за пектина

  • 1 256
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Не става ли да изяждате по 3, 4, 5 ябълки дневно или не ?

Ами не, не става, защото не обичам ябълки. Преди малко изядох половин ябълка почти насила. Ябълките ги обичам на сок, но откакто ми се развали сокоизтисквачката консумацията има намаля с 98% . От плодовете най-обичам череши, ягоди, праскови и кайсии, демек сега не ям плодове или ако ям то е много рядко. Като например 1 ябълка, 1 банана на 2 седмици. За протокола и пектин не пия.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 13:11 от Къдрокоска

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не става ли да изяждате по 3, 4, 5 ябълки дневно или не ?

Ами не, не става, защото не обичам ябълки. Преди малко изядох половин ябълка почти насила. Ябълките ги обичам на сок, но откакто ми се развали сокоизтисквачката консумацията има намаля с 98% . От плодовете най-обичам череши, ягоди, праскови и кайсии, демек сега не ям плодове или ако ям то е много рядко. Като например 1 ябълка, 1 бана на 2 седмици. За протокола и пектин не пия.  Mr. Green


За пръв път чувам някой да не обича ябълки........... newsm78...........ЕЕЕЕЕЕ, тогава незнам

# 17
  • София
  • Мнения: 35 948
А къде се продава,аптека,ХС?
И на 2-те места, както и в магазини за диетични храни.

# 18
  • Мнения: 5 647
За пръв път чувам някой да не обича ябълки........... newsm78...........ЕЕЕЕЕЕ, тогава незнам

И какво му е странното?  newsm78 Все едно да се чудя на някой, че не обича шоколад, само защото аз съм му фенка.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За пръв път чувам някой да не обича ябълки........... newsm78...........ЕЕЕЕЕЕ, тогава незнам

И какво му е странното?  newsm78 Все едно да се чудя на някой, че не обича шоколад, само защото аз съм му фенка.

Нищо странно, просто ново     bouquet

# 20
  • Мнения: 1 202
Пектина мъжо го пие за високия холестерол/който има/ като си слага в чашата с пектина малко сироп /концентрат/АРОНИЯ или някакъв друг на ЛБАВ-ПЛОВДИВ.И после му слага вода и разбърква хубаво!

# 21
  • София
  • Мнения: 35 948
Пектина мъжо го пие за високия холестерол/който има/ като си слага в чашата с пектина малко сироп /концентрат/АРОНИЯ или някакъв друг на ЛБАВ-ПЛОВДИВ.И после му слага вода и разбърква хубаво!
А има ли ефект?   Grinning
Колко му е висок холестерола и колко се повлиява от пектина?

# 22
  • Мнения: 1 455
Аз от доста време си разтварям пектин, но в киселото мляко и дори не го усещам. Добавям също трици, пшеничен зародиш, Хуск и една с.л. мюсли. Получава се страхотна закуска, да не говорим, че и проблемът с ленивите черва е разрешен!

# 23
  • Мнения: 590
А къде се продава,аптека,ХС?
И на 2-те места, както и в магазини за диетични храни.

Мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт