Къванч Татлъту/ Cesur ve Güzel/, минали и бъдещи проекти и партньори-68

  • 70 868
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 603
Орси  Hug Simple Smile

излязал е нов фраг на Черно -бялата любов
бая гадничка- ролята на Ибо  Confused

https://www.youtube.com/watch?v=CpbJeADwoCc

радвам се, че си гледахме Джес Heart Eyes Peace
.............

Бехл. красота Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes









Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 15:57 от Airra

# 31
  • Мнения: 18 540
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Орси  Hug и ти мислиш като мен  thumbsup
Айре  Heart Eyes bouquet
Въх, бе ... тоз Ибрахим останал  рагу само  ooooh! хич не му отива да е толкова гърчав. И преди не ми харесваше, а пък сега съвсем  Mr. Green И мадамата е  ooooh! Той Киво си знае какво да играе, не го е харесал  явно този сценарий  Peace И много се радвам  Mr. Green То Джес го изядоха с парцалите, дето беше толкова готин човек и търсеше единствено справедливост за опропастения си живот, представям си ако играеше нещо друго  hahaha
Тази нова роля ще му лепне като ръкавица, толкова е готин край деца  Heart Eyes



# 32
  • Мнения: 18 603
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Орси  Hug и ти мислиш като мен  thumbsup
Айре  Heart Eyes bouquet
Въх, бе ... тоз Ибрахим останал  рагу само  ooooh! хич не му отива да е толкова гърчав. И преди не ми харесваше, а пък сега съвсем  Mr. Green И мадамата е  ooooh! Той Киво си знае какво да играе, не го е харесал  явно този сценарий  Peace И много се радвам  Mr. Green То Джес го изядоха с парцалите, дето беше толкова готин човек и търсеше единствено справедливост за опропастения си живот, представям си ако играеше нещо друго  hahaha
Тази нова роля ще му лепне като ръкавица, толкова е готин край деца  Heart Eyes





за ролята-абсолютно Peace
той се разтапя покрай деца Crazy
и това сме го виждали и в реала-с племенници или случайни малки фенове Wink Heart Eyes
не само на екрана Peace

за другото Peace Joy Joy Joy
и на мен Ибо хич не ми е готин, ама доста фенки в маммата, мислят обратното Mr. Green
и добре, че не игра Киво- тая роля, че Тубките щяха да го разкостят от градивна критика hahaha

Алинка Heart Eyes, ми липсва...... Thinking

хубав следобед Hug

# 33
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes ми да си има фенки Ибо,за всеки влак си има пътници  Peace Само констатирах впечатлението си от фрага Laughing Надявах се и лелка да се ориентира към него, ама напразни надежди  hahaha
Да се постоплим  Laughing

 hahaha



# 34
  • Мнения: 18 603
Фенче Heart Eyes, да се надяваме до последно Mr. Green Joy Joy Joy
хмм, тая снимка от Тугай, дали е от това лято, на мен ми прилича на стара newsm78

малко красотички от Деспина









и едно видео от Тамара

https://vk.com/kivancoyku?w=wall-62215399_207098

приятна вечер Hug



Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 21:45 от Airra

# 35
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes викаш - надеждата умира последна, а  Joy Joy Joy
Мммм ... много хубаво видео, тенкс  bouquet За красотите също!  bouquet
Май е старо това от ИГ на Тугай, тук е по-пълен галиба  newsm78
Алинчето  Heart Eyes и на мен днес ми липсва ...
страхотен Джес  Heart Eyes



Приятна вечер и от мен!  Hug

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 23:20 от queen_fenka

# 36
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро  Hug Hug Hug





Благодаря,момичета,за всичко споделено  bouquet
Скрит текст:
Някакъв вирус ме тормози,хич ме нямаше вчера  Tired Tired Tired,днес се чувствам малко по-добре

Радвам се и аз,че Къванч ни остави Джесур  Heart Eyes в колекцията от любими герои и е предпочел сц.на ДК,а не този,по който ще играе сега Ибрахим Ч. Peace
Не че се съмнявам и за миг,че какъвто и да беше героят,щяхме да се ядосваме,но щеше да успее да ни накара и да го заобичаме,просто предпочитам друг тип сюжети.Семейни отношения,лични драми и дилеми пред главните герои,откраднати романтични моменти сред пълна безнадежност.... Simple Smile съвсем различни от актуалното в момента.

За детето във филма и на мен като Снежето  Hug не би ми било неприемливо,ако е 10-11 годишно.
Съгласна съм,че в днешно време по-късно стават родители повечето хора,но винаги има и изключения.  Wink
Не е,като да е невъзможно. Peace

Зависи каква ще е ролята на детето.По-мъничките деца са предимно само за присъствие.
Четох предположения в туитър,че детето е възможно бъде с увреждане,ако действително има нещо такова,тогава  трябва да е по-голямо според мен. Peace

Хубав ден пожелавам,макар и дъждовен,със спомена за Сю и Джес  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 18 540
Добро утро, макар и




Днес нашата Орси  Hug има РД  
Да си ни жива и здрава, мила, от здраве и щастие да не се отървеш! Наздраве!
Скрит текст:



Алинка  Heart Eyes Hug bouquet
Скрит текст:
бързо да минава!  hug
Ааа, не винаги - има малки деца, които играят прекрасно, този русия сладур на Снежето  Hug в Карадай не беше на повече от 5, 6 години, но ме впечатли  #Crazy Но, каквото и да е все ще го приемем  Peace Не е необичайно разбира се, но някак ми се иска да не е толкова голямо  hahaha И дано не е наистина болно, че ще ме боли сърцето  ooooh! Искам, ако е голямо, да е някакъв спортист и баща му да му помага да успее.  hahaha написах сценария  Laughing
И аз съм много доволна, че Киво ни подари Джесур  Heart Eyes Много сложен образ, изигра го перфектно Peace Килър може да играе и друг път  Laughing


Хубав ден!  bouquet

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 10:31 от queen_fenka

# 38
  • Мнения: 18 603
Добро, късно утро Hug Hug

Али Heart Eyes Hug
Скрит текст:
бързо да минава!! spoko fingerscrossed
със сигурност, щяхме да се влюбим и в героя Ферат/от ЧБ/, ако го играеше Киво Heart Eyes
но се радвам, че си имахме Джес.... Peace
на мен ми е интересно, какъв сюжет са сътворили Сема и Ейлем/харесвам само един техен сериал-Карадай Peace.....е и Перличката я харесвам Wink/
за детето-и аз си мисля, че може да е болно, с увреждане Sad
не ми се иска много....според мен ще е средно на възраст-около 6, 7 годишно
време е да излезе още информация за филма Crossing Arms

ново клипче с Джесур



Фенче Heart Eyes bouquet
примерно баскетболист Laughing/ама в тоя случай, не може да е малко Wink/

за Къванч-вече е играл нещо подобно в КГ- да се бие и боксира
килър-може да ни го спести Mr. Green
пък и в Езел- си му беше гадничка ролята Peace


Орсич Heart Eyes Hug bdbaloni
да си жива и здрава, много положителни емоции да те зареждат всеки ден !!!!

Скрит текст:




Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 10:41 от Airra

# 39
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes гюнайдън!  Hug
Е, нали написах, че само ако е по-голямо детето може да е такава историята Laughing - баскетболист е много удачно  Laughing Дано скоро разберем нещо  Praynig
Благодаря за клипа  bouquet
Скрит текст:
hahaha лелка ме уби с предположенията си защо е предпочел Киво ролята на Джес  Mr. Green Така е, като не гледаш ,но, за сметка на това коментираш компетентно  ooooh!

# 40
  • Мнения: 18 603
Айре  Heart Eyes гюнайдън!  Hug
Е, нали написах, че само ако е по-голямо детето може да е такава историята Laughing - баскетболист е много удачно  Laughing Дано скоро разберем нещо  Praynig
Благодаря за клипа  bouquet
Скрит текст:
hahaha лелка ме уби с предположенията си защо е предпочел Киво ролята на Джес  Mr. Green Така е, като не гледаш ,но, за сметка на това коментираш компетентно  ooooh!


толкова съм те прочела, внимателно Blush  Rolling Eyes
Скрит текст:
Скрит текст:
абе мани я тая   Stop Mr. Green


а какво клипче ми попаднаа Wink Crazy





Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 22:26 от Airra

# 41
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Фенче  Heart Eyes,Айре  Heart Eyes благодаря,дано! Hug

Орси  Hug  честита да си! newsm59

Да,действително в Karaday беше около 5-6 годишен малкият,забравила съм ролята му там  Embarassed
6-7-8 годишно и според мен е логично да е.

Сценарият със спортиста е страхотен,ама едва ли ще е подобен  Wink

Все ще подшушнат нещо около филма,предполагам много скоро,с всеки изминал ден се приближаваме до началото на снимките.
==================================================


Айре  Heart Eyes клипчето е невероятноо! Crazy Crazy Crazy

# 42
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes пък на мен ще ми е интересно да го видя и в действително гадна роля  hahaha Не успях да го намразя нито като Бехлюл, нито като Секиз, защото те всъщност не бяха гадни образи, просто с проблеми от детството, по независещи от тях причини превърнали се в това, което бяха. Ама едва ли ще стане  hahaha
Оригинален клип  Peace bouquet
Алинка  Heart Eyes няма да е такъв сценария, гаранция  Laughing Просто заглавието ме подтикна да си пофантазирам Peace Сигурно ще е тежка драма  ooooh! но, пък Киво ще е във вихъра си в такава, няма друг, който така да успява да ме накара да плача с него и да преживявам болката му всеки път, още от самото начало на кариерата си го прави  Heart Eyes

Хубав ден!  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 744
Здравейте,

Благодаря за новата тема:kiss:,и за всичко споделено
Честит Рожден Ден на Орси!
Бъди здрава,щастлива и удовлетворена от всичко,което те заобикаля.Birthday
Ще погледна ЧБ ,само не разбрах кога стартира.И си мисля че този образ щеше да му отива на Киво.
Според мен там не станаха нещата, защото Сема и Елейм напуснаха AY.,имаше си някаква интрига.

# 44
  • Мнения: 18 603
Айре  Heart Eyes пък на мен ще ми е интересно да го видя и в действително гадна роля  hahaha Не успях да го намразя нито като Бехлюл, нито като Секиз, защото те всъщност не бяха гадни образи, просто с проблеми от детството, по независещи от тях причини превърнали се в това, което бяха. Ама едва ли ще стане  hahaha


аууу как така ще мразиш Бехлюл ooooh! Mr. Green
въобще не съм си и помисляла, че мога да го сложа в графа-отрицателен герой Wink

Снеже, нещо за теб Hug

Скрит текст:
трейлър на Честта за Франция

https://twitter.com/SeriesTurcasMex/status/912790580442300422


Али Heart Eyes Wink

малко витамини- за есенния сезон  Simple Smile


Фейче Hug, със сигурност , щеше да му отива тази роля на Къванч, даже си го представям Wink Peace
не знам точно кога почва сериала, трябва да е скоро.......
Според мен , Сема и Ейлем напуснаха, именно защото този сериал не беше готов със сценария, а Киво и Туба избраха да снимат в ДК.... пък и имаше и договор със Стар, който трябваше да се спази Peace

Общи условия

Активация на акаунт