Къванч Татлъту/ Cesur ve Güzel/, минали и бъдещи проекти и партньори-68

  • 70 985
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 709
Али Heart Eyes, радвам, се , че си почиваш тук, въпреки, че не очаквам кой знае какви новини този уикенд....пък дано ме опровергаят Peace Simple Smile
липсва ми актуална фотка и на Киво и на Башачка.....и двамата са се покрили Whistling

Цитат
За актьорите всяка награда е ценна,но качествената работа не остава незабелязана и неоценена,така или иначе.КСШ е доказателство за това. Peace

съгласна Peace



обаче ще съм много доволна на една Златна пеперудка-за двойка smile3508

готино клипче
Джес, Сю, Сарп Wink
https://vk.com/fave?w=wall-123508620_173304



Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 14:17 от Airra

# 91
  • Мнения: 4 642
      Привети, момичета!

      Щях да попитам как да гласувам, че снощи не успях, но като ви изчетох разбрах, че е всеобщ проблем. Има и друга достойна двойка - с-во Ергенчови. Но нашата е много вълнуваща. Ох, дано спечелят! Всъщност така и не видях кои са номинираните. Ако успеете да изнамерите сайт, където да гласуваме би било чудесно.

      А този "малыш", ако изиграе ролята на детето май ще бъде чудесно попадение. Дори си представям гледките заедно с Къвнач.

     По отношени е на дубажа много добре, че едни и същи актьори се дублират от едни и същи  наши актьори. Сполучливи са. Е, има и по-несполучливи моменти. Но те са свързани предимно с играта в някой много силен момент. А нашего е дублаж, все пак.

    А Едже, как ще я номинират след като не беше сценарист през половината време. Или беше наполовина.

    Тази дама така е прегърнала фигурата на Киво от музея, че чак е примижала. Майтап, майтап, но си е много харесван и желан мъж. Факт!


     Али, здраве и настроение!

# 92
  • Мнения: 18 623
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Хич не ми се учи баш в почивните дни, ама няма как  Laughing
 hahaha знам аз, кой друг ще ме тормози тук  Laughing Да не ми е скучно  Mr. Green Не, ясно е, че не съм го гледала именно тук  Laughing аз го гледах единствено със субки, нямам идея къде беше  Laughing Просто исках да ти покажа, че го има и със субтитри, Тома Неверни такъв hahaha
Али  Heart Eyes благодаря! bouquet Дано!  Praynig
То и аз отдавна съм направила своя избор, но и на мен като на Айрето  Heart Eyes много ми се ще да наградят нашата красива двойка, която подлуди толкова фенове, що колажи и клипове им посветиха  #Crazy А и те я заслужават не само заради красотата си, играха прекрасно заедно Peace
 Орси  Hug  Най- голямата конкуренция според мен ще са им Бурак и Неслихан от Кара Севда на нашите, други не виждам  newsm78 По време на излъчването и на двата сериала - нашия и Родината, се видя коя двойка се харесваше повече, за нашата гласуваха много, много повече хора.  Ма каквото стане - и да не спечелят, голяма работа  Laughing
Наш Ръза в нов образ

И новия фраг на Черно - бяла любов ... е, не ми харесват и двамата, сорри  Naughty А историята много ми напомня началото между Джес и Сю, само дето Джес не беше похитител  hahaha
Скрит текст:

Много му отиват  Heart Eyes



А това дали го беше споделила Айрето  Heart Eyes newsm78  Имам някакъв смътен спомен, но пак ще го постна  Laughing Все пак в три от тези сериали играе нашия човек  Heart Eyes
Цитат
Согласно анализу агенства Interpress, Турция находится на втором месте в мировом списке по экспорту сериалов, сразу после США. В последние годы прибыль от экспорта турецких сериалов увеличилась на 350 миллионов долларов.

Большей популярностью сериалы турецкого производства пользуются в Латинской Америке, на Ближнем Востоке, в Мексике и в Бразилии.
Список самых просматриваемых по всему миру турецких сериалов на сегодняшний день выглядит вот так:

1. Великолепный Век
2. В чем вина Фатмагюль
3. 1001 ночь
4. Запретная Любовь
5. Сыла
6. Бесценное Время
7. Серебро
8. Я назвала её Фериха
9. Любовь и Наказание
10. Эзель.
И аз си починах малко тук, сега продължавам с четенето  Laughing

# 93
  • Мнения: 4 642



       
Цитат
Орси  Hug  Най- голямата конкуренция според мен ще са им Бурак и Неслихан от Кара Севда на нашите,


       Оооо, верно,бе! За малко си помислих кои могат да бъдат, но не се сетих. А и нали не се отваря страничката! Ами да. Достойна конкуренция. Особено сред младите , които са и по-активни в нет-а. А бе важни са тези неща, но възнаграждението е най-важният показател. За мен си остава съмнението за голяма интрига по отношение сценарий-сценаристи в ДК. Плащам ли данък на конспиративни теории, не
ли...Но щом не само почна бляскаво, а и се задържа цели  17 серии така, т.е половината от сериала, значи можеше да е прекрасен сериал. А то този лудият образ отне другата половина. Какво му е в него дръзкото или красивото може ли да ми кажете!? Защото аз не виждам.


# 94
  • Мнения: 18 709
Фенче Heart Eyes Joy Joy Joy
ами, че аз не съм казала, че го няма М§Х с руски субки, то всички сериали на Киво ги има- знам Peace
просто се учудих , че си го гледала с български Wink
малко задълбах, явно в момента ми е кеф да те тормозия Joy Joy
мерси за новия фраг на ЧБ-може да е интересен сериала Peace
обаче как си личи, че Сема и Ейлем са си представяли Киво и Туба в тия роли!!
поне аз така си мисля Laughing

а най-гледаните турски серили по света, сега не съм ги слагала Peace
да, Киво е с участие в три от тях!!!
и аз си помислих за Бурак и Неслихан-от КС
на нашата двойка трябва да й дадат приз-за най много колажи и клипчета, посветени на нея Wink Peace, буквално бълваха всеки ден Crazy

Орси Hug
още не можеш да го преглътнеш тоя Ръза Joy Joy
за мен, всички серии си бяха добри Peace
а и интригата покрай Тахсин се изхаби, трябваше да въведат нов злодей Peace

ето тук се описва начина на гласуване, ама едва ли ще тръгнеш да си играеш Wink
https://vk.com/fave?w=wall-143398602_61690

 Simple Smile


.......



актъорите, за които най-много се говори в момента Peace





Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 20:17 от Airra

# 95
  • Мнения: 18 623
Айре  Heart Eyes не съм те разбрала, помислих, че не вярваш да го има някъде със субки  hahaha
Дааа, направо си ги представих Киво и Туба в тези роли, точно като за тях са  Peace Той сериала сигурно ще е интересен, но тези двамата определено не ми се гледат  Laughing А нашите щяха да са толкова хубави ... не зная защо се отказаха от сценария - дали не беше готов още, а договорът със Стар тв изтичаше  newsm78 Нейсе! Не съжалявам за ДиК ни най-малко  Peace

Права си за приза, наистина бълваха всеки ден клипове за тях  Laughing И продължават  Laughing


 Heart Eyes

Айре  Heart Eyes ти случайно да имаш запазени сериите на КГ със субтитри  newsm78

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 23:09 от queen_fenka

# 96
  • Мнения: 18 709
Фенче Heart Eyes, не зная защо отпадна тоя сериал, май сценаристките не бяха готови със СЦ newsm78
пък после се писа , че нашите не са го харесали.....заради насилието Confused
аз бих гледала малко за да видя как се развива историята, от любопитство Peace



като една клюкарака се разходих из ИГ на Умут/севгилито на Туба/ Wink
ами хич не е случаен Peace
има 5 заведения-страхотни Crazy
тук може да ги разгледате
http://emirgangroup.com/index.html

фотка с Чачо и Али Билгин

Скрит текст:

..............
имам около 20-на серии на КГ-последните Peace

може би снимките започват много скоро...или направо утре newsm78
от режисъора Peace



лека от мен Hug

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 23:53 от Airra

# 97
  • Мнения: 4 642

       Момичета привети!

       Да ни е честита първата дата на октомври. Няма шега, няма майтап - есента дойде. Но с много хладни температури. След като само до преди седмица имаше 30-на градуса.

       В другата тема за сериала са поместила една новинка, че Башак е бременна на 2.5 месеца. А дано!

 
 
 
 
 
 

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 09:54 от ORS/KRISI

# 98
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро  Hug Hug Hug



Нека новият месец да бъде топъл,успешен и щастлив за всички нас!


Орси  Hug  bouquet
Аз също видях в туитър новината.
Дано да е вярна! Praynig Ако не е,в най-скоро време да бъде! Praynig  Peace

Айре  Heart Eyes

Има няколко снимки в тутиър от Ebru Ozbir  newsm78,която аз не знам каква е и с какво се занимава,също от Каш,с таг #hadibeoglum,вероятно започват снимките.
Скрит текст:

Днес рожденичка е Хазал Кая.Здрава,успешна и много щастлива да е!


Прекрасна неделя и хубав октомври!

# 99
  • Мнения: 18 623
Добро утро!  Hug Hug Hug
Да ни е честит Октомври! Дано не започнат студовете още от сега  Praynig
Орси  Hug Алинка  Heart Eyes благодаря за кафенцето!  bouquet
Орси, дано не е поредната жълтина  Praynig

Скрит текст:
Правда или очередной бред тур сми? Радостная новость для Кыванча и Башак.
Приближённый к паре источник информирует: Башак Дизер, супруга Кыванча Татлытуга находится на 2, 5 месяце беременности. Супруги раньше не хотели об этом никому говорить, чтобы их не сглазили.
Свадьба Кыванча и Башак состоялась в 2016 году в Париже в кругу близких друзей. Пара давно мечтает о ребёнке.
https://vk.com/kivanctuba
Много се надявам да е истина, заради Киво  - той ще е на 7 -то небе от щастие Laughing
Айре  Heart Eyes благодаря за новината, дано ни отпуснат някоя и друга снимка. А за женска роля няма и дума  newsm78  Дали пък наистина Бюшра няма да снима с него ? Знаем как мълчат като партизани до последно, а след това сюрприииз  Mr. Green
Цитат
Бора Эгемен, режиссёр нового фильма Кыванча "Давай, сынок!" поделился в инстаграме первым закадровым фото, подписав: "команда". И подтвердил в комментариях, что это команда нового фильма. Кто присутствует на этом фото осталось загадкой)) но то, что подготовка к съёмкам идёт полным ходом, очень воодушевляет)))
Най ми е любопитна каква ще е визията на Киво в този филм  newsm78 Хич не вярвам, че ще играе в сегашния си вид ... само се моля вече да не е с брада, че ми омръзна ужасно, колкото и да му отива  Laughing
Да е жива и здрава Хазал, много успехи и лично щастие и пожелавам!  bouquet
Прекрасен спомен  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 11:07 от queen_fenka

# 100
  • Мнения: 18 709
Привет дружки Hug
Фенче, Али, Орси Hug Heart Eyes Hug
аууу дано новината за хамилето е вярна Praynig Praynig Praynig
да стискаме палци Wink  fingerscrossed

и в CNN TÜRK
https://www.cnnturk.com/magazin/kivanc-tatlitug-baba-mi-oluyor?u … m_campaign=buffer

Али Heart Eyes, и аз видях снимките от Ebru Ozbir, предполагам, че е запозната newsm78
сигурно тия дни започват снимките newsm78
иначе ще стане студеничко и там Whistling

Фенче Heart Eyes, и аз не го искам с брада smile3516
искам го така, както беше на срещата в Орландо Wink Peace
би трябвало да се знае вече, коя актриса ще му партнира Crossing Arms

ЧРД на Хазал Кая!!!!

и нещо от мен Simple Smile





Пожелавам позитивен, успешен и здрав - м. Октомври!!! bouquet



Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 11:49 от Airra

# 101
  • Мнения: 4 642
   


     Дано, дано да е истина! Но като си помисля само преди 3 седмици бяха в САЩ. Това е дълъг път за първескиня в не крехка младост, а и беше с перфектната си фигура с плосък корем... Но при всички е различно. Дано. И за Киво, но и за нея е радостно да си имат едно детенце!
 
    Да е честит рожденият ден на Хазал. Таланливо момиче и с характер. Да е здрава и да има нови успехи и лично щастие!

# 102
  • Мнения: 18 623
Айре  Heart Eyes ммм ... благодаря за календарите, супер са  bouquet
Би трябвало да се знае вече, ама на нас не казват  Laughing И аз го искам ей в този вид Киво, прекрасен е  Heart Eyes

Скрит текст:
Много ме развеселяват феновете на тези, които никога не са получавали Келебек  hahaha  Всичко било нагласено, знаело се предварително кой ще спечели, плащало се за нея hahaha Ама друго ще започнат да драскат , ако техния /та фаворит/ка я спечели тази презряна награда  Joy Joy Joy Ще има дитирамби до небесата и бързо ще забравят да пишат, че си е платил/а и другите глупости  ooooh!

Орси, и на мен не ми се вярва особено, ама дано е така, те си мечтаят за това, нека да ги споходи това щастие да станат родители  Praynig Имам надежда от посланието на Тугай към Киво, дано се отнася именно за това  Peace А може просто да е било пожелание ... Ние не знаем по какъв начин са се прибрали от САЩ, дали са летели със самолет, а корема изобщо не е критерий, на много жени до 5 месец не им личи, че са бременни  Laughing Но, някак не вярвам, че са споделили това дори и с най-близките си, а камо ли на някой, който ще ги разнесе в новините  Thinking Ще се разбере  Laughing

# 103
  • Мнения: 18 709
Фенче Heart Eyes Peace
Скрит текст:
знаем си я приказката за киселото грозде Wink Mr. Green
аз пък мисля, че международните награди са по-нагласени/ от К.Чатай/ Peace

Орси, и на мен не ми се вярва особено, ама дано е така, те си мечтаят за това, нека да ги споходи това щастие да станат родители  Praynig Имам надежда от посланието на Тугай към Киво, дано се отнася именно за това  Peace А може просто да е било пожелание ... Ние не знаем по какъв начин са се прибрали от САЩ, дали са летели със самолет, а корема изобщо не е критерий, на много жени до 5 месец не им личи, че са бременни  Laughing Но, някак не вярвам, че са споделили това дори и с най-близките си, а камо ли на някой, който ще ги разнесе в новините  Thinking Ще се разбере  Laughing


накара ме да се замисля Confused Confused особено за това, че едва ли са споделили с някой..... Peace
оххх, а с какво да се приберат от САЩ? Joy Joy Joy
едва ли са се качили на кораб Laughing

ти научи ли уроците?? Wink

Орси Hug


хубав следобед от мен Hug
много студено стана Tired Tired








# 104
  • Мнения: 18 623
Айре  Heart Eyes е, що пък - може и с кола и с кораб да са се прибрали, какво  hahaha Да ги видя на летище някъде снимани newsm78  hahaha Хората с колело обикалят света, какво  Joy Joy Joy
Оф, научила съм ... ще се види утре  Mr. Green

Сега ми стана ясно защо Киво не е харесал този сценарий  Laughing В турски Мистър и мисис Смит не му се играе  hahaha
http://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/yuz-yuze-sezon-1-bolum-1-izle/42552
Хубав следобед!  Hug При нас все още не е много студено, но вече си е есен  ooooh!

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 15:47 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт