. Наистина ли се уплътнява косъма? Моля тези, които я слагат по-отдавна да напишат, а не само такива, които са я слагали по 1-2 пъти!  Hug
bowuu май имаш предвид точно мен...
Аз я използвам само месец, което също си е малко, но дори и да си внушавам за подобрения външен вид, няма как да си внушавам, че тънката ми и бебшки мека коса остава чиста по цяла седмица, а преди трябваше да я мия през ден. Това и Деси го е споменала като страничен ефект. Само това да е - пак си струва, ще се пести от шампоани  Mr. Green

# 400
  • Мнения: 13 512
[Някой друг пробва ли метода за измиване с оцет ръзреден във вода?
Ефекта е по-бляскава коса, за кратко миришеш на салата Joy , но ако имаш "късмет" да те намокри дъжд ще замиришеш за по-дълго време. newsm62 
P.S. Знам, че дъждовната вода е полезна, но дъждовете Crazy не са като едно време чисти
[/quote]

Тъй като в последно време валят много често киселинни дъждове, мисля че можете да не си слагате оцет  във водата, а направо да постоите под дъжда! Laughing

# 401
  • Мнения: 739
karmen - благодаря  Blush. Правя маската от месец, и определено косата ми изглежда по-жива и обемна. Не слагам газ, защото прочетох, че не трябва за светла коса. Освен маската има още 2 фактора, оказващи влияние:
- шампоана и балсама са много важни!!! Доскоро се къпех с каквото ми падне  ooooh! и изобщо не се грижех за косата си, а тя ми отмъщаваше с грозния си вид  Twisted Evil. Сега използвам розовата серия на Elseve и съм много доволна  Peace - "кашмирена мекота и огледален блясък".
- косата ми е руса, но доста потъмня последните години и я поддържам с кичури, 1 годишно. Пред 3 месеца ги направих, но май ги изгори фризьорката  Rolling Eyes защото след като измия косата много се заплита, стои на вълнички и е къбло конци  ooooh! докато се срешааа ..... е цяло приключение, въпреки балсама /с този е по-лесно/. Накрая в главата съм като Тина Търнър  Joy.
Преди тези събития косата ми беше увиснала по черепа, без обем и често се омазняваше.

# 402
  • Мнения: 806
Здравейте,да кажа и аз Mr. Green
Вчера си правех маската,стоях 2 часа и найстина се вижда промяна Laughing,е,забравих да я изполея  после с оцетения разтвор,но другия път Wink
Маската е разкошна Joy

# 403
  • Мнения: 1 798
Наваля ме вчера, косата ми замириса на масчица. Embarassed Но не бих спряла маската-правя я веднъж седмично , стоя по 2 часа.Иначе относно ефекта-Деси беше споменала, че чак след първата година е имало видими резултати.
Този прогестерон гоняма  изобщо-не се произвежда. Не знам кой и кога си е правил маски с него. newsm78

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Да Ви кажа, че и аз вече се реших и започвам да се клепам!Ако някоя мама от Филибето се интересува къде може да се намери ТРИВИТАМИНОЛ: във ветиринарната аптека зад Четвъртък Пазара. На шишето, което купих пише Витамин АД3Е.
Доколкото си спомням от всичко прочетено потемета искам да обобщя начина на приготвяне и ако има нещо не както трябва, моля да ме поправите.
От шишето се изтегля със спринцовка необходимото количество и после се съхранява в хладилника.Аз смятам да сложа и жълтък за да отмия по-лесно.
Косата ми беше руса, но от 5 месеца съм боядисана кестенява и се чудя дали да сложа газ newsm78 Освен това моля, ако някои може да ми каже какво да добавя за косопад? И последно бихте ли повторили как да се обезсоли маста. Praynig
Нямам търпение да пробвам маската в събота.

Общи условия

Активация на акаунт