Паническо разстройство - 29

  • 62 244
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 165
Darcey опитвам се ...днес имах тежка криза и полегнах след което станах като ме пусна и тръгнах към гората с голяма марш ходих 30 мин но мн бързо и когато изкачих стръмното и тъкмо щях да тръгна на обратно..... срещу мен изкочи огромно куче вперено в мен и ръмжеше готово да ми скочи, в първия момент се обърнах и тръгнах да бягам инстинктивно след което викам бе аз какво бягам спрях обърнах се и го изритах и тръгнах аз да го гоня а то да бяга изморих се и спрях и си викам гледай от това огромно куче не ме е страх а от какво мамка му, ако можех и ГТ така да подгоня щях да съм номер 1!
Смелчага:))) Аз сигурно щях да съм паднала от страх  Joy

# 676
  • Мнения: 1 488
Ей, дончев, много си смел! Само така! Аз пък днес забравих да си пия хапчето, пропускам го...

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Извинете невежеството ми, но някой може ли да ми разясни какви са тези съкращения? ПА - паник атаки, АД - анти депресанти, но другите не са ми ясни изобщо, благодаря.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 550
Извинете невежеството ми, но някой може ли да ми разясни какви са тези съкращения? ПА - паник атаки, АД - анти депресанти, но другите не са ми ясни изобщо, благодаря.
ПР -паническо разстройство, ГТ - генерализирана тревожност Simple Smile

# 679
  • Мнения: 2 165
Милички, като сте нервирани какво правите? Ядосах се, че чаках ММ 20 минути на студа и не мога да се успокоя, треперя и пак ме удари депресията, толкова ли съм крехка:(

# 680
  • София
  • Мнения: 1 550
Милички, като сте нервирани какво правите? Ядосах се, че чаках ММ 20 минути на студа и не мога да се успокоя, треперя и пак ме удари депресията, толкова ли съм крехка:(
Да, нормално е. В нашето състояние и от положителни емоции става така Simple Smile

# 681
  • Мнения: 2 165
Милички, като сте нервирани какво правите? Ядосах се, че чаках ММ 20 минути на студа и не мога да се успокоя, треперя и пак ме удари депресията, толкова ли съм крехка:(
Да, нормално е. В нашето състояние и от положителни емоции става така Simple Smile

 Hug Голяма подкрепа сте ми.

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 20:24 от neli_20

# 682
  • Мнения: 4 406
Венчо, виж, че си трая за асиситента с хубавите очи. Аз пък моите си ги направих зелени.  Щото няма къде да си давам парите, та за цветни лещи Simple Smile

Дончев, аз имах среща с една глиганка така, даже имаше малки. Само ревна до мен, панирах се, ама сама на майната си в гората, бързо се успокойх Simple Smile

Аз като съм нервирана отивам на фитнес или на разходка по една алея тук, ако няма възможност - пак ривотрила.

Леле, шишкавея, ама знаете, не ям буклуци, спортувам, но няма да спирам АД.

Няма да казвам как съм, само ще Ви покажа Flushed

Скрит текст:

Спокойна неделя от мен Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 1 550
Супер си, Джери! Браво за зелените очи Wink винаги съм искала и аз да пробвам цветни лещи, ама не стигам до там, а и ме е страх от слагането и ваденето ахах

# 684
  • Мнения: 2 165
Венчо, виж, че си трая за асиситента с хубавите очи. Аз пък моите си ги направих зелени.  Щото няма къде да си давам парите, та за цветни лещи Simple Smile

Дончев, аз имах среща с една глиганка така, даже имаше малки. Само ревна до мен, панирах се, ама сама на майната си в гората, бързо се успокойх Simple Smile

Аз като съм нервирана отивам на фитнес или на разходка по една алея тук, ако няма възможност - пак ривотрила.

Леле, шишкавея, ама знаете, не ям буклуци, спортувам, но няма да спирам АД.

Няма да казвам как съм, само ще Ви покажа Flushed

Скрит текст:

Спокойна неделя от мен Simple Smile


Ехе, страхотна сиии  Hug Откога те чаках да влезнеш за да споделиш като те стегне отвътре депресията  Hug Вчера понеже излизах вечерта и си поногнах с ксанакс, но след около 2 часа пак се опита да излезе пустата тревожност  #2gunfire

# 685
  • Мнения: 229
Аз я загазих снощи не спах грам имах изпотяване болки в мускулите неможех да дишам, диария, болки в стомаха, ходя по малка нужда през 30 мин и на сутринта викнах Бърза Помощ ест знам че нищо немогат да направят но поне ми мериха кръвното и пулса и ми удариха един Диазепам, и нищо де днес съм като дроб нито ми се спи нито мога да стана от леглото. Фелдшера ме попита как съм ала бала казах му че съм спрял АД и Клонарекса стана седмица и ми каза мисля че си в абстиненция като наркоманите. Незнам обаче абстиненция ли е или не защото със или без тях симптомите са същите за всичките тези години, все още не съм се обезверил хора но и ми омръзна наистина вече незнам кое от какво е дали от хапчетата дали е от ГТ незнам само знам че съм зле и психически съм настроен сега че ако ударя Клонарекс ще съм ок а Фелдшера ми вика човек виждал съм мн хора като теб но ако си в абстиненция трябва да издържиш защото си много млад и трябва воля а видя ми изследванията на черния дроб и вика са се завишили знам че на думи е едно на дела друго но.... Стана ми много гадно защото човека е прав а аз съм зле много зле защото не издържам на болките.

# 686
  • Мнения: 2 165
Сутринта ядох някаква закуска, много ми се ядеше кренвиршка и сега сърцето ми е в стомаха, гадно ми е, понаболяваме, човек да не си хапне това което иска даже  #2gunfire

# 687
  • Мнения: 1 488
Дончев, на кои болки не издържаш? Как си спрял ад, постепенно ли в рамките на месец или рязко. И като си спрял ад, не ти пречи да взимаш клонарекс докато ти премине абстиненцията.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Скрит текст:
Аз я загазих снощи не спах грам имах изпотяване болки в мускулите неможех да дишам, диария, болки в стомаха, ходя по малка нужда през 30 мин и на сутринта викнах Бърза Помощ ест знам че нищо немогат да направят но поне ми мериха кръвното и пулса и ми удариха един Диазепам, и нищо де днес съм като дроб нито ми се спи нито мога да стана от леглото. Фелдшера ме попита как съм ала бала казах му че съм спрял АД и Клонарекса стана седмица и ми каза мисля че си в абстиненция като наркоманите. Незнам обаче абстиненция ли е или не защото със или без тях симптомите са същите за всичките тези години, все още не съм се обезверил хора но и ми омръзна наистина вече незнам кое от какво е дали от хапчетата дали е от ГТ незнам само знам че съм зле и психически съм настроен сега че ако ударя Клонарекс ще съм ок а Фелдшера ми вика човек виждал съм мн хора като теб но ако си в абстиненция трябва да издържиш защото си много млад и трябва воля а видя ми изследванията на черния дроб и вика са се завишили знам че на думи е едно на дела друго но.... Стана ми много гадно защото човека е прав а аз съм зле много зле защото не издържам на болките.

Човече, стискай зъби. Нощта е най-тъмна преди зазоряване. Половината битка си я минал. Викаш майната му, живота продължава и няма да се предаваш!

# 689
  • Мнения: 7
Много бързо сте изписали шест страници, ей! Grinning

Аз вчера и днес бях на детски рд. Лудницата беше пълна. Не ме връхлетя паник атака, но пък за това настроението ми се скапа. Не знам от всичките тези крясъци на дечурлигата ли или просто от многото народ, но ми беше едно замаяно и едва с уъдържах на мястото си, за да не стана и да не хукна към нас още през първия час. Сега дори още ми е замаяно и от няколко дена ме боли главата.
Гледам, че някои от вас пишат, че пият кафе. Не ви ли тръшват още по- здраво нервите така? Мен първото нещо за което ме посъветва психотерапевта, беше да спра кафето.

Общи условия

Активация на акаунт