Преса за коса Loreal SteamPod Proffessional - мнения

  • 26 646
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 306
И май е по - лека от 3-ката. Аз само с 3 мога да сравня, защото само нея съм имала.

# 136
  • Мнения: 1 759
Аз пък си купих 3-ка и никога не съм я ползвала, защото така и не си пуснах дълга коса и само ми стои.
А сега гледам 4-ка… Blush

# 137
  • София
  • Мнения: 10 324
Аз пък си купих 3-ка и никога не съм я ползвала, защото така и не си пуснах дълга коса и само ми стои.
А сега гледам 4-ка… Blush
Пуснете я в OLX, моята тройка се продаде за минути там.

# 138
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, имам Steampod 2. Не я бях ползвала от доста време и сега като реших да се изправя, еми замириса ми на мокър парцал. Винаги я ползвам с деминерализирана вода, след употреба източвам водата и с кърпа обирам остатъка от контейнера... При някоя от вас случвало ли се е нещо такова, имате ли идея от какво се е получило и какво мога да направя в този случай

# 139
  • София
  • Мнения: 10 324
Здравейте, имам Steampod 2. Не я бях ползвала от доста време и сега като реших да се изправя, еми замириса ми на мокър парцал. Винаги я ползвам с деминерализирана вода, след употреба източвам водата и с кърпа обирам остатъка от контейнера... При някоя от вас случвало ли се е нещо такова, имате ли идея от какво се е получило и какво мога да направя в този случай
Странно... използвам я от години основно с филтрирана с Брита вода, има моменти по месец-два не съм я използвала, никога не съм я източвала и никога не е миришела.

По едно време дори разни кератинови течни добавки съм слагала, знам че не е препоръчително, но аз съм експериментатор и не им се връзвам много на инструкциите Mr. Green

# 140
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Че какво дани сране от кератиновите течни добавки.
Моята не е на Лореал.Ултразвукова оарна преса  и  от както я имам (2015)  я използвам и за терапии.Има си специален втори  контейнер за  тях.Не съм имала проблем.
Почиствам с вода и накрая изплаквам с дестилирана.

# 141
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, имам Steampod 2. Не я бях ползвала от доста време и сега като реших да се изправя, еми замириса ми на мокър парцал. Винаги я ползвам с деминерализирана вода, след употреба източвам водата и с кърпа обирам остатъка от контейнера... При някоя от вас случвало ли се е нещо такова, имате ли идея от какво се е получило и какво мога да направя в този случай
Странно... използвам я от години основно с филтрирана с Брита вода, има моменти по месец-два не съм я използвала, никога не съм я източвала и никога не е миришела.

По едно време дори разни кератинови течни добавки съм слагала, знам че не е препоръчително, но аз съм експериментатор и не им се връзвам много на инструкциите Mr. Green
Да и на мен ми е адски странно. Много старателно ползвам всеки уред, който имам. Направо като си минах първия кичур и като ме лъхна тая миризма и щях да се гръмна Grinning ще пробвам да почистя каквото мога, ако не ще търся сервиз да направят една профилактика… и аз не знам какво и стана на пресата Sad

# 142
  • Мнения: 105
Моята преса ми къса косата... Захваща се в началото на едната плочка и скубе. При вас така ли е?

# 143
  • Мнения: 1 159
Здравейте, фризьорката ми ме изправи с 3ката след боядисване и косата наистина ми стана много мека и блестяща, НО загуби тотално обем, а аз по принцип имам много. Реално от следващия ден трябваше да я вържа, защото залепна за скалпа. Изключително нетипично… при вас има ли такъм де-фект?

# 144
  • София
  • Мнения: 3 757
Има го…

# 145
  • Мнения: 19 519
Здравейте, фризьорката ми ме изправи с 3ката след боядисване и косата наистина ми стана много мека и блестяща, НО загуби тотално обем, а аз по принцип имам много. Реално от следващия ден трябваше да я вържа, защото залепна за скалпа. Изключително нетипично… при вас има ли такъм де-фект?
Ако се опитате с велкро ролки да придадете обем в корените дали ще стане?

# 146
  • Мнения: 1 159
Здравейте, решила съм да купувам Стиймпод, но не знам 3 или 4 да взема. Някой може ли да сравни моделите, от личен опит? Благодаря!

# 147
  • София
  • Мнения: 10 324
Здравейте, решила съм да купувам Стиймпод, но не знам 3 или 4 да взема. Някой може ли да сравни моделите, от личен опит? Благодаря!
От личен опит 3ката не става, моята отиде в олх, 2ката изправя по-добре.
Скоро ще взема 4ка, дано ми хареса, че двойката ми е на почти 5г. вече.
Този път ще тествам, преди да купувам.

# 148
  • Мнения: 1 159
Къде може да се тества?
Аз съм пробвала 3ката при моята фризьорка и много добре ме изправя, но ми сваля от обема - което обаче може да се дължи на боядисването преди това…

# 149
  • Мнения: 4 252
В салони, където работят с нея или от някоя позната.

Общи условия

Активация на акаунт