Смешки от форума 28

  • 127 148
  • 718
  •   1
Отговори
# 165
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
То бисер! И правопис, и мисъл! Злато!

# 166
  • Мнения: 262
“Моят перфекционизъм умря, затрупа го една лавина от пране Simple Smile

# 167
  • София
  • Мнения: 10 825
"Здравейте!Бих искала да споделя проблема си!Кърмих синъ си до 2-месеца и полувина,но ряско се одръпна от гардата ми и не иска кърмата,а аз имам още!Искам да го опитам да засуче пак,но ми казаха,че едно дете ако не сучи поне 2-дена от майка си кърмата ставала утровна!Някой чувал ли е за това нещо?И дали е вярно?Ще съм благодарна на всеки споделил коментара си по-тази тема!"
От отдела кърмене. Grinning
Ох, това е тъжно. Тази жена ще отглежда и възпитава деца. Сигурно и ще им помага да си пишат домашните. Cold Sweat

# 168
  • Мнения: 35 969
Цитат
... обръщам се към всички жени с Т образна кожа ...

# 169
  • София
  • Мнения: 59
"Здравейте!Бих искала да споделя проблема си!Кърмих синъ си до 2-месеца и полувина,но ряско се одръпна от гардата ми и не иска кърмата,а аз имам още!Искам да го опитам да засуче пак,но ми казаха,че едно дете ако не сучи поне 2-дена от майка си кърмата ставала утровна!Някой чувал ли е за това нещо?И дали е вярно?Ще съм благодарна на всеки споделил коментара си по-тази тема!"
От отдела кърмене. Grinning
Ох, това е тъжно. Тази жена ще отглежда и възпитава деца. Сигурно и ще им помага да си пишат домашните. Cold Sweat


То тогава ще е интересно като почнат с домашните.

# 170
  • Мнения: 1 721
Не мисля,че е истина,твърде нятрапчиви са грешките.Нарочно е написано така с някаква цел.

# 171
  • Мнения: 227
Не мисля,че е истина,твърде нятрапчиви са грешките.Нарочно е написано така с някаква цел.
 http://m.bg-mamma.com/?topic=947365  ето  темата

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 18:49 от Yes Darling

# 172
  • Мнения: 473
Их, Как Сийке, тъкмо носех диванчето праз, а ти ми го отмъкна от клавиатурата.  Crossing Arms
Баба ми използваше този израз, сега прочетох точно какво означава.https://dariknews.bg/novini/liubopitno/otkyde-idva-izrazyt-divan-chapraz-1263696

# 173
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Их, Как Сийке, тъкмо носех диванчето праз, а ти ми го отмъкна от клавиатурата.  Crossing Arms
Баба ми използваше този израз, сега прочетох точно какво означава.https://dariknews.bg/novini/liubopitno/otkyde-idva-izrazyt-divan-chapraz-1263696

Бабата най-вероятно е използвала "диван чапраз", а не "диванче праз" Simple Smile Simple Smile
Не съм езиковед, не мога да споря със статията,
Скрит текст:
но ми се струва, че са забравили едно от значенията на "чапраз", а то е "разтворен", "разкрачен" - чапраз на трион.
И от тук може да се допусне съвсем друго значение на израза. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 174
  • София
  • Мнения: 4 328
Цитат
Няколко страници по-напред, някой пита с какво се занимава Фънки в последните години. До скоро , може би до преди година, беше член на група " Черно кадифе".
Laughing

# 175
  • Мнения: 25 636
Цитат
И Рейнбол да е с Рррр, а не с Л.

 Thinking

# 176
  • Мнения: 14 635
''Мисля, че дъщеря ми се казваше Есенция .... ''
От темата за странни и необичайни имена.

# 177
  • Мнения: 273
JoyJoyJoy Предполага JoyJoyJoy

# 178
  • Мнения: 621
Цитат
...някой може ли да ми препоръча ефективни хапчета за сън без странични ефекти? Пих едни преди време, но заради тях започнах да сънувам политици и други странни неща :Д
Laughing

# 179
  • Мнения: 14 635
Цитат
...някой може ли да ми препоръча ефективни хапчета за сън без странични ефекти? Пих едни преди време, но заради тях започнах да сънувам политици и други странни неща :Д
Laughing
УжасТ,кошмар!Вместо екзотични дестинации и готини пичове....... Sunglassesда сънуваш Борисов,Цецка и Каракачанов да пеят с Веселин Маринов,примерно.В.Симеонов крещи с пълно гърло да намалят децибелите,защото ще им затвори ''народното събрание''.Лиляна в еротично бельо го успокоява,че ще асфалтира пътя по цялата граница и даже ще санира оградата с европейски средства! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт