Приятната изненада как и къде?

  • 2 190
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 625
Правил ми е много приятни изненади.....
/е и аз на него/,даже докато бях "много" беремна всяка сутрин си имах по една весела и любовна бележчица........Беше ми много приятно......Това е по ценно от всичики неща, които могат да се купят!

# 16
  • Мнения: 1 077
последното "сладко" нещо беше в стил:

аз:    "Любов моя, тропосах Ида на майка ми за тая вечер."
той:  "ММММ!"
аз:    "По този повод, искаш ли да ме поканиш на романтична вечеря?"  Mr. Green
той:  "С удоволствие, ама току-що платих тока и останах без стотинка..."
аз:    "Нищо, аз имам"
той:  "Ами добре."


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Друг ден... Празнуваме 9ти май в Руския клуб, а детето ни остави да танцуваме лИбовно, за да отиде да сръфа на баща си пържолата.... И това ако не е романтика, не знам кое е...  hahaha

# 17
  • Мнения: 14 654
аз намирам понякога такива мили бележчици.един такъв жест ми е достатъчен за да бъде прекрасен целия ден.а също ми е приятно,когато ми донесе сутрин кафето в леглото.и аз оставям такива
съобщения от време на време

# 18
  • Мнения: 490
ох дай боже  всеки му такова нещо! Party

Мммм дааа, и аз искам един такъв Мартин .... Whistling


 hahaha hahaha hahaha и аз , и аз #Milti #Milti #Milti

# 19
  • Мнения: 388
ох дай боже  всеки му такова нещо! Party
Веднъж получих бележка,че излиза в такъв стил,беше много мило.
Искам пак,но едва ли! Grinning

# 20
  • Мнения: 7 474
Ако е останал още някой Мартин - свиркайте! fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

# 21
  • Мнения: 268
eeeehhhhhh,kratyk e jivota,vednaj se jivee,jalko 4e pove4eto myje ne go usmislqt i ne pravqt malkite,no stoinostni jestove kym polovinkite si. Ina4e i az si padam po podobni iznenadki,no koga li 6te zapo4na da gi polu4avam? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 678
Днес сутринта като се събудих видях, че моето коте ми е оставило плюшено мече играчка пълно с бонбони..........
             Само на поводи се отчита и то не с лакомства или плюшени мечета , а с някое марливо цвете.... Mr. Green    Плюшено мече ще получа само ако аз самата си го купя  Joy

# 23
  • Мнения: 2 978
Ако е останал още някой Мартин - свиркайте! fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

Или някой Иванчо - водопроводчик Whistling

# 24
  • Мнения: 3 861
И аз си мислех, че моят мъж не прави такива неща докато не ми направи купон - изненада с много приятели по повед 10000 -я ми ден. Много забавно беше. Подобни изненади се случват  рядко, но затова пък са качествени и незабравими. Иначе цвете, шоколад, картичка, колко много ме обича - да , не мога да се оплача Blush

# 25
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Лили е класика в жанра. Като стане въпрос за подобни изживявания - това, което е разказала по-горе ми изниква в главата.
МояТ мъж като се разнежи, (което става веднъж в годината Laughing И то я стане, я не започва да гледа като теле и ме прегръща така, че после се налага да ми се извинява Joy!!!

# 26
  • Мнения: 1 210
И на мен ми спретва куп изненади от всякакво естество.

Преди 2 седмици обаче реших аз да го изненадам. Измислих си една фирма, която уж е в Бизнес парка в младост. В офиса разпечатих етикети за получател и подател. А вътре скрих една любовна картичка от мен.

Вечерта се прибрах доста късно, но ме посрещна нахилен до уши и сготвил любима манджа.

Каза, че бил разбит.

# 27
  • Мнения: 5 475
И на мен ми спретва куп изненади от всякакво естество.

 На мен също!Последно ми прати картичка за годишнината от запознаването ни с текста на първия емайл,който бяхме разменили преди години!  Peace

# 28
  • Мнения: 3 457
Лили е класика в жанра. Като стане въпрос за подобни изживявания - това, което е разказала по-горе ми изниква в главата.
МояТ мъж като се разнежи, (което става веднъж в годината Laughing И то я стане, я не започва да гледа като теле и ме прегръща така, че после се налага да ми се извинява Joy!!!
нещо подобно и при мен,за 4 г. съм получила 3 букета- 1 за един осми март,един за рожден ден и един за изписването на малкия,получила съм едно цвете за цветница и 2 парфюма-един за нова година и един за РД.Много жестове много нещо,4ак ги забравям-явно си е до мъжа ,като си е теле ..... Thinking

# 29
  • Мнения: 2 336
ох дай боже  всеки му такова нещо! Party

Мммм дааа, и аз искам един такъв Мартин .... Whistling


 hahaha hahaha hahaha и аз , и аз #Milti #Milti #Milti
Нямам какво да добавя

Общи условия

Активация на акаунт