Гръбначни изкривявания - сколиоза и кифоза!

  • 558 011
  • 1 687
  •   1
Отговори
# 180
Благодаря ти за помощта, надявам се че моята лична лекарка ще бъде по-благосклонна към мен и ще ми съдейства. Simple Smile

# 181
  • Мнения: 63
Ванина,в санаториумите се лекува само по диагнозата за която имаш направление,а не за 2 или 3 заболявания,т.е.само за един проблем.Ако си на частни начала и не си по НОИ тогава може да си плащаш за всичко което поискаш.

# 182
  • Мнения: 898
Ванина,в санаториумите се лекува само по диагнозата за която имаш направление,а не за 2 или 3 заболявания,т.е.само за един проблем.Ако си на частни начала и не си по НОИ тогава може да си плащаш за всичко което поискаш.

Не разбирам какъв е проблема.
Посочила съм  по долу в едно от писанията ми, че няма да ходя по здравна каса.

А и след като от самия санаториум са ми казали че може за повече от един проблем още повече не виждам нещо нередно да има.

# 183
zdraveite.......    nqmax problem do predi 2-3 godini...... togava mn xora po4naxa da mi kazvat ne se pregutbvai no az ot tova samo se draznex i si mislix 4e se 6eguvat...... dokuto 1 den kato otidox pri li4niq lekar toi razbra 4e imam kifloskioza li ne6to takova b e6e....... kato si pogledna rebrata ot lqvo i otdqsno tezi ot lqvo sa izkriveni malko no neznam za6to...... dali e ot tova.... sega maximalno se opitwam da se izpravqm kogato se setq..... no prosto stoikata mi e takafa Cry

# 184
  • Мнения: 63

Цитат
Не разбирам какъв е проблема.
Посочила съм  по долу в едно от писанията ми, че няма да ходя по здравна каса.

А и след като от самия санаториум са ми казали че може за повече от един проблем още повече не виждам нещо нередно да има.

Ванина,
заблуждаваш хората,които искат да отидат на санаториум през НОИ,като си мислят ,че могат да лекуват много заболявания.Ти май не си ходила никога на санаториум.
А между другото ,това което ти е казал твоят доктор е също лишено от всякакъв смисъл.
Всеки здравно осигурен гражданин на Република България със здравословен проблем,може да отиде от 10 до 15 дни на лечение в одобрените за годината санаториуми по линия на НОИ,като доплаща само за храна,и от 7 до 10 дни с направление N 7,по клинична пътека ,т.е.2 пъти в годината може да си използват тези права.И в двата случая направлението се взима от личният лекар,и няма право да ти отказва.
За съжаление отказват ,когато виждат,че пациента,не е добре запознат с тези неща.
Преди и на мен се опитваха да ми отказват много неща .

P.S. Не го приемай като заяждане , опитвам се да помогна с каквото и както мога.



# 185
  • Мнения: 898

Цитат
Не разбирам какъв е проблема.
Посочила съм  по долу в едно от писанията ми, че няма да ходя по здравна каса.

А и след като от самия санаториум са ми казали че може за повече от един проблем още повече не виждам нещо нередно да има.

Ванина,
заблуждаваш хората,които искат да отидат на санаториум през НОИ,като си мислят ,че могат да лекуват много заболявания.Ти май не си ходила никога на санаториум.

P.S. Не го приемай като заяждане , опитвам се да помогна с каквото и както мога.





Ти като че ли български език не разбираш, ама на друг нямам намерение да пиша.
Никъде не съм казала че по здравна каса може да се ходи за няколко проблема.

Поне три четири пъти посочих че няма да ходя по здравна каса.
А на въпроса защо не съм избрала Павел баня, а Поморие на питане от човек който вече е наясно че няма да ходя по здравна каса - отговарям че в Поморие могат да се обхванат повече проблеми.
Никого не съм заблудила с нищо.


Преди да коментираш дадено мнение чети добре какво е писал съответния човек.
Не искаш, ама май наистина се заяждаш.

Няма нужда да ми коментираш и това мнение.

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 16:11 от ВАНИНАА

# 186
  • Мнения: 63


Цитат
Няма нужда да ми коментираш и това мнение.

Да права си - проява на лош вкус от моя страна ще е да коментирам каквото и да било написано от теб.

# 187
# 188
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте! Синът ми е на 16 г.От една година има болки в гърба, доста силни. Това се случи след операция от херния. Ходихме при джипито, правихме снимка, казаха гръбначно изкривяване. Дали е добре да поискаме направление за ортопед-хирург, какво ще кажете? И освен ЛФК и  плуване, какво друго бихте препоръчали да направим за облекчаване на състоянието му. Той израсна доста през последните години. На санаториум ако искаме да отидем през НОИ ,има ли право майката да е придружител? И бихте ли ми препоръчали добър специалист в София в клиниката по ортопедия в Горна баня ,при който мога да го заведа.Благодаря Ви.

# 189
Здравейте от др форуми и саитове разбрах 4е това заболяване успешно се лекува чрез ИУМЕИХО ТЕРАПИЯ и мануална терапия ... 6те се радвам ако някои , които опитал сподели впечатленията си

# 190
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Госте, дай повече информация за тази терапия.

# 191
http://www.yumeiho-bg.com/index2.html - в този саит е описано много добре ... само че информацията е стара и не се актуализира  Sad
http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … 211&Itemid=31 - а това е стария от списание посветена на 30-годишният Димитър Занков от Разград , които успешно практикува тази терапия
Прочетете ги внимателно ... мисля че са точно по темата

# 192
http://www.yumeiho-bg.com/index2.html - в този саит е описано много добре ... само че информацията е стара и не се актуализира  Sad
http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … 211&Itemid=31 - а това е стария от списание посветена на 30-годишният Димитър Занков от Разград , които успешно практикува тази терапия
Прочетете ги внимателно ... мисля че са точно по темата

# 193
  • Мнения: 898
http://www.yumeiho-bg.com/index2.html - в този саит е описано много добре ... само че информацията е стара и не се актуализира  Sad
http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … 211&Itemid=31 - а това е стария от списание посветена на 30-годишният Димитър Занков от Разград , които успешно практикува тази терапия
Прочетете ги внимателно ... мисля че са точно по темата

От кога търся опитен човек/мъж/ извършващ Сайонджи масаж във Варна. Ако някой знае да пише.

# 194
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
nbs , благодаря за информацията! А дали някой знае в София или близо до София човек ,който извършва такъв масаж?

Общи условия

Активация на акаунт