DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 4

  • 54 592
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета лека нощ и от мен  smile3524 smile3524
Утре ще я доразнищим серията и дано рейтинга е бомба като серията  Praynig Hug

# 691
  • Мнения: 5 591
Това беше .
Момичета, благодаря ви за компанията .



# 692
  • Мнения: 325
Според мен,Дениз ще приеме ,ще даде дяла си на Хакан и Демет,и по този начин ще получи Болут.Но Ферит ще оспори това ,когато покаже брачното свидетелство.Така ми се струва на мен.Лека нощ на всички,беше ми приятно с вас тази вечер Hug

# 693
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета присетих се нещо да ви кажа и се връщам  Joy
Може и да имаме сватба, а не само подпис, защото батко Енгин е отговорил в туитър че подготвя сватба за някакъв проект  Party хайде дано е за нашия  ooooh! ooooh!
А сега наистина лека нощ  Laughing

# 694
  • Мнения: 1 875
Sambo09,Хакан много е наясно за Демет,но интереса му да управлява и присвоява фирмата и акциите на Демир и Зейнеп,ще го принудят да я търпи и да се преструва.Същото е и за Демет-и двамата имат изгода да са в една игра.Играят заедно и се надцакват.Накрая и двамата ще си го получат и то от Ферит!

Момичета,благодаря ви,че бяхме заедно и тази вечер. Hug Hug Hug

Силна и динамична серия.Прекрасна игра на всички!Страхотно са влезли в ролите си и им се получава играта.Романтичната комедия май навлиза в драма,но при висок рейтинг ще се правят серии,а само с драма при съседите се печели публика!

Лека вечер! newsm46 newsm46 smile3524

# 695
  • Варна
  • Мнения: 7 505
е, айде казаха "долунай битте", фраг - йок . . .

Благодарности за лайф-превода и за много приятната компания и коментарите !

на първо четене (мислене) как точно хаканови ще му отстъпят Булут на Дениз? Ако не е официално, тогава всеки един момент могат да изпързалят Дениз и да вземат обратно детето. Ако хаканови се откажат официално - губят попечителството и пак няма да имат над 50%, защото тогава Дениз ще има 48% до навършване на пълнолетие на Булут. Но пък така хаканови ще имат сигурните 24% на Дениз - за винаги! Тогава остава пак шанса на Ферит да спори с Дениз за попечителството.

Ако Ферит успее с Назлъ да вземе попечителството - тогава ще си имат над 50%;

Във всички случай - Дениз остава прецакания, ако приеме предложението и дано да се усети! Ще има временно Булут и може би Назлъ, но послееее .... остава без акции ( те не го вълнуват де, но все пак), без Булут и без Назлъ. Аз мисля , че отговора на Дениз е, че ще помисли - до сега все така правеше. Ако СЦ са го замислили толкова бързо да се съгласи - много лесно ще си осигурят интригата, което мен не ме кефи - защото значи, че ни имат за глупави зрители.

Много идиотско ще стане, ако хаканови успеят да докопат 24% от фирмата;



Булут слага всички в малкия си джоб с играта си! Как може едно дете да играе толкова добре?!?!? Възхитителен е!

Демет и Асуман ми издишат на моменти - за мен са най-слабите в състава и после ми е  Алия.
Дениз си играе много добре ролята, за това и всички го "обичаме";

Джан има няколко момента когато не му се получи, но се преживява : )))) защото е много красив да му се незнай.
Йозге влиза в час - хубаво й се получава;

Много динамична серия беше, чак прекалиха с екшъна; Опитват и крими да вкарат с Хакан. Просто бъркоча им е пълен - Романтична комедия с елементи на драма, екшън и крими : ))))))




# 696
  • Под звездите
  • Мнения: 904
Добро утро Долунайки.
Епизода с руски субтитри. За сега е качен само тук:
http://turk-sinema.ru/serial/277-polnolunie-2017.html
Ако при някого не се отваря, просто трябва да си изключи приложението, което блокира рекламите, защото на този сайт всички сериали започват с реклами.

# 697
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Добро утро Долунайки.
Епизода с руски субтитри. За сега е качен само тук:
http://turk-sinema.ru/serial/277-polnolunie-2017.html
Ако при някого не се отваря, просто трябва да си изключи приложението, което блокира рекламите, защото на този сайт всички сериали започват с реклами.
при мен дава грешка  Cry

# 698
  • Мнения: 2
[video][/video]

# 699
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро и от мен момичета  Hug
Понеже съм през телефона и няма как дакача рейта, добър е в тотала сме на 2-ро място с 5.06 мисля  Peace а за групите не си спомням   ooooh!
Желая ви хубав и слънчев ден и даноо днес ни зарадват с фрагче

Последна редакция: ср, 04 окт 2017, 11:40 от Иглика :)

# 700
  • Мнения: 41 837
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug

Благодаря на всички за преводите и коментарите от снощи! Hug Hug Hug

Нямах възможност да пиша,но ви изчетох! Peace

Тук също има превод но пише,че видеото се обработва! Peace По-късно проверете! Peace
https://vk.com/turkish_drama?w=wall-48619406_45680
https://vk.com/topic-100681614_35552381



Ето рейтинга....

TOTAL
 1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV 20:42 23:35 8,91 22,17
2 DOLUNAY STAR TV 20:36 00:17 5,06 13,21
3 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV 20:00 20:42 4,72 12,34
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 19:00 20:00 4,33 13,22
5 TUTSAK KANAL D 20:44 23:31 4,27 10,49

AB
 1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV 20:42 23:35 8,79 22,65
2 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV 20:00 20:42 4,81 13,64
3 KARDESIM BENIM (T.S) TV8 19:55 22:34 4,69 12,27
4 DOLUNAY STAR TV 20:36 00:17 4,69 12,63
5 TUTSAK KANAL D 20:44 23:31 4,67 11,92

20+ABC1
 1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV 20:42 23:35 9,67 23,31
2 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ (OZET) ATV 20:00 20:42 4,96 13,32
3 TUTSAK KANAL D 20:44 23:31 4,96 11,86
4 DOLUNAY STAR TV 20:36 00:17 4,70 11,83
5 KARDESIM BENIM (T.S) TV8 19:55 22:34 4,58 11,24

http://www.ranini.tv/reyting

Приятен ден на всички! bouquet

# 701
  • Мнения: 328
TriumphНаваксвах със сериите,сега ще се връщам на зад да ви изчета .Но много ми напира да споделя,да се взимат Дениз и Назлъ и да вкарат нов персонаж (ест. приятна на вид актриса) за Ферит .Така ме дразнят тези двамата Д. и Н. .... Angry .... ама не е каквото искам Rolling Eyes
И най-вече благодарности за преводи и споделяния Flowers Hibiscus

# 702
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
взимат Дениз и Назлъ и да вкарат нов персонаж (ест. приятна на вид актриса) за Ферит .Така ме дразнят тези двамата Д. и Н. .... Angry .... ама не е каквото искам Rolling Eyes
И най-вече благодарности за преводи и споделяния Flowers Hibiscus
тя Назлъ не напира за Дениз.... Wink
Злати благодаря....на твоя линк вече е качена серията....

# 703
  • Враца
  • Мнения: 791
Привет момичетаа  Hug
Нося ви едни доста интересни снимки  Whistling



А тази не знам дали е публикувана защото е стара, но мен ми пълни душата  Crazy много са красиви  Heart Eyes

А тук виждаме и брачен свидетел  Party
https://www.instagram.com/p/BZ0qU1znwzi/?taken-by=mzava04
Имам някакво предчувствие, че фрагчето ни ще е с откъси от евентуалната сватба  Crazy
ПП: Ето и клипче от сцената  Flutter Flutter
https://twitter.com/twitter/statuses/915533351586603008

# 704
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Така....истинските намерения на Хакан и Демет излязоха наяве....въобще Булут тях не ги интересува....тяхната цел е контрола върху фирмата...затова и предлагат да "дадат" Булут на Дениз....все едно е вещ....и как ще стане това....нали има решение на съда....не си представям Дениз в ролята на родител.....това, че е собственик на нощно заведение предполага вечер да отсъства от дома си....и кой ще се грижи за Булут...Назлъ ли.....но тя няма "връзка" с  Дениз....не е част от живота му....Надявам се следващият вторник да гледаме сватбата на Назлъ и Ферит на пук на Демет и Дениз...на тези двамката все някой друг им е виновен и все нямали шанс....Дениз се пенеше, че Феритт управлявал живота му....е сега го управлява Хакан....и ако от Ферит може да е спокоен, че ще защищава интереса му....за Хакан въобще не съм сигурна....той гони само своя интерес....

Общи условия

Активация на акаунт