Къванч Татлъту/ Cesur ve Güzel/, минали и бъдещи проекти и партньори-68

  • 70 962
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 697
Привет Hug Hug

Алинка Heart Eyes мерси за уютното кафе Simple Smile

няма проблем , че си ни заблудила Wink, наистина коментарите към съобщението на Бирсен бяха подвеждащи. Аз се радвам, че новината не е свързана с Киво, не искам да го гледам в сериал с таза продуц. фирма, а и тепърва не е подходящо време за нов сериал. Peace Може само интернет дизи Peace Wink

Дива Hug, за споделеното Peace
аз ли нещо не разбрах.....ти предполагаш, че филма "Хайде бе сине", има нещо общо със сценарий на Едже ли?
Знам, че Карагюл е много силна продукция, гледала съм началото по тв 7, но не го продължих с руски субтитри....

Цитат
заслугите са на артистите, а когато не - виновни са сценаристите.
 Това последното си е златно правило във форума.
аз съм на твърдото мнение, че когато един сериал е успешен, основна причина е добрия сценарий Peace

Орси Hug
прочетох, това което те е впечатлило в темата на Туба Peace
честно казано, нямам думи #Crazy даже ме напуши смях при второто четене Joy Joy
доста странно мнение, изкривено, не отговарящо с действителните събития в сериала, нито с образа и характера на Джесур, леко хейтърски ми прозвуча...и направо получих дежавю ooooh! Mr. Green


нова снимка зад кадър от ДК Peace



доста публикации в медиите, свързани с вчерашние снимки Heart Eyes Peace




Цитат
Вышли первые кадры из фильма «Давай сынок», где играет Кыванч Татлытуг.
Главный герой по имени Али, которого вооплащает на екраны известный актер в фильме в городе Каш провинции Анталии. Юджель Эртен и Бюшра Девели также задействованы в фильме режиссера Боры Эгемена. Актер Юджель Эртен играет отца Али - героя Кыванча Татлытуга, то время как Алихан Тюркдемир в возрасте 8 лет играет сына Татлытуга. 26 января 2018г будет выпущен фильм на екран , студией 25 Film совместно с производством студии 20th Century Fox.


Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 13:42 от Airra

# 661
  • Мнения: 18 613
Привет, сладурки!  Hug Hug Hug Днес не успях да ви посрещна с кафе, съжалявам, но Али  Heart Eyes ме е отменила , благодаря и!  bouquet
Диве  Hug честно казано, не успях да разбера съвсем мислите ти, извини ме  Embarassed И все още не ми е ясно защо напусна Едже. Благодаря за прекрасните гифчета bouquet Колкото до успеха на някое дизи ... според мен успехът му се дължи на всичко, и на актьори и на сценарий, най-важен е сценарият и играта на актьорите. Едното ако куца, няма как да стане.
Али  Heart Eyes Айре  Heart Eyes благодаря ви за всичко споделено!  bouquet
Орси  Hug да ти кажа и аз като Айрето  Heart Eyes се изхилих на мнението, споделено от теб. Толкова народ го гледа, никой не сподели подобен край, само тази зрителка ли го е разбрала правилно замисъла на сценаристите  newsm78 Това не отговаря на истината, най-малкото, както и останалите и доводи. Явно Джес е виновен и за глобалното затопляне за някои  Mr. Green
Единствено Дива  Hug може да каже дали изобщо нещо подобно е имала предвид с поста си или не.
Този клип показва за мен кой е виновния за всичко случило се  Peace Не е Джесур, във всеки случай  Laughing



https://vk.com/love_kivanc_tatlitug?z=video40534194_456239162%2F … pl_wall_-39664475

Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 17:45 от queen_fenka

# 662
  • AMS
  • Мнения: 6 451






 Привет, дружки!!!
 Фенче, Айра, Алинна, Орси,
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Фенчето, много добре го е описала финала на сериала.
 Така е. Наистина това ни показаха.
 Моето мнение, след края беше различно, имайки предвид,
 какво се случваше през цялото време не само на екрана.
 Аз боравя с имената на артистите, а не на героите!!!
 Изрично подчертах, че ако не беше се оттеглила Едже,
 казвайки в интервюто си, че не иска да робува на рейтинги ...
 и не беше дошла Елиф от ОК, нещата след 18-ти епизод
 и на финала, нямаше да се развият по този начин.
 В другия сериал на Едже Този град ...
 си беше изцяло неин сценария и знаем как завърши.
 А като се сетя и за другите ѝ проекти ...
 Мисля, че мога да позная нейния стил.
 Знаем също, че тя не крие, че пише с удоволствие за Къванч.
 И ДК си беше писан за него!!!
 Но за мен, финалът на ДК не е в неин стил.
 Имайки предвид всичко това, като и
 тази последна снимка в инстаграма на Къванч - сам на яхтата,
 и това заглавие на новия му филм Hadi be oğlum, и ...
 Впрочем разбра ли се кой е сценариста?
 Много ми се иска да е самия Къванч, но дори да не се обяви,
 смятам, че той има пръст в сценария.
 Та за това са ми такива асоциациите,
 а не за това, какво видяхме в последния епизод.
 Впрочем приведения пример, с който ме свързвате ме обижда.  
 За мен, така описаното за ДК в стил "на кафе ЕЖК",
 си е Отмъщение на фенките.
 Но аз не се поддавам на манипулации.
 Сърбала съм тази чорба още при онлайна.
 Хайде стига, че се увлякох, а си бях казала, че слагам точка.
 А вие, дружки  си спомнете обещаното.
 Лека вечер!!!
 Орси, и аз те обичам!!!





# 663
  • Мнения: 18 697
Фенче Heart Eyes, за клипчето Peace
Дива Hug, аз те разбрах на къде биеш, очаквала си трагичен край, ако беше останала на кормилото Едже Peace
това, че се е оттеглила, защото не иска да робува на рейтинги/демек се е уплашила/не й прави чест..... Whistling
ама не ми се дълбае в минали неща Peace
не се знае, кой е сценарист на филма на Киво-аз отдавна бях споделила предположение, че суровия сценарист е той и идеята е негова Wink
да видим.....
и както казах...има препрадки към личния му живот, така и асоциации с края на ДК/съгласна съм Peace/
а за мнението при Тубките, наистина си е обидно, да те свързват с него...
ама за какво ще отмъщават фенките newsm78 Mr. Green
а преди малко, като прочетох, че било много точен анализ Tired, и щях да падна от смях hahaha Joy Joy Joy

Бюшра, много готина Peace







Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 19:01 от Airra

# 664
  • Мнения: 18 613
Диве  Hug благодаря bouquet Прекрасни!
Е, сега вече разбрах точно и ясно какво си имала предвид, благодаря  Peace
Аз и за миг не съм си помислила, че споделяш подобно мнение, просто исках ти да си го кажеш  Laughing
Изтрих споделеното от мен за финала, защото сметнах, че вие много добре знаете моето мнение за това кое как си беше, кой беше трол и кой не  Mr. Green , кой какви ги пишеше и явно продължава да пише  Laughing Както каза Айрето  Heart Eyes абсолютно " де жавю" ме споходи и мен  hahaha И реших, че нема нужда да се обяснявам повече, кой разбрал, разбрал Laughing


Айре  Heart Eyes аз също съм на мнение, че има нещо такова, не случайно не споменават кой е сценарист толкова време, това ще е изненадата  Laughing Може и да се лъжем, де ... ама защо пък не и да сме прави ? Ще се разбере в крайна сметка след  три месеца  Peace


# 665
  • Мнения: 18 697

яяяяяяя
сложила си новото ми шаренко творение от днес, с Али и Ефе Heart Eyes
мислех да го слагам утре Wink Crossing Arms

значи си писала и нещо друго, което после си изтрила..... ама това за трола ми стана интересно Wink
а за сценария, на филма, може и да не сме прави Peace
ще се разбере скоро.....

днес нали е ден на Джес/трола tooth/ и Сю
едно клипче на Мирър Peace

Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 19:53 от Airra

# 666
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Момичета, Hug Hug Hug

На всички за споделеното Flowers Cherry Blossom
Дива, Flowers Hibiscus разкрасила си темата.
С доста неща от поста ти съм съгласна,най-вече,че и аз съзирам провокация,затова ще се въздържа от коментар.
А и неведнъж съм споделяла мнението си за ролята на Джесур в живота на сем.Корлуда.

Аз също няколко пъти съм обвързвала напускането на Едже със споделеното от нея в интервюто за рейтингите.
Даже си спомням туит от Еркан със същото съдържание,търсих помощ дори,за да го преведа и публикувам в темата.

Не се опитвам да оправдавам никого,но факта,че и до днес има приятелски отношения между Еркан и Едже,и Башак и Едже в ИГ,за мен говори,че те са разбрали и приели позицията и решението ѝ.

Проектите на Къванч винаги са били космополитни,все още продължават емоциите и вълненията на зрителите,запознали се с КСШ по света.

За ДК предстои кампания за призив да бъде излъчен по Netflix.
Дявол или ангел, трол или герой,всеки,на когото предстои да се запознае тепърва с Джесур,ще прецени за себе си.

# 667
  • Мнения: 18 697
Момичета, Hug Hug Hug

На всички за споделеното Flowers Cherry Blossom
Дива, Flowers Hibiscus разкрасила си темата.
С доста неща от поста ти съм съгласна,най-вече,че и аз съзирам провокация,затова ще се въздържа от коментар.
А и неведнъж съм споделяла мнението си за ролята на Джесур в живота на сем.Корлуда.

Аз също няколко пъти съм обвързвала напускането на Едже със споделеното от нея в интервюто за рейтингите.
Даже си спомням туит от Еркан със същото съдържание,търсих помощ дори,за да го преведа и публикувам в темата.

Не се опитвам да оправдавам никого,но факта,че и до днес има приятелски отношения между Еркан и Едже,и Башак и Едже в ИГ,за мен говори,че те са разбрали и приели позицията и решението ѝ.

Проектите на Къванч винаги са били космополитни,все още продължават емоциите и вълненията на зрителите,запознали се с КСШ по света.

За ДК предстои кампания за призив да бъде излъчен по Netflix.
Дявол или ангел, трол или герой,всеки,на когото предстои да се запознае тепърва с Джесур,ще прецени за себе си.



 newsm10
абсолютно космополитни!!!
Провалът КСШ стана любим сериал на хилядите полудели фенки от САЩ Heart Eyes Crazy
и точно те, които са много Kivanced Wink подеха инициатива за излъчване и на ДК по Нетфликс, и аз съм участвала в ТТ и продължавам Peace

спомням си и коментара на Еркан в ИГ.... Wink Peace

определено, провокациите, днес са повече от обикновено tooth tooth
няма смиъл, да им отдаваме значение Peace

Joy Joy Joy



Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 21:21 от Airra

# 668
  • Мнения: 3 243
Здравейте, момичета,
на две чаши вино съм и събрах кураж да се включа в дискусията. Макар че, с риск да се изложа страшно, трябва да призная, че не стигнах до края на ДК. Много силно начало и след това...Но всичко зная, следя както сериала, така и темата. Знаете, че ви обичам, и Къванч го уважавам, но гледам руско кино.

От всичко, което съм гледала и чела, мисля, че Дива има основания да приема така финала. Това, че мисли различно, не е причина да я сравнявате с някои други. Дива е проверена дружка, и на акъл, и на калп.
На мен лично ми се струва, че има право на мнение и това различно мнение нито я принизява, нито разграничава.
В подобна ситуация бях и аз след последната серия на КВФ. Какви ли не коментари имаше, за това какво би било, ако...
За мен беше абсолютно ясно и очевидно, че няма никакво "ако" и "може би", логиката на целия сериал изключваше подобни разсъждения. Единственото вярно за мен беше, че Фатмагюл прости Керим.
И тази последна серия с препратка към първа, за мен си остава гениален ход на Едже и Мелек.

Знаем от протестите на сценаристите при какви ужасни условия работят. Резултатът е съответен, не на техния талант и труд, а на системата.
Сериалът трябва да се предлага като завършен продукт, с ясна мисъл за идея, послание, форма и съдържание. Тези промени в движение, следене на рейтинг и зрителски настроения, са истински абсурд и отдалечават сериалите от изкуството.
Ако един сериал е завършен така, както е замислен, ако образите са убедително изградени, ако действието има логично развитие...
Ей това липсва на турските сериали, за жалост.
Изтрезнях вече.  Simple Smile Приятна вечер!

# 669
  • Мнения: 4 642


    Момичета, защо е това тотално отхвърляне на едно интересно мнение и с такъв негавистичен хъс!

   Аз не го възприех така, а като друга, различна и интересна гледна точка. Не съзрях никаква провокация в този пост. Дори и сега не виждам това да го има там. Просто си споделят хората. Защо трябва да виждаме такава чернилка в най-обикновено споделено мнение без пристрастие, без тенденция за обида. Реагираме, сякаш някой е казал много погрешна диагноза и  това едва що не е коствал човешки живот! Разочаровате ме. Не искам такава крайност!   Дори и да прехвърчат искри между хората, това не значи, че не може да има и добър тон. Има и изключения, разбира се, когато този тон си остава лош!  Но трябва ли и ние да бъдем от тези изключения. и да съзираме винаги само лошото!?

  И другото - не сложих знак за еднаквост между разсъжденията на Дива и мнението, което споделих с вас. Еднаквост имаше, да. Но еднаквост в различието!

  Лека нощ!   

# 670
  • Мнения: 18 697


    Момичета, защо е това тотално отхвърляне на едно интересно мнение и с такъв негавистичен хъс!

   Аз не го възприех така, а като друга, различна и интересна гледна точка. Не съзрях никаква провокация в този пост. Дори и сега не виждам това да го има там. Просто си споделят хората. Защо трябва да виждаме такава чернилка в най-обикновено споделено мнение без пристрастие, без тенденция за обида. Реагираме, сякаш някой е казал много погрешна диагноза и  това едва що не е коствал човешки живот! Разочаровате ме. Не искам такава крайност!   Дори и да прехвърчат искри между хората, това не значи, че не може да има и добър тон. Има и изключения, разбира се, когато този тон си остава лош!  Но трябва ли и ние да бъдем от тези изключения. и да съзираме винаги само лошото!?

  И другото - не сложих знак за еднаквост между разсъжденията на Дива и мнението, което споделих с вас. Еднаквост имаше, да. Но еднаквост в различието!

  Лека нощ!    
съжалявам, че те разочароваме Rolling Eyes....но аз не виждам нищо интересно в това мнение-от рода ЕЖК Mr. Green/една жена каза/
на мен ми е хейтърско, провокативно, както вече казах получих дежавю с него....и сори, ама не можах да си замълча Blush
и изобщо не съм съгласна , че края беше видение на Джесур- беше си реалност,.... въпреки фантасмагорията с бременността в кома Tired
но накрая сценаристката/те поискаха да направят един справедлив финал, в който трудната любов победи Peace

знаеш, за хубавите ми чувства към теб Simple Smile....и това, че днес не сме на едно мнение...нищо не значи Hug Hug

Вале Hug, така е за съжаление с турските дизита в момента ooooh!
а нашия сериал си имаше един силен и логичен финал, жалко, че не си го гледала.... Peace

 Heart Eyes Heart Eyes



Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 20:54 от Airra

# 671
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660


    Момичета, защо е това тотално отхвърляне на едно интересно мнение и с такъв негавистичен хъс!

   Аз не го възприех така, а като друга, различна и интересна гледна точка. Не съзрях никаква провокация в този пост. Дори и сега не виждам това да го има там. Просто си споделят хората. Защо трябва да виждаме такава чернилка в най-обикновено споделено мнение без пристрастие, без тенденция за обида. Реагираме, сякаш някой е казал много погрешна диагноза и  това едва що не е коствал човешки живот! Разочаровате ме. Не искам такава крайност!   Дори и да прехвърчат искри между хората, това не значи, че не може да има и добър тон. Има и изключения, разбира се, когато този тон си остава лош!  Но трябва ли и ние да бъдем от тези изключения. и да съзираме винаги само лошото!?

  И другото - не сложих знак за еднаквост между разсъжденията на Дива и мнението, което споделих с вас. Еднаквост имаше, да. Но еднаквост в различието!

  Лека нощ!    
съжалявам, че те разочароваме Rolling Eyes....но аз не виждам нищо интересно в това мнение-от рода ЕЖК Mr. Green/една жена каза/
на мен ми е хейтърско, провокативно, както вече казах получих дежавю с него....и сори, ама не можах да си замълча Blush
и изобщо не съм съгласна , че края беше видение на Джесур- беше си реалност,.... въпреки фантасмагорията с бременността в кома Tired
но накрая сценаристката/те поискаха да направят един справедлив финал, в който трудната любов победи Peace

знаеш, за хубавите ми чувства към теб Simple Smile....и това, че днес не сме на едно мнение...нищо не значи Hug Hug

Вале Hug, така е за съжаление с турските дизита в момента ooooh!
а нашия сериал си имаше един силен и логичен финал, жалко, че не си го гледала.... Peace

Айре, напълно подкрепям казаното от теб. Без частта за "фантасмагоричната бременност в кома". Има такива действителни случаи. Помня, че една бременна варненка беше в кома след инсулт. След няколко месеца роди здраво дете и се събуди. Мисля, че комата продължи 4 месеца. Така, че все пак, не е фантасмагория това, което се случи в ДК.

Лека!

# 672
  • Мнения: 18 697
Айре, напълно подкрепям казаното от теб. Без частта за "фантасмагоричната бременност в кома". Има такива действителни случаи. Помня, че една бременна варненка беше в кома след инсулт. След няколко месеца роди здраво дете и се събуди. Мисля, че комата продължи 4 месеца. Така, че все пак, не е фантасмагория това, което се случи в ДК.

Лека!

аааа, ами може да е имало и такива случаи, не отричам хич, ама си е медицинско чудо за мен Peace

Орси Hug, недей да го приемаш лично, просто изразихме мнението си към въпросния пост Tired......... в който се обсъждаше нашия Джес Heart Eyes Peace

лека Hug

# 673
  • Мнения: 4 642


      Кузмчджим, тъкмо писах в другата тема, че е възможно да стават и чудеса в живота, и ти на минутата го доказа!

      Айри, разбирам, че в сериала искаха да покажат силата на любовта. Както и че доброто  идва на място на лошото. И не става въпрос за чувствата, както  на вашите към мен, така  и обратно. Не се съмнявам в тях и не  това ме разочарова. Не обичам крайните отрицания и то точно там, където в момента, наистина ги няма. Аз лично не  усетих никаква провокация в това. Колкото и да ги е имало някога, сега нямаше такава. Дори постът е писан от съфорумка, към която аз самата бях отправила по-остри думи преди доста време. Значи ли, че трябва да не видя доброто, когато го има. А още по-неприятно, да го смятам за лошо. Не, не смятам. Не обичам крайности. В живота няма само черно или само бяло. Може да не сме съгласни с дадено мнение, но всеки си има свое мнение. 

    С това искам да сложа край на дебата с мен. Повтарям - не става въпрос за усъмняване във взаимните ни чувства. Не искам да елементаризирам нещо като го сведа само до моята особа. Изобщо нямах това пред вид. Искам да сме по-широко скроени и да не виждаме дяволът там, където го няма. Тези ми последни думи са малко попресилени, но ги ползвам като метафора.

    До утре!     

# 674
  • Мнения: 18 697
Орси и на теб лека Hug...няма никакъв проблем...казахме си приказката/всеки за себе си/ и въпросът прикючи Peace

Цитат
Искам да сме по-широко скроени и да не виждаме дяволът там, където го няма.

и за това, имам друго мнение Peace Wink

............

иии Красотата , ще спаси света Peace Heart Eyes



 Heart Eyes Heart Eyes




Последна редакция: чт, 09 ное 2017, 22:41 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт