Приятна изненада - какво и как ви впечатлява?

  • 4 867
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Ще ме изненада един куриер на вратата с огромен букет цветя и романтично послание в картичката.Или една тортичка ,или каквото и да било...
Като доброто старо време,преди са се оженим.ех.спомени,спомени....
За съжаление всичко е до време... Cry

# 16
  • Мнения: 2 495
Ще ме изненада един куриер на вратата с огромен букет цветя и романтично послание в картичката.
Мен също Flutter

# 17
  • Мнения: 1 153
Всеки импулсивен жест на внимание и обич ме впечатлява  Grinning (щото може би рядко ми се случваше  преди)
Peace Flutter Heart Eyes Grinning

# 18
  • Мнения: 1 731
Ще ме изненада един куриер на вратата с огромен букет цветя и романтично послание в картичката.Или една тортичка ,или каквото и да било...
Като доброто старо време,преди са се оженим.ех.спомени,спомени....
За съжаление всичко е до време... Cry

Така е .Всичко е до време.Отрепах се да говоря и нищо.Не ме е изненадвал незнам от кога.А,последно беше преди 2 седмици някъде се връща и ми казва:
Писе ,имам изненада за тебе.
и аз в трепетно очакване Praynig,а той:
Ти нали си беше загубила парфюма,е аз ти го намерих в джоба на сака. #2gunfire #2gunfire #Crazy
Направо всичко ми секна.И това е. #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 920
В тона на последния постинг. Пътуваме в колата и мъжо се сеща ,че има нещо което много иска да ми покаже. Рови, рови в жабката. На мен ми стана много любопитно. Е накрая се оказа, че някой му лепнал бележка с въпрос дали продава колата...
А иначе всеки жест на внимание специално към мен.

# 20
  • Мнения: 2 591
as pak snosti polu4ih buket krasivi polski zvetja - ot onesi shaltite (ne im snam imeto) i mi stana tolkova hubavo  bouquet, sastoto isnenadite naposledak stanaha vse po-redki.... Rolling Eyes

ina4e me radvat malkite shestove - karti4ka, zvetja, malki figurki ili nesto, koeto sam iskala.... Laughing

# 21
  • Мнения: 494
Щом е изненада винаги може да ме впечатли, независимо какво е. Grinning

# 22
  • Мнения: 1 462
Мразя изненадите.

# 23
  • Мнения: 1 451
Особено болезнените  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 047
...А,последно беше преди 2 седмици някъде се връща и ми казва:
Писе ,имам изненада за тебе.
и аз в трепетно очакване Praynig,а той:
Ти нали си беше загубила парфюма,е аз ти го намерих в джоба на сака. #2gunfire #2gunfire #Crazy
Направо всичко ми секна.И това е. #Cussing out
Е какво,не е ли изненада? Все едно ти е купил нов.

Понеже и жените споделиха за изненадите си,сетих се как веднъж бях изненадал жена си:
Беше зима. През нощта беше натрупал сняг. Сутринта рано станах и на площадката пред блока (два тенис корта) утъпках снега във формата на надпис: "Рошко,обичам те!".Като се събуди моето Рошенце го поздравих с "Добро утро!" и й казах да види какъв сняг е навалял. Мисля,че наистина се изненада много приятно.

# 25
  • Мнения: 1 462
...А,последно беше преди 2 седмици някъде се връща и ми казва:
Писе ,имам изненада за тебе.
и аз в трепетно очакване Praynig,а той:
Ти нали си беше загубила парфюма,е аз ти го намерих в джоба на сака. #2gunfire #2gunfire #Crazy
Направо всичко ми секна.И това е. #Cussing out
Е какво,не е ли изненада? Все едно ти е купил нов.
Оо, неее...  След такива думи жените очакват поне бижу.  В краен случай - екскурзия в чужбина.  Или най-малкото нещо КУПЕНО НОВО, заради което да ти се усмихнат снизходително.  Абе да си строшил пари бе...  Няма рационално мислене тука, има висша форма на принцесизъм.

# 26
  • Мнения: 730
...А,последно беше преди 2 седмици някъде се връща и ми казва:
Писе ,имам изненада за тебе.
и аз в трепетно очакване Praynig,а той:
Ти нали си беше загубила парфюма,е аз ти го намерих в джоба на сака. #2gunfire #2gunfire #Crazy
Направо всичко ми секна.И това е. #Cussing out
Е какво,не е ли изненада? Все едно ти е купил нов.
Оо, неее...  След такива думи жените очакват поне бижу.  В краен случай - екскурзия в чужбина.  Или най-малкото нещо КУПЕНО НОВО, заради което да ти се усмихнат снизходително.  Абе да си строшил пари бе...  Няма рационално мислене тука, има висша форма на принцесизъм.


 Joy Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Беше зима. През нощта беше натрупал сняг. Сутринта рано станах и на площадката пред блока (два тенис корта) утъпках снега във формата на надпис: "Рошко,обичам те!".Като се събуди моето Рошенце го поздравих с "Добро утро!" и й казах да види какъв сняг е навалял. Мисля,че наистина се изненада много приятно.

Ей, т,ва е романтичен мъж... coolcool

Оо, неее...  След такива думи жените очакват поне бижу.  В краен случай - екскурзия в чужбина.  Или най-малкото нещо КУПЕНО НОВО, заради което да ти се усмихнат снизходително.  Абе да си строшил пари бе...  Няма рационално мислене тука, има висша форма на принцесизъм.

Еее, недей така, деее...Не отмъщавай на всички жени, само защото една те е наранила... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 381
..........
Понеже и жените споделиха за изненадите си,сетих се как веднъж бях изненадал жена си:
Беше зима. През нощта беше натрупал сняг. Сутринта рано станах и на площадката пред блока (два тенис корта) утъпках снега във формата на надпис: "Рошко,обичам те!".Като се събуди моето Рошенце го поздравих с "Добро утро!" и й казах да види какъв сняг е навалял. Мисля,че наистина се изненада много приятно.

Е не, кажи ми че ни литкаш, или аз никога не съм попадала на романтичен мъж.

Мене ме впечатлява когато съм споменала, че нещо ми харесва и после го получа. Но никога не ми се е случвало....

# 29
  • Мнения: 529
..........
Понеже и жените споделиха за изненадите си,сетих се как веднъж бях изненадал жена си:
Беше зима. През нощта беше натрупал сняг. Сутринта рано станах и на площадката пред блока (два тенис корта) утъпках снега във формата на надпис: "Рошко,обичам те!".Като се събуди моето Рошенце го поздравих с "Добро утро!" и й казах да види какъв сняг е навалял. Мисля,че наистина се изненада много приятно.

Е не, кажи ми че ни литкаш, или аз никога не съм попадала на романтичен мъж.

Мене ме впечатлява когато съм споменала, че нещо ми харесва и после го получа. Но никога не ми се е случвало....

Общи условия

Активация на акаунт