DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 4

  • 54 568
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 203
Здравейте дружина  Hug Злати благодаря за серийката  bouquet Heart Eyes

Иглика Simple Smile благодарско за снимчиците обаче гледайки ги ме обзема  една неприятна мисъл в главата  newsm78 Embarassed тези червени балони тази романтика   Heart Eyes да не вземе Дениз да ни изненада в гръб ,че тогава направо подпалвам отвсякъде  afwitch af Не искам да кажа ,че Ферит бей не може да бъде романтичен след случилото се но  Thinking самото отправено от него предложение  .........ох...защо ли ми е така притеснено  Embarassed Thinking  И най вече ми се иска зад всичко това да е Ферит  Praynigи Дениз да не знае иначе ще вземе да се лепне за тях и Назлъ да не може да отговори егати и работата ще стане  Joy

Тези фотки на тоз красавец дали са отсега или от някой стар негов проект newsm78

# 706
  • Враца
  • Мнения: 791
Оохх  ooooh! Миме сакън да е ат Дениз че ще подпаля и аз  #2gunfire
А това е колаж на Джан като младоженец и понеже ощe не е станал в нашия филм затова е на "loading" hahaha hahaha
Редактирам се със снимки на Асуман, Фатош и Манами  Crazy наточени като за сватба изглеждат  Whistling

Това е май и приятелката на Джан, ако не ме лъже паметта  Peace

 А бате Енгин е писал, че фрагман утре  ooooh!

Последна редакция: ср, 04 окт 2017, 18:09 от Иглика :)

# 707
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Привет момичетаа  Hug
Нося ви едни доста интересни снимки  Whistling



А тази не знам дали е публикувана защото е стара, но мен ми пълни душата  Crazy много са красиви  Heart Eyes

А тук виждаме и брачен свидетел  Party
https://www.instagram.com/p/BZ0qU1znwzi/?taken-by=mzava04
Имам някакво предчувствие, че фрагчето ни ще е с откъси от евентуалната сватба  Crazy
ПП: Ето и клипче от сцената  Flutter Flutter
https://twitter.com/twitter/statuses/915533351586603008

Момичета това пред вратата не е ли колата на Дениз или бъркам?

# 708
  • Враца
  • Мнения: 791

Ето я въпросната кола  newsm78 на който и ще да е само да не е на Дениз  #Crazy

# 709
  • Мнения: 5 469
Трябва на никой да не казват, защото все някой ще се опита да  я провали сватбата.Тя и Назлъ знае за чувствата на Дениз вече. Би трябвало да го постави "на място". Той става нахален с надеждата си.

# 710
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета!
Снощи не успях да гледам серия, сега ще си я пусна, но четейки постовете ви , ме притесни мнението, че жениха може да е Денис...
Дай, Боже да не е...
Идва ми наум оня откъс, който беше публикуван - Джан , в някаква болница и с пръстен на ръката....
Надявам се, че той ще е младоженика....

# 711
  • София
  • Мнения: 30 198
Здравейте и от мен!

Днес успях да изгледам епизода. Благодаря за преводите в ефир, за снимките и мненията. bouquet

Динамична серия и очакван финал. Ако женихът е Дениз, то тогава рейтингът ще е 0 и трябва да спрат сериала. Wink Аз лично съм в трепетно очакване на сем-во Аслан. bowuu

# 712
  • На зелено
  • Мнения: 657
Вчера гледах серията и определено беше топ! Много силна игра, страхотни сцени, нямаше слаби моменти.
Определено чакам с нетърпение следващата серия и ми е много интересно как ще се развие предполагаемият брак. Или с кого?! Хаххаха



Относно играта на актьорите - брилянтни! Имаше един слаб момент от Джан, който на мен лично не ми допадна, но беше за кратко.

# 713
  • Мнения: X
Здравейте, аркадашлари.
Не съм я гледала още серията, но получих от вас аритмия - може ли думите Дениз и сватба да ги слагате в едно изречение?! Ашколсун! Rolling Eyes
Аз друго освен семейство Аслан не приемам! Кой идва с мен през екрана да нарежем гумите на колата на Дениз и да го ритнем през Босфора?

# 714
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте, аркадашлари.
Не съм я гледала още серията, но получих от вас аритмия - може ли думите Дениз и сватба да ги слагате в едно изречение?! Ашколсун! Rolling Eyes
Аз друго освен семейство Аслан не приемам! Кой идва с мен през екрана да нарежем гумите на колата на Дениз и да го ритнем през Босфора?
Самбо аз с цялото удоволствие на света  #2gunfire
А и няма да сме само ние .. почти всички фенове искат от бате Енгин да реже Дениз от пейзажа,че им идвал в повече  #Cussing out ами прави са .. то полавината епизод минава в неговото магическо появяване и то във възможно най-неподходящото време и място   Whistling
Чакам с нетърпение фрага утре дано е спешъл  Crazy
Лека нощ .. сигурно утре ще ве търся в новата темичка  Hug

# 715
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Като изгледах с превода на рускините се подредиха нещата - всъщност ония двамата идиоти - хаканови не искат Дениз да си прехвърли акцийте, а само правото на глас, както е било с Ферит преди. Това малко ме успокои : )))) защото той във всеки един момент може да се откаже те да го представляват; 
Ако всичко мине по план и Назлъ и Ферит се вземат и успеят да вземат и Булут - фирмата си остава при тях, без ония нахалници да се месят.
И не знаех , че 4-те %-та са на Енгин. За това той е все по заседанията, а аз мислех, че е като техническо лице на Ферит.
Е при това положение сигурно Дениз ще се съгласи. 

Гафа с гостите в ресторанта много удари по Назлъ. Дано още в следващата серия да го хванат тоя мизерник сервитьора и да разберат, че Демет седи зад него.

# 716
  • София
  • Мнения: 30 198
Аз все се надявам онзи клип с Джан и пръстена на ръката му да е от нашия сериал и още в следващата серия да видим Ферит женен/ сгоден.

# 717
  • Под звездите
  • Мнения: 898
http://old.bg-mamma.com/?topic=998854.new#new
Това е новата тема. Публикувам я по-рано, защото днес ще отсъствам и  не знам кога ще се прибера.
Моля изпишете първо старата!

# 718
  • Мнения: 41 770
Добро утро! Hug

Скрит текст:

Благодаря на всички наминали и споделили нови снимки,инфо и коментари! bouquet bouquet bouquet













Приятен ден на всички! bouquet

ПП eidin  Hug wavey,благодаря! newsm51

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 09:50 от Zlatina3

# 719
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте и от мен  Hug
Слагам едно късно кафенце  Hug

И разбира се нашите любимци.. накъде без тях  Heart Eyes

Днес ще пътувам и на вас ще разчитам за фраг, инфо и т.н  Hug Hug
Желая ви прекрасен и слънчев ден  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт