90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

  • 62 489
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 271
Днес ми е 29тия ден от началото на диетата. По график трябва да е воден, ноооо ще го пропусна. Причината - докато съм офиса не е проблем, но в момента в който се прибера вкъщи и изкушения дебнат отвсякъде. Затова му тегля чертата и днес съм на белтъци.  Wink
Иначе всичко върви по план. До момента -5% от първоначалното тегло надолу. Йе!  bowuu Има още много излишъци, но и те ще изчезнат - малко по малко.
Не съм вкарала никаква активност в ежедневието си. Ходенето до работа и обратно, и вдигането на бебе не се броят.  Joy Joy Joy Иска ми се да танцувам, но все още не мога да намеря време за това. Гледайки ведро напред се надявам, че и за това ще му се намери пролука.  Laughing

Успешен ден на всички! Пийте си водичката, наблягайте на зеленчуците и ако случайно се разлюлее земята, то ще е заради масовото падане на килограми.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 661
  • Мнения: 993
Браво, момичета, не се шегувате, така и трябва! Аз днес за зла участ съм на плодове и ми е първи ден от цикъла. Традиционно при мен преминава с ужасни болки и отпадналост и дори утвърдени за това хапчета не ми помагат. Ще видя какво ще хапвам днес, ще гледам да нямам прегрешения (или поне да не са големи). Това ниско желязо е голям гърч просто...

# 662
  • Мнения: 1 301
Нов отговор
Re: 90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366

Добро утро ☺
Тези дни нямах никакво време да пиша, но сега поне прочетох.... Много е хубаво, че има активност в темата. Успех на всички пожелавам. Браво за постигнатите хубави резултати, аз за съжаление все още не мога да се похваля с такива, но пък продължавам смело напред и вярвам, че минусите ще се появят и на моят кантар 😉
Днес 21 ден - белтъчен:
З - ябълки
О - салата с месо
М - 1/2 от обяда.
За 20 дни съм само около 1,5 кг. минус. Не ми е много приятно, но продължавам по план.
Относно детоксикацията мисля, че ще се съобразява мнението на Г - ца Дух - ще я оставя за почивката ☺
Това е от мен за сега. Бъдете много усмихнати и позитивни в този слънчев ден ☺




ПубликувайПреглед
ПОСЛЕДНИ МНЕНИЯ

verabel

вт, 30 яну 2018, 09:11
mariel444e, браво на теб!
На мен ми е 9-ти ден - белтъчен.
З - два портокала
О - наденица със зелева салата
В - джолан със салата
Вчера плодовия закусих с две дюли, на обяд хапнах 50 гр. микс ядки и сушени плодове, един или два портокала и вечерта салата от рукола с домати, краставица, зелен лук и чушка. Доста вода с динджифил и лимон.
От началото съм -2,5 кг.
Хубав, усмихнат ден!
Вмъкни Цитат
Госпожица Дух

вт, 30 яну 2018, 08:20
Чета ви, радвам ви се.
Детоксикация с режима - не. От два стола, та на земята. Детокс съм правила в почивката и много ок ми се отрази.
За вариращите кила, се успокойте, никой не качва мазнини за един ден, особено пък едно кило, има страхотни статии по темата. https://fitbg.net/blog/fat-loss/ne-se-doveryavaite-na-kantara
Вмъкни Цитат
Жαнα

вт, 30 яну 2018, 08:20
Тъй. Вчера изкарах плодовия ден с три банана (2 от които направих на сладолед и вечерях с него в 17 ч.), две ябълки и шепа орехи. Много съм доволна от себе си. Нещо кантара не ми мърда обаче, ама и това ще стане, къде ще иде.
Днес съм на белтъчен ден.
З. - две ябълки
О. - омлет от три яйца и салата от зеле и моркови
В. - млечна салата

Хубав ден. Simple Smile
Вмъкни Цитат
elia_gg

вт, 30 яну 2018, 08:14
Добро утро, момичета!
mariel444e, браво на теб! Най- вече за проявената воля да изкараш режима до край! И за свалените килограми- поздравления! Успех с почивката!
При мен- след вчерашните волни импровизации на тема варива, кантарът благосклонно показа минус.
Днес- ден 23- въглехидратен.
Планирано меню:
Закуска- 2 ябълки
Обяд: макарони с доматен сос + салата
Вечеря: пълнозърнест хляб + лютеница. 
Усмихнат и режимен ден желая на всички!   Hug
Вмъкни Цитат
Жαнα

пн, 29 яну 2018, 19:38
Плодовете се ядат само на закуска и самостоятелно, освен в плодовия ден.
Вмъкни Цитат
pincy

пн, 29 яну 2018, 19:17
Здравейте,
Диетата започнах вчера. Прочетах всичко , което видях в нета. Само едно не разбрах - може ли да се смесва обяд или вечеря с плодове. Например - зелена салата и един портокал? Или трябва да изчакам 2 часа между тях?
Вмъкни Цитат
Elianae

пн, 29 яну 2018, 17:40
Днес на работа е пълен ад и плодовия ми ден е почти воден - само един портокал успях да сколасам да изям.
За вечеря още 1-2 и съм дотам Dizzy Face
Вмъкни Цитат
Жαнα

пн, 29 яну 2018, 17:29
Мариелче, супер е резултатът, особено ако по принцип нямаш много да сваляш. При повече излишни кг-ми свалянето е повече и с по-бързи темпове в началото, после пак се забавя. Та почти 10 кг си е наистина постижение. Simple Smile
Вмъкни Цитат
mariel444e

пн, 29 яну 2018, 16:51
От днес официално съм в режим "почивка". Кантарът показа - 9,500кг. Не е много, но не е и малко,при положение, че имах грехове, а и понякога не бях много стриктна.
Днес за обяд имах пълнени гъби със сирена и чери домати с фпх.
За довечера трябваше да е варива, но ще е протеини най-вероятно.
Успех на всички!
Вмъкни Цитат
believeinus

пн, 29 яну 2018, 15:38
Цитат на: AndyVa в нд, 28 яну 2018, 15:32
Цитат на: believeinus в нд, 28 яну 2018, 10:28
Здравейте! Чета темата, но пиша за пръв път. Започнах диетата на 01.01. като гледам да съм стриктна. Преди шест месеца родих и се боря с 15- 20 кг. Някои от излишните са ми преди бременността. Както и да е. Мн много се надъха и се присъедини към мен на 17.01.  но сега ще се разминем на 29.01 защити тогава е моя воден ден,а аз ще го спазя. Как да направим така че да вървим заедно с ММ? Той мисли да не прави водни по принцип. Добре ли е да изкара два плодови или два протеинови и на 30.01 да сме на белтъчини заедно? Моля за помощ и съвет. Благодаря и много минуси на всички!
Здравей,
Моето мнение е да изкара два белтъчни. По- леко е , а  и пак ще има резултат. bouquet
Благодаря много за отговора!
Вмъкни Цитат
wastedsunset

пн, 29 яну 2018, 10:13
Добро утро, момичета! Браво за минусите! Аз също да се похваля с половин килограм надолу след вчерашния ден на варива. Днес - любимите ми въглехидрати, от които и свалям най-много. За обяд ще направя спагети с доматен сос, а за вечеря имам малко изостанало руло, така че ще е от него.

Усмихната седмица и послушен кантар!
Вмъкни Цитат
Uve23

пн, 29 яну 2018, 09:52
Добро утро! Моят кантар най-сетне помръдна, днес е ден 23 и съм -4.000 кг Hug

Въглехидрати днес, за обяд ще са две хлебчета със салата, вечеря- мъфини. Добро начало на седмицата Nerd
Вмъкни Цитат
Жαнα

пн, 29 яну 2018, 09:24
Елиа, браво ! Много добър резултат !
След вчерашната ранна вечеря (16.30) малко ми пристърга към 21 ч., но не се поддадох.
Днес плодове.
Имам 4 ябълки и 6 банана. Надявам се да успея да не изплюскам всичко, ще видим. Тъкмо изпих едно каЙВе и съм разсънена пушка. Wink
Успешен ден !
Вмъкни Цитат
elia_gg

пн, 29 яну 2018, 08:10
Добро утро, момичета!
Ден 22. Резултат до тук: -6,4 кг! Радва ме, много ме радва!  Mr. Green В събота и неделя нямах особени прегрешения. Мъжо и децата свикнаха, че в определени дни отбягвам определени храни, малкият от сутринта ме пита: "Мамо, ти днес какво можеш да ядеш?"  Mr. Green Не че тяхното меню включва само моите режимности, но не ми се занимава само за мен да готвя отделно, стремя се да съобразявам ястията и да си отделям подходящите за мен, пък те си нагъват на общо основание и смесват храните.
В събота бях на редовна женска картаджийска сбирка. Не близнах алкохол и не ядох нищо нережимно!  Peace
Майка ми също има доста наднормени килограми, тя също започна режима преди около 10 дни. Вече се радва  на първите резултати.
За днес: денят е бобов.
Планирано меню:
закуска- 2 банана
обяд: боб със зелева салата
вечеря: боб със зелева салата.
Спорна, режимна и усмихната седмица желая на всички!  Hug
Вмъкни Цитат
Shirin Kadir

нд, 28 яну 2018, 22:20
Дааа знам, предния път бях на кроасани и тортичка и беше супер. За утре съм си приготвила нар, имам кивита, цитруси и ще бъда по-стриктна, че кантара не ми харесва какво показва
Вмъкни Цитат
Предварителен преглед
Диети и отслабване
Re: 90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 366
katerina_girl
Nonmember
30 яну 2018, 9:47 ч.
Добро утро ☺
Тези дни нямах никакво време да пиша, но сега поне прочетох.... Много е хубаво, че има активност в темата. Успех на всички пожелавам. Браво за постигнатите хубави резултати, аз за съжаление все още не мога да се похваля с такива, но пък продължавам смело напред и вярвам, че минусите ще се появят и на моят кантар 😉
Днес 21 ден - белтъчен:
З - ябълки
О - салата с месо
М - 1/2 от обяда.
За 20 дни съм само около 1,5 кг. минус. Не ми е много приятно, но продължавам по план.
Относно детоксикацията мисля, че ще се съобразява мнението на Г - ца Дух - ще я оставя за почивката ☺
Това е от мен за сега. Бъдете много усмихнати и позитивни в този слънчев ден ☺

# 663
  • София
  • Мнения: 61
9-ти ден; аз днес съм на една солидна овчарска салата, след вчерашните 2 портокала направо се преродих, друга работа си е Heart

# 664
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз изядох една голяма салата и наденица и кюфте, но незнайно защо съм гладна.

# 665
  • на 13-я етаж
  • Мнения: 95
9-ти ден; аз днес съм на една солидна овчарска салата, след вчерашните 2 портокала направо се преродих, друга работа си е Heart

За добри резултати не е редно да се смесват белтъчини.

# 666
  • София
  • Мнения: 61
9-ти ден; аз днес съм на една солидна овчарска салата, след вчерашните 2 портокала направо се преродих, друга работа си е Heart

За добри резултати не е редно да се смесват белтъчини.

Знам, но не се притеснявам от това специално. Добре вървя засега Sweat Smile

# 667
  • Мнения: 3
Здравейте, днес започнах диетата,преди 4 години я правех и свалих 17 кг, но преди две години родих и от тогава имам да свалям същите тези кг. Днес бях на:
Закуска- 1 ябълка, беше доста голяма
Обяд - свинска вратна пържола със салата от зеле и моркови + 1 филийка пълнозърнест хляб
Към 17:30 си хапнах един банан
19: 30 Половината от обяда
Желая на всички много постигнати положителни резултати!

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 23:29 от Ивелина Делиева

# 668
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Здравейте, чак сега ми остана време на мен. След плодовия ден отбелязах минус. Днес за закуска един банан за обяд и вечеря свинска пържола и чери доматки.
За утре 10-ти ден от диетата съм на варива и се чудих дали мога да си направя крем супа от картофи и моркови, но навсякъде рецептата е с прясно мляко. Може ли с прясно мляко да си я направя или трябва изцяло с вода да остане, тъй като до сега не съм правила.
Успеш ден утре момичета ☺

# 669
  • Мнения: 826
Добро утро, момичета!
Ивелина Делиева, добре дошла в редиците и успех с режима!  bouquet
Ширин, аз от години не бях правила картофена крем супа, сега правих за един от бобовите си дни. Добавеното количество прясно мляко беше минимално. Формално погледнато- не е по режима, но си реших, че отнесено към общото количество крем- супа, количеството прясно мляко, което е попаднало в моята порция, е съвсем малко. Да не говорим, че така става много по- вкусно. Така че- ти си решаваш. Ако ще е стриктно по режима- без мляко.  newsm78
Вчерашният въглехидратен ден мина добре- купих си пълнозърнест хляб и ядох препечени филийки с лютеница. Днешният плодов ми е мътен. За сега започвам да наливам вода, нататък ще го мисля в крачка.
Спорен ден на всички! Hug

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 08:29 от elia_gg

# 670
  • Мнения: X
Добро утро. Simple Smile
Днес варива.
З. - 2 ябълки
О. - картофено пюре и зелева салата
В. - същото

Ширин, защо не си направиш картофено пюре вместо супа ? С малко зехтин и малко сол става чудно хубаво, вече трети път на варива това ще ям, много обичам.

# 671
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Да, другия вариант е пюренце 🙄
Момичета, аз до сега след обяда не съм пила никакъв бульон. А пише, че е задължително. Знаете ли каква роля толкова играе този бульон, а и до сега на въглехидратните дни не съм яла черен шоколод, че не обичам и за него пише, че е задължителен. Дали е голяма грешка?

# 672
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз съм на варива
закуска - ябълки
обяд - кисело зеле с ориз и салата рукола и чери домати /не е много добре/
вечеря - или същото, като на обяд или картофено пюре.
Крем супата от картофи може да се направи и със соево мляко /нали соя може в белтъчния и бобовия/. Но пюрето засища повече, на мен също ми е любимо.
Пия доста вода с джинджифил и малко лимон.

# 673
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203

Благодаря за съветите момичета 🤗

# 674
  • Мнения: 358
Запис .Започнах второ четиридневие .
2 ябълки
Шунка и салата
Същото
Зелето в салатата малко ми натежа, сигурно ще го пропусна следващия път.
За утре съм размразила чушките с боб от Бъдни вечер. В този режим ми е странно, как откровено въглехидратни храни - като ориз и картофи са причислени към бобовите....както и да е , дано има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт